Buď se mnou

Buď se mnou https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/206938/bmid_bud-se-mnou-CwG-206938.jpg 4 1096 150

Tereza Hamiltonová prožívá drsný rok – zamilovala se do nejlepšího kamaráda svého staršího bratra. Jase s ní ale nepromluvil od té doby, kdy jí věnoval opravdu úžasný, dech beroucí polibek, takový, co vám změní život. Tereza se právě vymotala z příšerného vztahu a navíc jí hrozí, že kvůli zranění bude muset dát sbohem taneční kariéře. Nastal čas na plán B – vysokou školu. Možná tak dostane šanci přesvědčit Jase, že jí jeden polibek nestačí. Jase Winstead má obrovské tajemství, jež nikomu neprozradil. Obzvlášť nechce, aby ho znala neuvěřitelně krásná sestra jeho nejlepšího kamaráda. Přestože s Terezou sdílel nejžhavější polibek v životě, uvědomuje si, že závazky mají přednost. Rozhodně nemá čas na romantický vztah. Nijak mu však nepomáhá, že nedokáže přestat myslet na polibek dívky, jež mu může převrátit život naruby. Jase a Tereza se potkávají stále častěji a nejsou schopni vzájemné city popírat. Na obzoru však číhá nebezpečí, jež vyvrcholí tragédií. Zatímco se lidé v kampusu vzpamatovávají, osudem pronásledovaní milenci se musí rozhodnout, co jsou ochotni riskovat a co obětovat, aby mohli být spolu. První vydání.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Baronet

Be with Me , 2014

Ála1968
31.12.2023 5 z 5

Tenhle díl byl o mnoho lepší než první díl s Camem.Tess byla úžasná a Jase si toho sebou v životě nesl tolik, že se nedivím, že byl vyděšený, když se zamiloval. Nádherný příběh

Alca893
15.08.2023 3 z 5

Příběh celkem hezký, ač v něm bylo až moc zápletek, tudíž za mě dost nereálný. A chvilkama přeslazený, tak jako první díl, ale co, je to erotický román, tak s tím člověk trošku počítá.

Ale co mě tam štvalo, byly některé ty erotické chvilky. Jakože, nic proti erotice, ale to, kdy to probíhalo?
"Chci to udělat správně, nebudeme mít založený vztah na sexu. Nejdřív to všem řekněme..." a pak se ji snaží udělat rukou pod stolem, u kterého všichni sedí?
Byly tam takové šílené okamžiky minimálně třikrát - po té tragédii, a pak po propuštění z nemocnice? Pár hodin předtím ani nemůže otočit hlavou, aby to nebolelo, a hned po příchodu domů jsou snad nejvášnivější za celou dobu? :-)

michaela0704
23.05.2023 3 z 5

Kniha je 2. dílem série Počkám na tebe a tentokrát jsou hlavními postavami Tereza, sestra Cama z 1. dílu, a Jase, nejlepší přítel Cama. Musím dát úplně stejné hodnocení jako u 1. dílu, protože nedokáži říct, který z nic se mi líbil více.

Chvilku jsem si myslela, že se děj trochu opakuje, ale pak se dozvíme něco o Jasovi, něco s čím jsem vůbec nepočítala a to jsem si již od 1. dílu říkala, co to tají a nebyla to schopná uhodnout.

Tess má rok doopravdy na prd, dějí se jí špatné věci a ne a ne se to zastavit. To okolo Debbie bylo hodně silné a krásně to gradovalo, takže rozhodně žádná nuda nehrozí. Díky těmto náročnějším tématům není kniha pouze romantickým příběhem, ale má mnohem širší rozsah.

Občas se dozvíme nějaké novinky o Camovi a Avery, ale přiznám se, že jsem vždycky byla trochu zklamaná a chtěla více, jak moc je mám ráda z 1. dílu, ale zase určitě lepší, než kdyby se o nich nemluvilo vůbec.

