Počkám na teba

Počkám na teba https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440238/bmid_pockam-na-teba-vxJ-440238.jpg 4 1453 249

Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov. Teraz netúži po inom, ako stíhať prednášky, nepútať pozornosť, za žiadnych okolností si nesnímať náramok zo zápästia a pri troche šťastia si nájsť nových priateľov. Hneď v prvý deň sa však na chodbe zrazí s vychýreným krásavcom Camom a ten jej plány naštrbí. Cam je stelesnením dievčenských snov – príťažlivý modrooký študent s pozoruhodnou schopnosťou vyvolať u Avery túžbu po tom, čoho sa už dávno zriekla. Vie, že by sa ho mala strániť, ale šarmantnému, vtipnému Camovi nemožno odolať. Lenže kde to iskrí, hrozí aj vzplanutie. Avery sa už raz škaredo popálila a následky si nesie dodnes. Ani diaľka ju neuchránila. Niekomu zrazu veľmi záleží na tom, aby Avery na incident z onej noci nezabudla, a začne jej posielať zvláštne výhražné e-maily a esemesky. Teraz už Avery nemá na výber.... celý text

Romány , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Yoli (SK)

Wait for You , 2013

milena8281
03.08.2022 3 z 5

Krásná romantika, spíš YA , ale hezký příběh. Taková jednohubka, text krásně plyne a příběh je čtivý, takže se dá přečíst na jeden zátah. Takového "Cama" by si zasloužila každá.

veronika0416
28.07.2022 4 z 5

Romantický příběh. Cam je úžasný... do něj se musí zamilovat každá. Ano, pravda s tou erotikou je to slabší. Celou dobu jsem byla v napětí, srdce mi bušilo, ráda jsem se ke knize vracela. Uvidíme co nabídnout další díly. Neměla jsem nějaká očekávání, takže nezklamala. Na sérii jsem myslím narazila v žebříčku.

Misshell1
09.07.2022 5 z 5

Nemohla jsem se vždycky dočkat, až si odbydu denní povinnosti a ponořím se do příběhu Avery a Cama. On byl tak sebevědomý sympaťák a jejich slovní přestřelky mě bavily. Je to opravdu příběh na zamyšlení a vím jistě, že pokračují se zbylými díly.

petulkapeta
02.07.2022 5 z 5

„Chci být s tebou od té chvíle, co jsi mě poprvé odmítla. Jenom jsem čekal, až to dojde i tobě." Usmál se. Takže, jestli do toho půjdeme, existuje pár základních pravidel.“
Čekal na mě?,,Pravidel?"
Přikývl a loupal si třetí vajíčko. Není jich tolik. Nesmíš se přede mnou uzavírat. Budeme spolu jen ty a já a nikdo jiný." Odmlčel se. Srdce mi v hrudi poskočilo. A nakonec, musíš pořád vypadat takhle sexy v mých tričkách."
Vybuchla jsem smíchy.,,Myslím, že to zvládnu.“

Nevěřím že by nekdo nechtěl Cama,to co pro Avery udělal bylo neskutečné super kluk...Avery neměla moc sebevědomí a kvůli minulosti malem přišla o budoucnost,ale jinak super holka...

dooky
22.06.2022 3 z 5

Trochu zklamání z označení, že je to erotický román pro ženy. Me to přišlo jako kniha pro dívky. A podobné vysokoškolské příběhy mě musí opravdu zaujmout, abych je vychválila. Téma bylo silné, kniha čtivá, ale mě úplně některé věci jako vyjadřování, chování a myšlení hlavních postav nesedly.

MAU256
23.04.2022 5 z 5

Krásně čtivý příběh, tentokrát z pohledu Avery. Jsem ráda, že jsem na tuto autorku narazila. Avery a Cama jsem si zamilovala. I když musím přiznat, že knížka z pohledu Cama se mi líbala o kousek víc. Ale i přesto knížku mohu jen doporučit.

E.T.007
17.04.2022 3 z 5

Začalo sa to dobre. Cam mi bol sympatický, Avery tiež a to iskrenie medzi nimi sa mi páčilo. Ocenila som, že to bolo také čisté, nekonfliktné a že Cam napriek prvotným náznakom (šuškandám) nebol nijaký bad boy.
Po sto stranách som už však bola preiskrená - chcelo by to nejakú akciu, nejaké napätie. Nie vo forme nedorozumení medzi Camom a Avery, skôr keby nám autorka trochu viac priblížila ten incident s Blainom - aj keď bolo jasné, čo sa v tú noc asi stalo, uvítala by som po tých sto stranách viac podrobností - ako sa tá noc vyvíjala, čo k tomu viedlo, prečo sa Avery všetci obrátili chrbtom... Alebo keby nám autorka prezradila viac o tých telefonátoch a e-mailoch od bratranca. To je tam vždy len v náznakoch, vždy v podstate to isté, len ako návnada, a vzápätí opäť dostávame megadávku Cama, ich vzájomného doberania, iskrenia medzi nimi.
Po strane 160 som už mala pomerne dosť silný pocit presladenosti a kniha ma prestávala baviť.

Škoda, že to nebolo lepšie namixované... Až v závere sa dozvedáme viac o minulosti aj o nepríjemných esemeskách. A tie odlúčenia, keď sa Avery správala hystericky a reagovala až prehnane od veci, mi liezli na nervy - nevykompenzovali tú potrebu akcie, skôr ma ešte viac unudili.

KodalSa
16.03.2022 5 z 5

Skvělá knížka, oddychová a s moc sympatickými hrdiny. Hlavně Cam mě bavil! Přečtu si určitě další díly.

