Správné rozhodnutí

Angela se sice vyrovnala s tím, že její otec je Ďábel, ale stále nemůže pochopit, že i ona má speciální schopnosti. A ty ji vždy spolehlivě přivedou do problémů. Takže jestli nechce přijít o Colea, do něhož je beznadějně zamilovaná, musí vstoupit do učení ke svému ďábelskému tatínkovi. Ovšem jak se jí podařilo přenést spolužáky uprostřed vyučování na Havaj, to opravdu nechápe. Zdá se, že ovládnout své schopnosti nebude zas až taková hračka! Vyrovná se Angela se všemi nástrahami?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/135494/pocertena-spravne-ro-135494.jpg 4114

Počertěná / Počertená 2.

Literatura světová, Fantasy, Pro děti a mládež

Vydáno: , CooBoo

Bedeviled-The good,the bad,and the ugly dress, 2010

Kniha Správné rozhodnutí

El@D...
12.06.2020

Stručně o této knize:
Hlavní hrdinkou knihy je dívka jménem Angel, která má zajímavé schopnosti. Tyto schopnosti Angel často dostávají do problémů a trapných situací, protože jsou dost často neovladatelné a dívka moc neví, jak s nimi pracovat. Tyto situace jí pomáhá řešit její nejlepší kamarádka-Gabi a když už dojde na nejhorší, tak i otec Angel.
Máma Angely vždycky říkala, že její táta je sám Ďábel... To ale dívka nevěděla, že tomu tak ve skutečnosti je. Její otec je opravdu Ďábel a veškeré schopnosti má po něm. V knize se také často mluví o Coleovi. Cole je kluk do kterého je Angel zamilovaná. A taky je jedním z důvodů, proč se chce naučit ovládat své schopnosti. Poprosí tedy svého otce o pomoc...

Knihu bych hodnotila spíše kladně. Dobře se mi četla a některé momenty jsou opravdu napínavé. Občas mě ale štvalo chování hlavní hrdinky.

Pasadenka
30.12.2019

Z knížky, která se zdála zajímavá, i když ano přiznávám, pro děti se stala jedna z mích nejoblíbenějších sérií. Angel je jednoduše naprosté zlatíčko a je maximálně roztomilá. Konečně dětská knížka, která stojí za to. I když se nesnaží být vůbec mimo svou věkovou hranici, dokáží si v ní najít to své i některé starší ročníky, a to rozhodně nebývá zvykem. A tedy zcela neobjektivně 5 hvězdiček!

Borufka_9
28.07.2019odpad!

Asi nejsem cílovka. Celá kniha byla o ničem, pardon...možná pro desetileté slečny? Nevím.

Elulilinka1
07.11.2018

Kniha se mi líbila. Někdy mě ale dost štvalo chování Angel a spíše se mi líbila povaha její kamarádka Gabi.

Ailee
08.02.2018

Angel zase řádí. Jeden by neřekl, jak si ta holka dokáže zkomplikovat život. Ale už to trošku ztrácí na originalitě. Sice vždycky vyvede něco jiného, ale jinak vlastně kniha o ničem jiném ani není. Ale pro slečny na první stupni základky je to, hádám, naprosto tak akorát. A tak to taky hodnotím.

Vailer
26.07.2017

Mám doma všechny tři kromě této a zrovna ta má nejlepší hodnocení xD

Jowča04
14.12.2016

Nejlepší knížka ze všech čtyř, protože se mi líbí ten konec :3 (ti co četli pochopí :D) Tuhle knížku jsem našla v knihově, zaujal mě obal. Nemusela jsem romanci, byla jsem spíše na fantasy, ale teď úplně miluji romanci. Tahle knížka je nejlepší :) :* čte se rychle, protože je to vždy napínavé, jeden díl jsem dokonce četla až do půlnoci. :D Doporučuji :*

aduška325
06.04.2016

super knížka, člověk se u toho hodně zasměje:) Je mnohem lepší než první díl.
je to moje asi nejrychleji přečtená knížka....:)