Zvládnou Tereza a Jase překonat všechny překážky minulosti i současnosti? Jak se Tess vypořádá se svou novou rolí, o kterou nikdy nestála? Dokáže se Jase přenést přes minulost? A jaké nebezpečí čeká na Tess? A co Cam řekne na to, co se bude dít mezi jeho sestrou a nejlepším kamarádem?

Majuš333
23.04.2023 5 z 5

'Slova opilcova jsou myšlenkami střízlivého muže.'

'Buď se mnou' je moja srdcovka z celej série 'Počkám na tebe'.
Jasea a Tess som si zamilovala hneď, ako kniha vyšla a pravidelne sa k nim vraciam, pretože je jedno, koľko času uplynie, mám ich stále rovnako rada!
Krásne zakončenie dovolenky :)

"Občas se dějí věci, které nečekáš, Tess. Věř mi. Věci, co ti obrátí život naruby - změní se to, co sis myslela, žes chtěla, kdo sis myslela, že jsi. Věci, které tě přimějí všechno přehodnotit, přestože ti na začátku nepřipadaly jako dobrá věc."

"Potřebuju pohyb."
Calla si odfrkla. "Nekecej, sakra, to moje stehna potřebují pohyb. Ty potřebuješ hamburger."
"Vidělas můj zadek? Poznal spoustu hamburgerů pěkně zblízka. A je velkej kámoš s hranolkama."
"To je v pohodě. Moje stehna randí s mléčnými koktejly."

valika0302
28.08.2022 5 z 5

V druhej knihe sa zoznámime s Comovou sestrou Teresou, ktorá mala pred sebou sľubnú kariéru tanečnice, no všetko sa zmenilo jedným nešťastným pádom. Keďže túto kariéru už nemá istú (nevie či sa zotaví až tak, aby mohla opäť tancovať, to ukáže len čas). Preto sa rozhodne, že počas rekovalescencie bude študovať na univerzite, kde je aj jej brat a jeho dobrý kamarát Jase. Nesie so sebou svojich démonov minulosti, a aj keď sa v láske sklamala, Jase ju neodolateľne priťahuje. Nastáva problém, pretože ten naopak sa od nej straní čo to len ide. Jase skrýva tajomstvo, ktoré nechce, aby niekto vedel a preto si lásku zakázal... No môže odolať očarujúcej Terese?
Hodnotenie: 5/5

Misshell1
22.07.2022 5 z 5

Musím říct, že jsem se na Tess těšila, protože mi přišlo, že bude hodně odvážná, což se mi potvrdilo. Jase byl prostě miláček, u něj byl podstatný vývoj a překonání překážky, aby mohl nadále žít. Nebylo to takové "nezajímavé" ze začátku jako první díl za mě, ale jelo to od první strany.

petulkapeta
05.07.2022 5 z 5

Vzadu v mysli jsem vnímala nejistotu – ne stejnou jako dřív, ale obavy o Jase a o mě – o nás. Neměli jsme žádné nálepky, žádné definice, co jeden pro druhého znamenáme, a já jsem zoufale po nějaké nálepce toužila. Chtěla jsem mít záruku, že s ním budu i zítra, že dostanu další polibek. A chtěla jsem daleko víc.

Tak tohle jsem nečekala některe zvraty v přiběhu super, po konci jsem se vratila k bonusovemu přiběhu z předchozi knihy co jsem četla (Duvěřuj mi). Tess byla nakonec nebojacna, a za to měla můj obdiv a i Jase se mnakonec rozhoupal

MAU256
19.04.2022 5 z 5

Další krásná kniha ze série. Tentokrát je věnována Jasemu a Tess. Jak těžké je dostat se k někomu, kdo má srdce zlomené a bojí se si k sobě kohokoli pustit, aby ho opět netratil. Jak těžké je vysvětlit někomu, na kom vám záleží, že vy nejste ten pravý, neboť Vás tíží tajemství.

"Když se do toho moji rodiče vložili a adoptovali Jacka a Kari se vrátila, mluvila o budoucnosti nás tří. Strašně mě tím vyděsila. Pohádali jsme se. Odjela a umřela. Konec příběhu."

