Rozkoše zimy

Extázi předchází bolest… Reportérka Abbie Marshallová potřebuje uniknout z Hondurasu a její jediná šance je soukromý tryskáč s hollywoodskou hvězdou na palubě. Letí domů s irským hercem Jackem Winterem – notorickým sukničkářem a vůbec postrachem společnosti. Poté, co letadlo ztroskotá v odlehlém deštném pralese, jsou nuceni bojovat o přežití, a Abbie za Jackovou image filmové hvězdy zachytí záblesky komplikované povahy. A čím víc ho poznává, tím víc cítí, že působí na nějakou její niternou potlačovanou stránku... Abbie po návratu k normálnímu životu nemůže zapomenout, co se mezi nimi stalo. Její úsilí pochopit své trápení ji vede rovnou zpátky k Winterovi, který je právě tak posedlý jí. Ale pokud spolu mají vstoupit do vztahu, Abbie ví, že musí přijmout jeho skryté touhy… a uznat svoje vlastní. Už ji nezajímá nic jiného, než jejich opojné milostné dobrodružství a Abbie se nechává vtahovat hloub do Winterova temného srdce – a tajemství, které může všechno zničit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/180595/rozkose-zimy-qGi-180595.jpg 3.6269

Pleasures 1.

17.11.2020

Romantika na jeden večer

Domča153
08.06.2020

Když pominu tu podobnost s 50OŠ, co ten useknutý konec? Kniha má opravdu slibný začátek ale pomalu to jde pak z kopce. Autorka se podle mě pokoušela do knihy narvat co nejvíc věcí a né všechny zvládla dotáhnout do konce. Ztroskotání, špatné vztahy s rodinou, BDSM, špatná minulost, nebezpečná práce/zajímavý případ... Je dle mého názoru na knihu o zhruba 380 stránkách proste moc.

Myška43
03.03.2020

Pro mě velmi zajímavý příběh. Doporučuji, stojí za přečtení, pokud máte rádi tento žánr.

magdalena2377
05.02.2020

Nádherné

Jája92
09.01.2020

Obsahuje spojlery ...

Kniha se mi zpočátku líbila a to dost, obzvlášť část "džungle". Nechybělo tam napětí ani poutavé dialogy. Ze začátku se scéna v jeskyni zdála být velice vzrušující, jenže Abbie si tam v jednom!! odstavci dost protiřečí. Nejprve odsoudí ty, kterým se výprasky líbí a vzápětí dosáhne orgasmu, když ji Jack vyplácí jako malou holku?! Opravdu si autorka myslí, že žena, která to nikdy nevyzkoušela, se dočká ohromujícího orgasmu jen při vyplácení rukou? Blbost!
Kniha obsahuje spoustu zarytých klišé o BDSM zaměřených lidí. Spoustu věcí je jako přes kopírák u 50 odstínů šedi, evidentně autorky čerpaly ze stejného porna :-D
Například smlouva, na co jím byla, když ji Abbie nepodepsala?! Neměli domluvenou stopku, u někoho, kdo SM nikdy neokusil?!
Stejně tak scéna s análním vibrátorem, pochybuji, že by ve skutečnosti žena něco takového snesla, když to předtím nezažila, jakoby se o nic nejednalo, nehledě na to, že se zničehonic ztratil ze scény.
A samozřejmě obsahuje stokrát omílánou klasiku od vanilek aneb svázat, trochu seřezat a pak oš****. To je přece BDSM!Ha, ha...

malazluta
18.06.2019

Začátek dobrý, ale po zbytek knihy jsem se nudila.

Šíla
25.04.2018

Začátek mě bavil, hlavně ta část kdy byli v džungli. Ale ten useknutý konec??? :-/

haWranka
02.03.2018

Taková blábolivá blbost. Odreagování na jedno, dvě odpoledne. A milostné scény nejsou zas tak hrozné :) Co knihu hodně shodilo, to byl konec. Velmi useknutý, Jackova minulost nedořešená. Jako kdyby to autorku už přestalo bavit...