Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1096 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

inuska6280
16.07.2015 5 z 5

Výborná knížka :)

EvaSupovic
01.07.2015 5 z 5

Tenhle díl, jako ty předchozí opět a opět boží :-D Bavila jsem se u všech knížek této autorky a těším se na další :-D

zuzipol
22.06.2015 5 z 5

nádherná kniha, zajímavější děj než předchozí díl i když ten byl taky super...těším se na další :-D

Sapphire
21.06.2015 5 z 5

Miluju J. Lynn a její knížky. Buď se mnou je ma nejoblíbenější :) Tess a Jase jsou neodolatelný par. Sladáďrna, která vám zlepší den :)

barbuskaa
13.06.2015

Líbila se, splnila to, co jsem chtěla :)

marcela6183
06.06.2015 3 z 5

Jednou netypicky začnu těmi třemi hězdičkami. Nad těmi jsem ani moc nepřemýšlela, prostě jsem je tam hodila. Pak mne napadlo srovnat si hodnocení se zbytkem série. A teď přemýšlím o revizi na čtyřku.
Podle mne se J Lynn začíná dostávát ještě víc nahoru - prostě se vypisuje k větší dokonalosti. Přistihla jsem se, že jem se párkrát i nahlas smála. Dějově i myšlenkově mám Jase ráda, Tereza mi trošku uniká - asi tím učitelským studiem načichla moc brzy. Pokud to mělo být o vině a trestu, nepovedlo se. Pokud to mělo být o vině a vykoupení, budiž. Prvoplánovitá lovestory tak proplula do docela pěkné pohádky. Pointa nadvakrát a rozvláčně.

PetraBery
23.05.2015 4 z 5

Oddechová slaďárna, přesně to jsem potřebovala... :o). Vypnout a nad ničím moc nepřemýšlet. Tess i Jase mi byli sympatičtí, líbilo se mi dozvědět se, jak je to dál s Camem a Avery z prvního dílu. Styl psaní je příjemný a děj pěkně ubíhá. K odpočinku určitě doporučím.

petrzel
17.05.2015 5 z 5

Krásná kniha.

sarinka89
14.05.2015 5 z 5

Jsem nadšená... Děj navauje a doplňuje očekávání inulého dílu... I když věy krouí se mi palce u nohou mě už celkem brní hlava... :D

Nikolarka
19.04.2015 4 z 5

Jase - jo tak jako dobrý, že jo... přeci jenom je to kluk od J. Lynn, ale na Cama nebo na Daemona prostě nemá, sorry no... :)

muchomurka
16.04.2015 5 z 5

Tenhle příběh se mi moc líbil. Byl vtipný (ta přirovnání mě dostávala), milý, ona měla dost rozumu a tentokrát opustil on ji (což byla osvěžující změna). Líbilo se mi, jak byla Tereza vyrovnaná a řešila situace prakticky, prostě přijala fakt a podle toho jednala. U Jace mi přišlo, že občas mluví ne jako by mu bylo 22, ale mnohem víc, avšak proč ne?
Jediné, co mě vytáčelo, bylo, jak když se Tereze líbilo, co Jace dělá, tak se jí z toho zkroutily prsty u nohou. Tohle tam bylo řečena x-krát a dohánělo mě to k šílenství. Ale to je jediná maličkost, co bych vytkla.

jitka7
28.03.2015 3 z 5

Jase byl samozřejmě úžasný (jak jinak :)) Bylo to tak moc sladké, až se mi to strašně líbilo a bylo to pro mě rozkošné. Myslím, že jsem se vrátila o pár let zpátky na střední školu :)) Asi mám pořád duši dospívající dívky :)))

Tejezka
06.03.2015 5 z 5

Já jsem se zamilovala...A teď nevím, jestli víc do Jaseho nebo do celé knihy :-D..Knížka byla krásná, zamilovaná, smutná, depresivní...prostě nádherná a člověk měl problémy se od ní odtrhnout, hlavně po tom, co se v nějakém příběhu z knihy nějakým způsobem našel.
Přečtením této knihy, zařazuji tuto knihu do mé TOP..Doporučuji

Perry
04.03.2015 5 z 5

Nevím co dodat...♥♥♥
Tuhle knihu jsem si prostě zamilovala, do děje mě vtáhlo už prvních pár stránek.
Je čtivá, lechtivá, zamilovaná, vtipná, ale taky ze života :)
Prostě splňuje vše, co by měla. Takže mi nezbývá nic jiného než dát plný počet bodů a s úsměvem doporučit ;)

ciniminisek
21.02.2015 5 z 5

Love story, tím jsou knihy této autorky známé, přesto v tomto případě máme i něco nového, co čtenáři prožitek více prohloubí a okoření. Vůbec poprvé u knihy J. Lynn jsem se přistihla, že jsem udělala nevědomé och, jelikož i přes lehčí předvídatelnost, tu jsou chvíle, kdy absolutně netušíte, jak se příběh mohl tak moc zamotat. A nejen z tohoto důvodu titul hodnotím velmi kladně. Erotické scény čtenář najde, ale tak decentní, nebo spíše decentně popsané, že po chvilce zapomene, že tam byly.

Sabii14
16.02.2015 5 z 5

Je to úžasná a perfektní kniha.Velmi dobře se mi četla.Hodně jsem se u toho nasmála a někdy jsem i pocítila zlost na Jase dokud se neoběvila pravda.Moc jsem si knížku užívala a občas jsem byla i překvapená.Jsem ráda že se v příběhu objevili i Cameron a Avery.Jsem velmi spokojená s koncem knížky.Určitě doporučuju, nebudete se nudit a velmi si knížku oblíbíte tak jako já :-)

hrubik
16.02.2015 5 z 5

Pěkná romantická knížka. Ikdyž to byla slaďárna jako blázen, tak se mi to líbilo.

KlarushO
13.02.2015 5 z 5

Zbozňuji tuhle autorku. Zbožňuji všechny její knihy a zbozňuji i tuto knihu.
Krásný příběh, který vás pohltí a nepusti. Kniha která vám dovolí snít. Příběh plný lásky, naděje a života. VŠEM VŘELE DOPORUČUJI :)
Snad bude ještě více takto skvělých autorů...

Petrulelll
06.02.2015 4 z 5

Opět autorčino povedené dílo. Ovšem o něco slabší než první díl. Spousta stejných frází, slovních spojení. Hlavní hrdinové se často vyjadřovali stejně, jejich popis byl téměř totožný.
Takže ano, povedené, hodně dobře se mi to četlo, ale až na pozměněné vážné téma, které se tam řeší, je kniha téměř stejná jako první díl. Ovšem ten konec ... ten byl snad ještě lepší než v prvním dílu, tam mi skoro ukápla i slza :-)

machrus
31.01.2015 3 z 5

Tato kniha mi přišla slabší než díl Počkám na tebe. Hlavně mi to přišlo až moc přetažené s tím jeho odmítáím.Ale jako dalo se to číst.Děj ubýhal rychle.Asi bych tomu byla ochotná dát 4* ale nadsazovala bych tomu hodnocení.Třeba u dalšího dílu přisadím.