Knížka se moc líbila.

badliar_id
31.03.2022 3 z 5

"My dream had been shattered, but then re-created, fashioned into something with more meaning and becoming more precious."

***
První díl této série mě moc nebavil, ale druhý díl mě nalákal svou anotací, takže jsem jedničku přeskočila a vrhla se rovnou na dvojku..
Začátek byl super. Líbilo se mi to napětí mezi hlavními hrdiny a jejich přitažlivost byla očividná, každopádně prostředek už byl nic moc.. Ve směs se to pořád točilo okolo toho samého. Konec mě ale bavil.
Tess byla docela fajn postava, neměla jsem s ní nějak extra velký problém. Dávám plus za téma domácí násilí a sebevražda. Člověk si u toho uvědomí, že není lehké odejít od násilnického partnera, protože vás přiměje si myslet, že jste méně cenné.. Doufám, že mě tohle nikdy nepotká a obdivuju všechny ženy..
Jase mi trochu lezl na nervy, ale jinak mi nevadil. Jeho minulost též nebyla světlá a zde vidíme, jak se s tím vyrovnává.. Jeho chování k Jackovi bylo úžasný a Jack byl naprostý zlatíčko..
Erika bych nejraději profackovala, protože to co udělal bylo fakt příšerný, ale bohužel tohle se děje i v reálu.
Knihu bych označila za oddechovku, kterou budete mít rychle přečtenou (jenom mně to trvalo sto let :D). Myslím si, že Jennifer více sedí fantasy knihy.. 3.5/5 *

Trigger Warnings: sebevražda, domácí násilí, sexuální scény

Vendulik
27.12.2021 3 z 5

Kniha byla nudná a moc pohádkově napsaná. Ze začátku se to zdálo velice dobré ale s přibývajícími stránkami jsem se začala do čtení nudit a nezachránil to ani konec samotného příběhu. Škoda první díl této série byl super.

Papimami
22.11.2021 4 z 5

První díl mě bavil víc. Byl zábavnější a byl to, po dlouhé době, zase jiný styl čtení. Druhy díl je hodně podobný v popisování pocitů a prožitků, což mi docela vadí.
Rozhodně si ale nenechám ujít další díly jen si mezi tím přečtu trochu jiný žánr.

moudivlacek
08.11.2021 5 z 5

Říká se, že staří už hodně "odžili", že mají spoustu věcí za sebou, ale naši hrdinové dokazují, že i přes hodně nižší věk si "odžili" své a ještě se musejí poprat se životem právě teď. Tess a Jase se přitahují, ale on se "snaží" bránit. Jase i přes své tajemství je rozhodnut být alespoň kamarádem, Tess chce víc. Je to jen dívčí rozmar, nebo je to hluboký cit? Jase brzy pozná, že Tess rozhodně není "každá holka" a Tess pozná, že Jase není "každej kluk". To je spojuje, a i když dochází k mnoha nejasnostem mezi nimi, Jase je rozhodnut Tess hlídat na každém kroku a pomáhat. Tess se rozhodla poučit se ze závažné chyby ve své minulosti a to ji časem dostane do velmi těžké situace.
Tess a Jase jsou mladí lidé, kteří měli, mají a určitě mít budou své problémy, ale také mají svou lásku, důvěru jeden v druhého a naději na společný život. Těším se na další díl.

Anna195
30.06.2021 5 z 5

Opäť ďalšia úžasná kniha od autorky a musím povedať že sa mi páčila o čosi viac ako prvá časť. Táto časť je o Camovej sestre Tess a o jeho najlepšom kamarátovi, a zároveň je príbeh plný rôznych emócií. Ale nejde tu len o romantiku, pretože tento príbeh ma chytil za srdce, najmä kvôli 2 hlavným témam, ktorými sa kniha zaoberá.

