Tátův malý andílek

Tátův malý andílek https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126647/tatuv-maly-andilek-126647.jpg 4 180 26

Počertěná / Počertená série

„Máma vždycky říkala, že můj otec je ďábel. Nikdy jsem netušila, že to myslí doslova." Angelin otec (známý také jako Ďábel) chce být součástí jejího života. Na oplátku nabízí, že jí může dát cokoli, po čem její srdce zatouží – včetně popularity nebo rande s Colem Danielsem, klukem, do kterého je už dlouho zamilovaná. Ale Angel má svoje podmínky – táta musí přestat s ďábelským byznysem a zbavit se svých speciálních schopností…... celý text

Literatura světová , Fantasy , Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Bedeviled - Daddy's Little Angel , 2009

Betulefetule
Betulefetule
27.02.2023 4 z 5

Knížka je celkem zábavně napsaná, a měla jsem ji přečtenou téměř hned. Cílová skupina jsou mladší čtenáři, ale i přesto si myslím, že by mohla bavit i dospělé.

LittleRebelle6
LittleRebelle6
23.01.2022 5 z 5

knihu jsem četla po hodnē dlouhé dobē . A mēla jsem z ní uplnē stejné pocity jako když jsem jí četla prvnē . Byl to uchvatný pocit tuhle knihu otevřít znovu .

DK197
DK197
15.02.2021 4 z 5

E-KNIHA: Tak jo, předně je to naivní (tedy hrdinka je) a plné klišé... Jenže je to taky pro malé holky. A jak říká jeden komentář pode mnou - kdo v jejich věku naivní nebyl? :-) Má to nápad, zajímavou dějovou linku a postava Ďábla-taťky má podle mě aspoň po prvním díle potenciál být zajímavým. Četla jsem to v práci a příjemně mi tak uběhla směna. Natolik se mi to zalíbilo, že jsem to ten den musela dočíst celé a jako odměnu se na konci docela zasmála. Tohle bylo fajn.

Pasadenka
Pasadenka
30.12.2019 5 z 5

Z knížky, která se zdála zajímavá, i když ano přiznávám, pro děti se stala jedna z mích nejoblíbenějších sérií. Angel je jednoduše naprosté zlatíčko a je maximálně roztomilá. Konečně dětská knížka, která stojí za to. I když se nesnaží být vůbec mimo svou věkovou hranici, dokáží si v ní najít to své i starší ročníky, a to rozhodně nebývá zvykem. A tedy zcela neobjektivně 5 hvězdiček!

Faroroti
Faroroti
17.03.2019

Nádherná knížka s pěknou obálkou.Postavy jsou dobře napsané.Rozhodně jsem přečetla další díly.

Ailee
Ailee
17.01.2018 4 z 5

Mám ráda takovéhle dětské knihy. Člověk u nich nemusí nad ničím přemýšlet. Byla jsem hlavně zvědavá na ten nápad "můj táta je ďábel", který se povedl. A Angel byla uvěřitelná mladá hrdinka, i když trošku naivní, ale kdo v jejím roku nebyl?

michachalka
michachalka
09.08.2017 4 z 5

Hezká knížka, čtu další díly.

LétajícíMáslo
LétajícíMáslo
28.09.2016 4 z 5

Knížku jsem si vypůjčila v knihovně, protože se mi líbila obálka, taky proto, že
nemá tvrdou vazbu, takže se mi vlezla do malé tašky. Vypadalo to zajímavě i když popis nebyl nijak světoborně napsaný-ostatně jako celá knížka. Je to oddechové čtení a mě jako třináctileté holce se to líbilo. Párkrát jsem se i zasmála. Rozjelo se to hned od začátku,přečetla jsem to cca za 6 hodin a půl (velké písmo), protože se to čte opravdu samo. Doporučuji pro odpočinek (:

JmenujiSeZuzla
JmenujiSeZuzla
20.08.2016 1 z 5

Klasický dívčí ''romanťák'' pro 10.leté! Zaujal mne ale příběh, který měl určitě nápad. Ale zbůsob jak to autorka napsala,mě nudil. Takže....NE

Adel13
Adel13
10.08.2016 5 z 5

Moc povedená série, která zaujme od prvních řádků a čtenáře nenechá jen tak odejít od svého příběhu. Jsem opravdu ráda, že jsem si knížky nakonec zakoupila a přečetla. Je to oddechové čtení, při kterém se člověk zasměje nad činy hlavní hrdinky. :-) Rozhodně doporučuji pro nenáročné čtenáře, které mají rádi fantasy knížky. ;-)

Baraliska
Baraliska
26.06.2016 4 z 5

Zajímavá kniha. Moc-moc se těším na další díly:) Angel je úžasná a super holka. Moc mě zajímá, co vyvede v další knize:)

brčko-A
brčko-A
07.05.2016 5 z 5

Tahle kniha byla nad moje očekávání. Opravdu!

simi28
simi28
28.03.2016 4 z 5

Od této knihy jsem měla velmi nízké očekávání, ale nakonec se mi moc líbila. Kniha je dobře, čtivě a zábavně napsaná a už od první stránky mě bavila. Rozhodně doporučuji.

Apoška
Apoška
16.01.2016 3 z 5

Zdá se mi,že ta holka je strelena,chudák,,Lu'' já bych mu dala šanci! Možná by mohli být nejlepší 3-Angel-Gabi-Max :-D
Jinak já bych jednala úplně jinak...

Mončičák1234
Mončičák1234
22.08.2015

Tuhle knihu jsem četla když jsem byla menší, ale i teď mě baví. Už jsem četla i 2 a 3 díl a bomba! Velmi zábavný a originální způsob psaní, příběh totéž. Rozhodně doporučuji.

Andýsek11
Andýsek11
22.08.2015 5 z 5

Počertěnou jsem začala číst z nudy, ale to jsem nevěděla, že se mi na tolik zalíbí. Obvykle nevyhledávám také tipy knih, jenže tahle se mi zalíbila na tolik, že si nejspíš přečtu další díly.
Vtipy, originalita, trable s láskou, potíže v postavení mezi vrstevníky a dvě nejlepší kamarádky.
P.S. Luovi se prostě nedá říct NE. :D

BojácnéKuře
BojácnéKuře
16.01.2015 5 z 5

Celá série Počertěné je prostě PARÁDNÍ! :D

Inýk
Inýk
14.01.2015 3 z 5

Podle komentářů asi začnu číst. Pred lety jesm to zacala cist (dostala jsem se az asi do pulky) ale moc sem tomu nerozumela ;P

Jolilinka
Jolilinka
01.11.2014

Příjemná, oddychová knížka, která pobaví :)

Always a reader
Always a reader
29.10.2014 5 z 5

Knížka se mi líbila. Je jiná než ostatní, není to stále to samé dokola. Je takova..originální. Pěkná :)

Shani Petroff
americká
2012  79%Tátův malý andílek
2013  79%Pozor, co si přeješ
2012  80%Správné rozhodnutí
2013  78%Kouzlo lásky
2018  72%Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje?

Kniha Tátův malý andílek je v