Počkám na teba

Pre devätnásťročnú Avery je štúdium na univerzite vzdialenej tisíce kilometrov od domova jediný spôsob, ako uniknúť pred udalosťami spred piatich rokov. V ten osudný halloweensky večer sa jej život zmenil od základov. Teraz netúži po inom, ako stíhať prednášky, nepútať pozornosť, za žiadnych okolností si nesnímať náramok zo zápästia a pri troche šťastia si nájsť nových priateľov. Hneď v prvý deň sa však na chodbe zrazí s vychýreným krásavcom Camom a ten jej plány naštrbí. Cam je stelesnením dievčenských snov – príťažlivý modrooký študent s pozoruhodnou schopnosťou vyvolať u Avery túžbu po tom, čoho sa už dávno zriekla. Vie, že by sa ho mala strániť, ale šarmantnému, vtipnému Camovi nemožno odolať. Lenže kde to iskrí, hrozí aj vzplanutie. Avery sa už raz škaredo popálila a následky si nesie dodnes. Ani diaľka ju neuchránila. Niekomu zrazu veľmi záleží na tom, aby Avery na incident z onej noci nezabudla, a začne jej posielať zvláštne výhražné e-maily a esemesky. Teraz už Avery nemá na výber....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/44_/440238/big_pockam-na-teba-vxJ-440238.jpg 4.41242

Počkám na tebe / Počkám na teba 1.

Romány, Pro ženy, Erotika

Vydáno: , Ikar (SK)

Wait for You, 2013

Kniha Počkám na teba

Vendulik

Kniha je čtivě napsána. Ale neoznačila bych jej jako Roman pro ženy ale spíše pro dívky. Kniha mi přišla celkové nudná až na pár výjimek.

Verunka926

Kniha se mi moc líbila a ráda bych se určitě pustila i do dalších dílů.

Babu002

Postavy byly sympatické, kniha čtivá a příběh super.
Už mám rozečtený druhý díl, protože jsem prostě nemohla odolat!

AnnaNešporová

Ideální jako oddechovka. Líbila se mi.

Janulkaxxx

Nejak jsem se k tehle serii nemohla dokopat kdyz jsem videla obalku, prisla mi jako ze stareho filmu. Nakonec jsem se nenechala odradit a jsem za to moc rada. Cela serii je super.

princesse

I když už dávno nejsem cílová skupina, tak občas mi takové čtení udělá dobře. Užila jsem si a určitě si přečtu i další díly. Když víte co čekat, tak se rozhodně zklamání nekoná.

Anna195

Túto sériu som už čítala v CZ jazyku ako e-knihy, ale keďže postupne vychádza táto séria aj u nás, tak konečne ich budem mať postupne aj v knižnej podobe. Opäť som sa s radosťou ponorila do príbehu o Camovi a Avery. Tieto príbehy z vysokoškolské prostredia milujem.

Cam a Avery si ma hneď získali a myslím, že aj vy si ich zamilujete. Ich prvé stretnutie môže niekomu pripadať otrepané, nuž ale mne to k tomuto príbehu pekne pasovalo. Veľmi sa mi páčilo, ako autorka dokázala vykresliť postavy. Cam bol úžasný knižný hrdina. Jednoducho typ chlapa, ktorého by chcela každá, keďže bol milý, vtipný a sebavedomý, samozrejme v dobrom slova zmysle a ovplýval veľkou vytrvalosťou voči Avery. To sa mi na ňom najviac páčilo, že sa nevzdával. Autorka mu vymyslela aj zaujímavú minulosť, ktorá mňa jednoducho chytila za srdce. Avery som chápala, prečo sa v určitých situáciách správala tak, ako sa správala. A dosť ma mrzelo správanie jej rodičov. A jej mama?... Tak to je kapitola sama o sebe, ale napriek tomu sa postupne z Avery v príbehu stáva silná žena, ktorá dokáže veľa vecí prekonať.

V knihe bola medzi nimi úžasná chémia. Hneď som cítila, to správne prepojenie, čo mali medzi sebou. Jednoducho toto bola krásna romantika, plná citov, ale nebude to len o romantike, pretože príbeh sa zaoberá aj dôležitou témou.

Kristy.Seb

Nemůže být tak zle, když je slunce na obloze a svítí. Dokud slunce svítí, nic neni tak zlý.

Život není dokonalý. Je komplikovaný a občas plný pohrom, ovšem v té komplikovanosti je krása a i v pohromě lze nalézt klid.

Večerní oddychovka. Nikdy nepochopím tenhle druh lidí, kteří dávají přednost tomu, co si o nich myslí druzí.