Pobožný střelec

Pobožný střelec https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/115108/bmid_pobozny-strelec-rXL-115108.png 4 52 8

Ladys
08.06.2022 5 z 5

Pět hvězdiček vypadá přehnaně, ale já prostě musel.
Oproti Torontovi díl Pobožný střelec víc drží pohromadě a i přes přeslazené zbožšťování kladných hrdinů a hlavně půl Toronta sešit prostě zhltnete s úsměvem na rtech za pár hodin.

s.Martin
11.07.2018 4 z 5

Knížku jsem našel na půdě. Nebyla v nejlepším stavu ale písmenka jsem přečíst dokázal. Bez váhání jsem tedy otevřel první stranu a začal číst.
Postavy jsou skvělé, určitě si nějakou oblíbíte. Já se nejvíce ztotožňuji s Brandym (ne kvůli pití whisky, ale s tím, že má nejlepšího parťáka, bez kterého ránu dá, ale nebude si jist zda ta rána byla dost silná - zkrátka nejlepší kámoš). Co se týče slovosledu, občas vám nějaká věta nemusí z prva padnout do huby, ale určitě si zvyknete. Humor, je ho tam špetka, ale autor věděl, kdy ho má použít.
A příběh.. Nezačneme úplnou akcí, avšak žádné strachy, na akci dojde. Zdrží se také napínavost, která nás bude držet do konce děje.
Knížka je tedy dobrá, proč ale jen 4 z 5-ti? Když už ta akce přijde, vyjde na jeden pár kapitol max 3. V budoucí kapitole se na něj téměř zapomene a pokračuje se v něčem novém. No, ale myslím že to stačí :D knihu už těžko seženete, ale pokud ji máte, máte zároveň i štěstí...

Isew
30.06.2018 4 z 5

Návrat do mých mladších let, když jsme hltala Rodokapsy. Čest, spravedlnost, kolty tentokrát zatraceně vysoko, kovbojové, přátelství a nezbytná láska. Všechno, co má správná kovbojka mít. Velmi příjemný návrat.

bumelak
31.08.2017 5 z 5

našel jsem na půdě Rodokapsy - Jezdce z Arizony, Pobožného střelce a Hvízdavého Dana. Přečetl několikrát, nemá chybu! mé krásné mládí...

Tazz1
29.03.2017 5 z 5

Asi není co dodávat...nostalgie...

sadlo
24.11.2016

Zkuste další kovbojky od tohoto autora.Jsou skvěle, musí se číst v určitém věku.Jako žákyně jsem přečetla všechny, které byly ,díky mým rodičům a prarodičům, k dispozici.Dalším skvělým českým autorem tohoto žánru je Eduard Fiker.

n.ezn.amy
11.11.2016 5 z 5

Dick Gampard, alias Půl Toronto alias Pobožný střelec nejčestnější z čestných a nejspravedlivější ze spravedlivých. Možná trochu naivní, ale prostě tohle nemá chybu

pablovendat
13.11.2014 5 z 5

Mladý pistolník Dick Gampard alias Kid alias Půl Toronto. Nosí kolty hodně vysoko a čte bibli. Je rozhodnut nezabíjet a proto mu lidé začnou říkat Pobožný střelec. Pobožný střelec po boku Siamských dvojčat Fretkou a Brandym je nucen pustit se do křížku se zbytkem bandy co zabila jeho dávného parda Toronta. Společně bandity vyhladí a Pobožný střelec se nakonec zasnoubí s dcerou rančera Norwella.

Super kovbojka

Bob Hurikán (p)