Plovoucí po hvězdách

Plovoucí po hvězdách https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376839/bmid_plovouci-po-hvezdach-jWI-376839.jpg 3 11 7

Z kostela svaté Markéty na pražském Břevnově vyzvánějí zvony a odnášejí vše zapomenuté, ztracené... Co zbývá, když doznějí? Tak jako zvony odnášejí vše staré, musí se postavy z této knihy vypořádat se svým životem, zamotanými vztahy nebo ztrátami a začít nějak znovu. A to není v dnešní době jednoduché. Dvanáct různých osudů v jedné knize. Je život úspěšné blogerky doopravdy bezchybný? Co si počít ve volném roce mezi střední a vysokou? Jak doopravdy žijí hipsteři? Vstupte do světa dnešních mladých v povídkovém cyklu, v němž nechybí láska, nenávist, napětí, bolest, ale ani duchové nebo nadpřirozené příběhy, postavy se znají a navzájem si pomáhají ve světě, který je tolik podobný tomu našemu a současně tak magický. Našli jste v našem obsahu nějaké nepřesnosti?... celý text

valeria0031
21.11.2022 5 z 5

Miluju.
Pokud zkoumáte co vše je možné, co doopravdy chcete. Pokud se rádi díváte na věc z různých úhlů. Čtete.
Taková všehochuť. Krásně namixované. Některé povídky dokonale, jiné méně.
Nenajdete ani rejstřík z přehledem povídek. A to jak se to do sebe skládá a tvoří celek. Děkuji autorce.

Bebe2004
02.03.2021 3 z 5

Mám smíšené pocity. Některé ty příběhy mě vůbec nebavily, jiné jsem naopak přečetla téměř okamžitě. Hodně mi to připomínalo knihu Dílna zázraků. Trochu jsem měla problém s jazykem, vadilo mi, jak moc nespisovně to bylo psané. Jinak to bylo celkem fajn.

gbrgbr
21.12.2020 4 z 5

Některé povídky silnější, jiné slabší. Celek takový průměr. Nenadchne, neurazí. Ale to téma, které se prolíná všemi příběhy - hledání sama sebe a duševního rozvoje - je pro mě tak aktuální, tak blízké, že jsem musela v hodnocení přidat. Ať mi nikdo netvrdí, že autorka za sebou nemá zážitky s psychedeliky! Moc dobře ví, o čem píše. :)

klarazelena
03.11.2020 5 z 5

Útržky ze světu současných lidí. Líbí se mi jak stylizace textu, tak jeho obsah. Zápletky jsou vtipné i poučné, krásně do sebe postupně zapadnou.

Romanaa
03.07.2020 5 z 5

Kniha se mi velmi líbila. Jednotlivé povídky jsou propletené, postavy se vzájemně znají třeba jen tak povrchně, ale později se o nich dočtete více, skládáte si dohromady jejich svět. Bavilo mě prostřednictvím postav prožívat jejich životy, to, jak se hledají, jejich myšlenkové pochody, spontánní cesty za poznáním. Za mě je to opravdu skvělé, moc příjemné čtení.

Damonka12
13.04.2020 2 z 5

2,5 nemám moc ráda povídkové knihy a je těžké je hodnotit, protože některé povídky jsou dobré a některé špatné.

Veruu95
30.11.2019 1 z 5

Ačkoliv jsem se na knihu těšila, nezaujala mě. Vlastně jsem skoro ani nevěděla, o čem pořádně to je. Obálka krásná, ale to je za mě asi vše.

2019  60%Plovoucí po hvězdách
2012  63%Kolej Today
2012  30%Ztracené cesty na útěku domů
2016  60%Zítřek byl včera

Kniha Plovoucí po hvězdách je v