Pochod vnitrozemím

od:


KoupitKoupit eknihu

1. kniha série Roger MacClintock. Princ Roger MacClintock je rozmazlený, nezodpovědný spratek. Naštěstí se ani nečeká, že by se byť jen přiblížil k jakýmkoli funkcím v císařské vládě své matky Alexandry VII., císařovny Lidstva… Na nehostinné planetě Marduk, s nebezpečnou flórou i faunou a hromadou barbarských městských států na úrovni pozdního středověku, ztroskotá po sabotáži loď s princem Rogerem na palubě. Jeho osobní stráž má nyní umírat za muže, o kterém pochybují, že by za to stál. Je to ale jejich povinnost! zdroj: http://www.legie.info/kniha/9041-pochod-vnitrozemim...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/29317/pochod-vnitrozemim-29317.jpg 4.324
Série:

Roger MacClintock (1.)

Orig. název:

March Upcountry (2001)

Žánr:
Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Wales
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Přidat komentář
tartan
09.11.2018

Trochu pridlhé a miestami nudné, ale občas masaker! Obálka pekná.

Hadati
14.04.2018

Spojení autorů Weber a Ringo dopadlo opravdu na výbornou. Je zde propracovaný děj i militaristická odysea. Zprvu vás hlavní postava princ Roger bude štvát, jak byste u rozmazleného princátka očekávali, ale drsná realita a nebezpečí planety, na které princ se svou vojenskou jednotkou uvízne, z něj postupně udělá postavu, kterou nemůžete nemít rádi. Myslím, že vývoj této postavy byla zvládnuta skvěle. Co se týká té vojenské části knihy, tak budete trnout nad každou ztrátou této malé vojenské jednotky, protože vám je jasné, že jen těžko si na cizí nepřátelské planetě doplní stavy nebo dokoupí techniku. Postupně se tu pak začnou objevovat jednotlivý vojáci, ke kterým začnete mít vztah. A to je teprvé první ze tří knih, které na vás čekají.

witko
26.11.2016

Poměrně svižný děj, zajímavá planeta. Akorát se trochu bojím jednotvárnosti. Uvidím co další díly.

lampernaqui
14.11.2016

Po Honorverse změna vesmíru a k tomu účast scifi kolegy, který se účastnil už i u Honor. Rozmazlený fracek, rota nejlepších vojáků a domorodci z planety Marduk. Tolik hlavní hrdinové, kteří mají dostatek prostoru ( tři knihy) k tomu, aby prošli planetu křížem krážem a dostali se na kosmodrom. Jenže nic není jednoduché. Přibyl humor, postavy jsou sympatické a ... prostě se to zase dobře čte. Byl jsem spokojený.

lanusinka
26.10.2012

Jdou a jdou a umírají... Pěkná sci-fi, přesně jak jsem od těchto autorů počítala...

vic11
24.08.2011

Celkem zdařili kousek sci-fi, slibný začátek série.