Obe hlavné postavy Jase a Tess si ma hneď získali a pôsobili na mňa ako veľmi silné postavy, a to hlavne kvôli tomu, čím si v minulosti prešli. Jase je typ knižného hrdinu, ktorého nejde nemilovať. Páčilo sa mi na ňom to jeho sebavedomie a hravosť a pre Tess by urobil všetko, aj keď vás v určitých situáciách môže hnevať, ale keďže s niečím bojoval vedela som ho pochopiť. Tess bola pre mňa silná hlavná hrdinka, ktorá si veľa zlého vytrpela už v minulosti. Musím povedať, že autorka ani jedného z nich nešetrila.

Tento príbeh je tak trochu o zakázanej láske, no hlavne je o prekonávaní samého seba, ale aj o prekonávaní strachu. Jase a Tess sú postavy, ktorým som celý čas držala palce, aby aj oni mali svoj šťastný koniec, a tá chémia a spojenie medzi nimi bolo úžasné. Jednoducho sú pre mňa jeden z TOP knižných párov. Autorka si ku koncu prichystala aj veľmi zaujímavý zvrat, ktorý ma ohromil. Jednoznačne vie vytvoriť slušnú dávku napätia. A epilóg bol doslova čerešnička na torte.

Túto knihu, ale aj sériu vám určite odporúčam a už sa teším na ďalšie časti, len aby čím skôr vyšli.

princesse
24.06.2021 5 z 5

Celkově opět super odpočinkové čtení. Série ideální na dovolenou nebo dlouhé večery. Začtete se téměř hned a nějak nejde přestat. Pořád se něco děje. Ačkoliv už věkem neodpovídám hlavním hrdinům, tak se mi to zkrátka líbí. Určitě dočtu celou sérii a budu si to náležitě užívat. Doporučuji všem, kteří se potřebují odpoutat od všedních starostí a přenést se na míle daleko.

Kristy.Seb
07.06.2021 4 z 5

Smrt vždycky připomene živým, aby žili - aby žili přítomnosti a těšili se na budoucnost.

Velmi příjemné čtení.

rakakan
18.03.2021 4 z 5

Opět pěkně napsané, čtivé, i když první díl byl čtivější. Na mě tu bylo více erotických scén, možná na úkor příběhu. Z pohledu osmnáctileté dívky ale jistě důležitý pohled na život. Přesto jsem vše přečetla s chutí. A začínám s dalším příběhem, tentokrát Cally. Uvidíme...

BrokenDreamer
21.02.2021 5 z 5

Je to klasický romantický příběh, kde Jennifer Armentrout píše příběh o zakázaném ovoci. Sama o sobě by tato kniha asi nebyla tak úspěšná, ale vzhledem k tomu, že je to pokračování na dá se říct originálnější první díl Cama a Avery, automaticky chceme vědět víc. Samozřejmě, že je to krásně napsané, ale stejně, jako i u dalších dílů Jennifer Armentrout stále používá stejné slovní obraty. Nic to ale nemění na tom, že je to úžasná kniha plná překážek.

Raislin
10.02.2021 5 z 5

Kniha je moc hezky napsaná, krásně se četla. Romantický příběh, který vzniká moc hezky navzdory problémům z minulosti u obou hlavních hrdinů, kteří mi oba byli sympatičtí. Stála za přečtení!

Toledo
03.01.2021 4 z 5

Precteno jednim dechem, hned me dej vtahnul a knihu jsem si uzila. 4* davam proto, ze jsem v minulosti cetla jiz lepsi romany pro zeny, tento vsak hodnotim jako povedeny. Cetla jsem s dlouhym odstupem od prvniho dilu, takze jednotlive dily serie nemuzu porovnat.

johana3160
30.12.2020 3 z 5

Pekny, preslazeny pribeh. Ktery je ovsem dost podobny predchozimu a presto ne. Dobre se cte, neprisel mi tak natahovany jako minuly ale presto mu hodne chybelo. Prijde mi jednoduse plochy. Nerozesmal, nerozplakal, neprekvapil.....