Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1096 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

mišule5
18.04.2016 5 z 5

Tak tento příběh mě oslovil hned na začátku, ale říkala jsem si co se tam bude dít celých 400 stran? Rozhodně se nudit nebudete, protože je tam plno milostných zápletek, intimní chvilky, spoustu humoru, ale i smutné zápletky. Opravdu krásně psaná knížka a můžu jedině doporučit.

misule605
28.03.2016

Opravdu moc se mi to líbilo. Je to sice kniha u které předvídáte konec, ale i tak se tam stanou věci, které byste vůbec nečekali. Rozhodně doporučuji, zhltla jsem jí asi za dva večery, jak jsem se od toho nemohla odtrhnout a pořád jsem to měla v hlavě.

evelýny
14.02.2016 2 z 5

Opět citlivé téma násilí, osobního selhání s prvky erotiky. Způsob podání příběhu byl však spíše podprůměrný, i když vtipné pasáže se zde také našly.
Z mého pohledu nejslabší dílo této autorky.

barbora2863
16.01.2016 5 z 5

Asi som ešte nezažila, že by pokračovanie (alebo neslávna dvojka) bola lepšia ako prvá časť! A do ri*i kašlem na to, mne sa toto ohromne ľúbilo! Ježiši to bola od prvej kapitoly jedna parádna jazda, neskutočne som sa bavila a užívala si túto knihu.

Nejdem ochkať a achkať nad Jaseom, ten bol proste... mňam :) slabé chvíľky mu odpúšťam veľkoryso... ale Tess, to bola baba! Podobnú hlavnú hrdinku by mali mať všetky NA bez výnimky! Ja som ju doslova zbožňovala, úplne mi sadla, bola bohovská... nečakajte neskúsenú, ustráchanú pannu, ktorá si neverí...
Tess má nejaké skúsenosti s mužmi za sebou, nie je nevinná kvetinka a vie, čo chce. A koho chce. A ide si za tým, za ním. Sakra mi šmakovala.
A tie ich rozhovory... naťahovačky... slovné prestrelky... ako fakt som to brala, verila, milovala... až mi bolo ľúto konca. A bonusová scéna bola čerešnička na torte :)

Atalera
10.01.2016 1 z 5

Příběh mě vůbec neoslovil. Věčné "Musíme si promluvit..." u hlavních hrdinů a pak se steně nikam nedobrali - nuda - předvídatelný děj - infantilní rozhovory - rozchody a návraty. Kniha byl můj velký krok vedle.

pajka0071
06.01.2016 5 z 5

Moc, moc, moc, hezká knížka. Díky téhle si autorka zístala můj obdiv. Takže doporučuju přečíst! :)

Andyneshka
30.12.2015 5 z 5

Skvělá!

Bookworm_213
09.11.2015 4 z 5

Jsem ráda, když si s odstupem času vzpomenu, o čem kniha vlastně byla. A zde si vzpomínám. Vzpomínám si na jejich první polibek, vzpomínám si, jaké tajemství měla Tereza a jaké Jase. Vybavuje se mi, jak se jejich vztah vyvíjel a jak to nakonec všechno dopadlo. A to na této knize oceňuji nejvíce. Nechala ve mně emoce, a proto ji považuji za dobrou knihu. Doporučuji!

milamarus
27.10.2015 3 z 5

Fungovalo to, přesto to bylo o něco slabší. Jase není jako Cameron Hamilton, jehož okruh činností je velmi pestrý. Není ani jako Jackson James, který má dobrý odhad, maximum pochopení a neupřednostňuje sám sebe. Jo, i on stihne osvobodit Tereziinu duši i od toho největšího trápení, ale taky má svoje problémy, které musí vyřešit. Paradoxně tak byl víc vidět, více jsem se na něj soustředila a čekala s čím přijde.
A ta bonusová scéna? Ach. Kdyby jí kniha začínala, bylo by hned jasné, kde to skončí. :-D Těším se na čtyřku.

warca
23.10.2015 4 z 5

V nějaké chvíle jsem vážně skoro brečela :)

evelýny
30.09.2015 2 z 5

Z mého pohledu nejslabší dílo této autorky.

IvettKremrová
25.09.2015 5 z 5

Boží! :3 knížku jsem četla jednim dechem,moc se mi tam líbily romantické části a určitě si přečtu i další díly.

Kayla
23.09.2015 5 z 5

Páni, tenhle díl je podle mého názoru ještě lepší než ten první. Uvítala bych kdyby autorka napsala další knížku z pohledu Jase... Jase je nejlepší a samozřejmě Terka taky :-) Super dvojka

dudunka
19.09.2015 5 z 5

Neuvěřitelně čtivá kniha miluju Terezu a Jase krásný příběh! ;-)

Haňulec
30.08.2015 5 z 5

Velmi pěkný poutavý příběh. Knihu jsem přečetla jedním dechem, protože mi nedovolila se odtrhnout nebo nudit. Mohu jen doporučit k přečtení, nebudete litovat. :-)

ElenaM
18.08.2015 5 z 5

Tento díl se mi líbil možná ještě více než první. Neudělala jsem chybu, když jsem se do něj pustila. Četlo se to samo - knihu jsem přečetla za dva dny. I přes to, jaká je to slaďárna a romantika ... nechybělo napětí, smutek, překvapení a dramatické scény. Děj měl spád a stále se tam něco dělo. Hlavní hrdinové si s sebou opět vlekli svoje problémy z minulosti a pokoušeli se vše společně překonávat. Postavy jsou moc sympatické. Nelituji, že jsem si přečetla další knihu od této autorky. Píše opravdu moc čtivě a živě. Několikrát jsem zamáčkla při čtení slzu. Doporučuji....

Aléda
11.08.2015 5 z 5

To bylo tak krásný. Opravdu si umím živě představit, jak těžký je kvůli zranění přestat se sportem, který milujete. A ještě vám to úplně zničí plány na budoucnost:O Bože.
Děj byl nepředvídatelný: stalo se toho tolik, že jsem si pokaždé říkala, co se ještě sakra může podělat a jaká ohromující novinka přijde. Líbilo se mi to mnohem víc než 1. díl. Fakt pecka!

Laf
02.08.2015 4 z 5

Skvělé pokračování o dalších lidech, které se objevili již v prvním díle. Sice některé části děje byly předvídatelné, ale i tak to bylo pěkné čtení.

Tess0
02.08.2015

Nevíte jestli autorka napíše další knížku z Jaseho pohledu ?jako u Cama?

Terka18
29.07.2015 5 z 5

Dokonalý. Jinými slovy tato knížka nejde ani popsat. Autorka umí moc dobře psát. Příběh Terezy a Jase je až k neuvěření. Museli překonat dost překážek a problémů. V jeden moment mi málem "vypadly oči" protože co se stane před koncem... Nechci spamovat, takže nebudu zabíhat dál. :) Smála jsem se, leskly se mi oči. Určitě se ke knížce vrátím.