Po setmění

Po setmění https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/112228/bmid_po-setmeni-txC-112228.jpg 4 55 18

Manželé Grace a Lenny patří k newyorské smetánce. Lenny se vypracoval na majitele úspěšného fondu Quorum. Jednoho dne však zmizí, ale chybí i miliardy dolarů z fondu. FBI ho podezírá ze zpronevěry. Záhy moře vyplaví Lennyho tělo a podezření padne na jeho ženu Grace. K tomu, aby dokázala, že je nevinná, jí nestačí pouhý útěk z vězení.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Sidney Sheldon’s after the darkness , 2010

marge74
30.10.2020 3 z 5

Málem jsem knihu odložila, do páté kapitoly to byla nuda, navíc velké množství postav mě odrazovalo. Spád začala mít až v momentě, kdy se po bouři našla Lennyho loď. Potom jsem knihu nemohla odložit. Příběh měl napínavý děj a velice překvapivý konec.

vlasta12
15.02.2017

Přečetla jsem za jeden volný den. Pěkné čtení.

moudivlacek
21.09.2016 3 z 5

Dávám jen 3 hvězdičky za velmi pomalý a nudný začátek. Děj začne být zajímavý, až když je hlavní hrdinka ve vězení. Její náhlá touha o uvedení všeho na pravou míru a pak touha po pomstě, tak to je prostě mistrovsky vylíčené.
I když velmi rychle odhadnete, kdo za tím vším stojí, je tam spoustu malých zvratů, které nečekáte a které vás dostanou.
Je to shrnuto - velmi zajímavě napsaný psychotriller - alespoň dle mne.
Takže doporučuji prokousat se začátkem a pak ....

Laf
10.07.2016 4 z 5

Hodně vydařené čtení. Sice začátek trochu nudnější, ale stačilo se těmito stránkami prokousat, a pak to bylo už jen lepší a lepší. Jen v ten úplný konec jsem doufala, že bude jiný než byl, ale romantika se prostě nekonala :)

ikul
06.06.2016 5 z 5

Výborné čtení na dovolenou. Děj zaujme a udrží vaši pozornost až do konce. Sidney Sheldon to sice není, ale je to výborné.

Danago
15.03.2016 5 z 5

Detektivní příběh vyšetřvání zpronevěry a posléze i smrti. Udělala to manželka Grace jak jse domnívá FBI? Zůstane Grace pasivní nebo se bude bránit a dokáže svou nevinu a dokonce se pomstí? Knížka je velice čtivá, akční a napínavá až do úplného konce. Závěr je opravdu velmi překvapivý . Tilly Bagshawe nám dokazuje , že umí napsat i jiný žánr, než jen romány pro ženy. Mně se knížka velice líbila a moc ráda ji doporučuji.

zuzepka
28.02.2015 4 z 5

Přerod pasívní Grace v ženu prahnoucí po pomstě nás provází čtivou detektivkou.Do úplného konce nás nechává v napětí a překvapující závěr je milým bonusem.

verci
15.11.2014 5 z 5

Moc pěkná kniha.

macer1991
09.05.2014 4 z 5

Potrebovala som lahšiu detektivku a kniha splnila, čo som od nej očakavala.......Na začiatku som ju skoro odložila , ale preklenula som to a nelutujem . Oddychove čitanie......

Pakuna
25.12.2013 5 z 5

Velmi zajímavá kniha. Přečetla jsem ji jedním dechem, nemohla jsem se od ní odtrhnout. :)

sabca
21.04.2013 5 z 5

Knížku jsem přečetla jedním dechem. Moc se mi líbila a můžu doporučit. Až téměř do konce nebylo známo jak vše dopadne. Nalákalo mě to i na další knihy této spisovatelky.

alsae
03.04.2013 4 z 5

Knížka se četla moc dobře, byla napsaná poutavě, ale ten konec mě trochu mrzel.

wanilka
02.04.2013 4 z 5

Zajímavá kniha. První půlka mi tedy nepřišla až tak zajímavá, poté se to "rozjelo" a četlo jedním dechem. Škoda konce, mám ráda happy andy, ale to asi nejde vždy :-)

Val
21.08.2012 5 z 5

Kniha splnila mé očekávání a byla přesně tak dobrá, jak jsem očekávala . Doporučuji .....

ina77
12.07.2012 5 z 5

Já mohu jenom říci,že kniha nemá chybu.Je tam vše a perfektní konec.V každém případě stojí za to si ji přečíst.

rose
19.05.2012 4 z 5

Podle toho, kolik rezervací bylo v knihovně na tuto knížku, jsem čekala nějakou úplnou bombu. Není to špatné čtení, ale připadlo mi to že to není zas až takový trhák. Zajímavý příběh s detektivní zápletkou, ze začátku hodně připomínající tzv. „společenské“ romány (jakmile se mezi řečí dozvídám, jakou značku oblečení má postava na sobě a od koho si koupil boty a za kolik, jsem ve střehu:)). Příběh Grace je napínavý, ostatní postavy padouchů celkem předvídatelné, stejně jako konec. Jako relaxační čtení to ale beru.

alnahu
02.03.2012 5 z 5

To jste mě pěkně naladila-vaším komentářem-to se již na ni moc těším.

Luca287
02.03.2012

Knihu mám rozečtenou, ale čte se perfektně... je to opravdu něco ve stylu Pokud příjde zítřek od Sheldona.... :-))) ještě kousek a mám ji lousknutou... mohu jen doporučit... :-)))

Tilly Bagshawe
britská, 1973