Dizzy3
12.02.2022 5 z 5

Jedním slovem - bomba. Knížku jsem si vážně užila a zhltla jsem ji během dne. Čtivá, místy jsem se zasmála, všechny postavy jsem si oblíbila a i když mam radši takové ty tajemné bad boye, Cam si me získal už od začátku a ještě víc tím jak to s Avery nevzdával :) ale při každém osloveni zlatíčko mi přeběhl mráz po zadech :D brr :D

Vendulik
08.10.2021 3 z 5

Kniha je čtivě napsána. Ale neoznačila bych jej jako Roman pro ženy ale spíše pro dívky. Kniha mi přišla celkové nudná až na pár výjimek.

Verunka926
29.09.2021 4 z 5

Kniha se mi moc líbila a ráda bych se určitě pustila i do dalších dílů.

Babu002
10.08.2021 5 z 5

Postavy byly sympatické, kniha čtivá a příběh super.
Už mám rozečtený druhý díl, protože jsem prostě nemohla odolat!

AnnaNes
09.08.2021 5 z 5

Ideální jako oddechovka. Líbila se mi.

Janulkaxxx
14.07.2021 5 z 5

Nejak jsem se k tehle serii nemohla dokopat kdyz jsem videla obalku, prisla mi jako ze stareho filmu. Nakonec jsem se nenechala odradit a jsem za to moc rada. Cela serii je super.

princesse
23.06.2021 5 z 5

I když už dávno nejsem cílová skupina, tak občas mi takové čtení udělá dobře. Užila jsem si a určitě si přečtu i další díly. Když víte co čekat, tak se rozhodně zklamání nekoná.

Anna195
18.06.2021 5 z 5

Túto sériu som už čítala v CZ jazyku ako e-knihy, ale keďže postupne vychádza táto séria aj u nás, tak konečne ich budem mať postupne aj v knižnej podobe. Opäť som sa s radosťou ponorila do príbehu o Camovi a Avery. Tieto príbehy z vysokoškolské prostredia milujem.

Cam a Avery si ma hneď získali a myslím, že aj vy si ich zamilujete. Ich prvé stretnutie môže niekomu pripadať otrepané, nuž ale mne to k tomuto príbehu pekne pasovalo. Veľmi sa mi páčilo, ako autorka dokázala vykresliť postavy. Cam bol úžasný knižný hrdina. Jednoducho typ chlapa, ktorého by chcela každá, keďže bol milý, vtipný a sebavedomý, samozrejme v dobrom slova zmysle a ovplýval veľkou vytrvalosťou voči Avery. To sa mi na ňom najviac páčilo, že sa nevzdával. Autorka mu vymyslela aj zaujímavú minulosť, ktorá mňa jednoducho chytila za srdce. Avery som chápala, prečo sa v určitých situáciách správala tak, ako sa správala. A dosť ma mrzelo správanie jej rodičov. A jej mama?... Tak to je kapitola sama o sebe, ale napriek tomu sa postupne z Avery v príbehu stáva silná žena, ktorá dokáže veľa vecí prekonať.

V knihe bola medzi nimi úžasná chémia. Hneď som cítila, to správne prepojenie, čo mali medzi sebou. Jednoducho toto bola krásna romantika, plná citov, ale nebude to len o romantike, pretože príbeh sa zaoberá aj dôležitou témou.

Kristy.Seb
06.06.2021 4 z 5

Nemůže být tak zle, když je slunce na obloze a svítí. Dokud slunce svítí, nic neni tak zlý.

Život není dokonalý. Je komplikovaný a občas plný pohrom, ovšem v té komplikovanosti je krása a i v pohromě lze nalézt klid.

Večerní oddychovka. Nikdy nepochopím tenhle druh lidí, kteří dávají přednost tomu, co si o nich myslí druzí.

haWranka
28.03.2021 3 z 5

Téma je to těžké, ale jinak je kniha psaná velmi povrchně a předvídatelně, postavy jsou ploché. Na druhou stranu se to četlo hezky, takže pokud hledáte něco na vypnutí mozku, kdy se ani moc nerozčílíte, je tohle ideální. A ten sex by tam ani nemusel v takové míře být.

barb_B
17.03.2021 2 z 5

Dobrá série, ale z téhle prvotiny jsem tak odvařená upřímně nebyla.

Myška43
17.03.2021 5 z 5

,, Všichni jsme provedli něco, na co nejsme hrdí. Kdybys věděla...."

Tuto sérii jsem začala číst asi před rokem. Toto je první díl a já si ho nechala až na konec. Proč? Protože jsem nejdříve četla z pohledu Camerona. Vždy, když je nějaké vyprávění z obou pohledů, volím nejdříve muže. A abych neměla pocit, že čtu hned za sebou dvě stejné knihy, dávám si mezi nimi dlouhou pauzu. Včera jsem dostala chuť si připomenout tento obdivuhodný příběh.

,,Chci být s tebou od chvíle, co jsi mě poprvé odmítla. Jenom jsem čekal, až to dojde i tobě."

Když si přečtete anotaci, máte již představu, co vás asi čeká. Věřte, že nudit se rozhodně nebudete. Autorka umí úžasně psát. Vtáhne vás do děje s takovou lehkostí. Emoce se střídají velkou rychlostí. Netrpělivě hltáte každou stránku. Její příběhy jsou jak vystřižené ze života, akorát s tím rozdílem, že vždy končí dobře a vaše srdce přetéká láskou. Tedy aspoň já to takhle cítím. Proto čtu tak ráda její knihy.

,, Všechno bylo v pořádku. Možná ne dokonalé, ale život není dokonalý nikdy. Je komplikovaný a občas plný pohrom, ovšem v té komplikovanosti je krása a i v pohromě lze nalézt klid."

Doporučuji přečíst celou sérii, ta je dokonalá!!!
❤️❤️❤️❤️❤️