Tátův malý andílek

Tátův malý andílek https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/126647/tatuv-maly-andilek-126647.jpg 4 180 26

Počertěná / Počertená série

„Máma vždycky říkala, že můj otec je ďábel. Nikdy jsem netušila, že to myslí doslova." Angelin otec (známý také jako Ďábel) chce být součástí jejího života. Na oplátku nabízí, že jí může dát cokoli, po čem její srdce zatouží – včetně popularity nebo rande s Colem Danielsem, klukem, do kterého je už dlouho zamilovaná. Ale Angel má svoje podmínky – táta musí přestat s ďábelským byznysem a zbavit se svých speciálních schopností…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , CooBoo

Bedeviled - Daddy's Little Angel , 2009

Wolfinéria
15.08.2014 3 z 5

Do dalších dílů se už asi nepustím :)

Wolfinéria
15.08.2014 3 z 5

Nenadchne, ani neurazí..,

Barča :*
12.02.2014 5 z 5

Super kniha pro děti,co mají hodně fantazie .. ;) četla jsem jí týden a těším se,až zase seženu pokračování .. ;) :)

dominik26
09.12.2013 5 z 5

Něco málo o knize:
- druh: epika
- žánr: Fantasy
- v knize se objevují slova hovorová, slangová, citově zabarvená
- je to psáno chronologicky
- kniha má 4 díly: 1. Tátův malý andílek, 2. Správné rozhodnutí, 3. Pozor, co si přeješ, 4. Kouzlo lásky
Něco málo o ději:
- děj příběhu se odehrává v moderním světě (21. stol.), ve státě Pensylvánie v Dobroticích
- hlavní postavou příběhu je Angel (dcera Ďábla), která žije na Zemi se svojí matkou.
- příběh je o tom, jak se Angel dokáže poprat se životem, když zjistí, že má schopnosti stejné jako její otec.
- Myslím si, že jméno Angel vzniklo z angličtiny (angel= anděl), a jméno Lu (její otec) zkrácením slova lucifer.
Knížka se mi moc líbila, protože byla napsána, jako z opravdového života a protože je zábavná a poučná (například: když se začala kamarádit s partou snobských holek, které ji jenom využívaly, a vůbec si nevšímala své nejlepší kamarádky Gáby, tak jsem si uvědomil, že je lepší mít jednoho opravdového kamaráda/přítele než sto falešných).
Nejvíc se mi líbí Angel, protože i když natropila tolik věcí, tak se je časem naučila opravit pomocí svých schopností (což většinou vedlo ještě k větší šlamastice, ale většinu z nich buď napravila sama, nebo její táta Lu).
Doporučuji všem, kteří mají rádi fantasy a rádi se zasmějí. :)

Terezk-a
07.09.2013 3 z 5

Kniha je pěkná ale pro menší věkové kategorie. Sci -fi příběh kde mizí lidi a vracíte se v čase.
Mě tato kniha už nebavila, ale někomu se určitě bude líbit :)

naty456
15.09.2012 5 z 5

Moc pěkná kniha,zatím jsempřečetla 60 stran ale už to má GRÁDY!

Shani Petroff
americká
2012  79%Tátův malý andílek
2013  79%Pozor, co si přeješ
2012  80%Správné rozhodnutí
2013  78%Kouzlo lásky
2018  72%Romeo & ... Jak se ta holka jmenuje?

Kniha Tátův malý andílek je v