Rozkoše léta

Rozkoše léta https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/191765/bmid_rozkose-leta-iOv-191765.jpg 4 286 40

Rozkoše série

< 2. díl

Potřebovala jsem někoho, kdo na mě bude dohlížet.. Dostala jsem někoho, kdo se mě zmocnil. Summer je bohatá, krásná a ve smrtelném nebezpečí. Její otec má mocné nepřátele, kteří se mu chtějí pomstít právě prostřednictvím jeho dcery. Dokud nebezpečí nepoleví, Summer potřebuje bodyguarda. Do její zlaté klece vstupuje bývalý ranger Flynn, kterému se představa, že má chránit rozmazlenou dcerku multimilionáře, vůbec nezamlouvá. Vzájemná nenávist se pomalu mění v nebezpečné jiskření. Když Summer Flynna už poněkolikáté neposlechne a ohrozí tím svou bezpečnost, muž ji „potrestá”… a nastává boj o dominanci, i když jejich srdce začínají toužit po příměří… První vydání.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Jota

The Pleasures of Summer , 2012

kik68
12.07.2016 3 z 5

Nebylo to špatný a docela dobře se to četlo, ale mohlo tam být něco navíc. I hlavní padouch se dal lehce předpovědět :-)

avalonek
26.04.2016 3 z 5

Nebylo to špatný,ale ani nic strašně užasnýho.Ale číst se to dalo.

Macinka-a
29.01.2016

Kniha se mi líbila....

Terka18
18.09.2015 3 z 5

Dobrá oddechovka, jinak to ani nejde říct. Po celou knížku se nic moc neděje až ke konci se to trošku rozjede, ale zase brzy skončí.

Laf
29.07.2015 4 z 5

Prostě oddechovka, která se rozproudila bohužel až ke konci. Oproti tomuto dílu byl první díl mnohem lepší.

jitka7
13.04.2015 2 z 5

Tohle mi přišlo trošku horší než první díl série.

pethula
25.03.2015

Přečteno!! super, akorát se mi taky zdálo, že se to trošku táhlo... :-) Ale těším se pak ještě na Rozkoše podzimu :-)

adrianna0305
20.03.2015 2 z 5

Tahle letní skautská příručka, o tom, jak se dá přežít v divoké přírodě pouze s jedním sexy mužem, se mi líbila o něco více, než předchozí zimní dovádění.
Ano, bylo to zdlouhavé a často hloupé, ale ty 2* se tam prostě našly :-)

trynitrix
14.12.2014 4 z 5

Co se týká erotiky tak "klasika" ale sled událostí a jejich role mezi Summer a Flynem jsou trochu jiné než je známe trochu příjemná změna. Příběh se mi líbil :-)

dendy.252
19.11.2014 4 z 5

Lepší než první díl, lehká erotická oddechovka. Mě se to líbilo, doporučuji. :)

Karolína18
18.11.2014 3 z 5

V porovnání s prvním dílem, zde nešlo tak úplně předvídat, co se stane, ale stejně mě příběh moc nezaujal. Některé scény byly zbytečně zdlouhavé a o ničem. Popis mě zaujal a kniha začala slibně, ale od scény, kdy Flynn "potrestal" Summer v Noir to šlo z kopce. Prostě jsem očekávala více.

Samira
16.11.2014 4 z 5

Skvělá oddychovka, která je výrazně lepší, než první díl. Líbila se mi opravdu moc, ale na konci jí trošku došel dech a taky to tam bylo jak na střelnici. Ale celý pobyt na chatě byl jednoznačně pětihvězdičkový, ten jsem si opravdu užila. Jsem zvědavá na pokračování série!

werdie
03.11.2014 4 z 5

Přečetla jsem kvanta knih s touhle tématikou a můžu říct, že patří k těm lepším...ovšem ten konec autorka nemusela tak protahovat.

dubakm
03.11.2014 3 z 5

Odstíny po páté, po šesté, po sedmé........ A přitom to mohl být hezký, jemně erotický román pro ženy, nebýt toho ,, bratříčkování" a napodobování jiných erotických sérií.

mmmisulka.r
03.11.2014 3 z 5

Tenhle díl začal velmi slibně, musím říct, že mě to chytlo... Ovšem jen do té doby, než se děj začal odehrávat v chatě. To už mi pak přišlo takové zdlouhavé a nudné. Opět musím chtě nechtě říct, že ta hluchá a nedomyšlená místa, která se objevovala v prvním díle této série, byla i tady. Nevím, jestli je to špatným překladem, nebo si autorky mezi psaním chvilku schruply a pak začaly s něčím jiným. Fakt nevím. Těch míst tam není mnoho, ale jsou tam. Tento díl hodnotím pouze 3*. A to proto, že ten konec byl odfláknutý, přeslazený a prostě opět nedomyšlený. Nemusím být spisovatelka s bujnou fantazií, ale věřím, že bych si s ním pohrála líp.
Každopádně, opět klidně doporučuji jako průměrnou erotickou knihu, která na víkend určitě někoho zabaví.

kacaaba
03.09.2014 5 z 5

Tak tento díl se mi moc líbil. Pěkně jsem se zasmála, slza ukápla. Mělo to propracovanější děj oproti zimě. Jsem zvědavá na další díl.

Nel-ly
01.08.2014 4 z 5

A vlastně proč ne...
nečekala jsem od toho žádný zázrak a to taky není, ale koncept funguje, postavy jsou fajn (ona není jen uťápnutá nána, co se věčně bojí autorit, ale klidně se - a s chutí - pohádá) a sice je to chvílema trochu infantilní, ale i stím se počítá
s porovnáním s Odstíny tady vidím hlavní výhodu v tom, že ten jejich vztah dává smysl, není to jen o tom, že se hrdinka bojí trestu, který nevyhnutelně přijde, je v tom trochu (i když opravdovuý znalec BDSM by stejně kroutil hlavou, co si budeme říkat) mozku a i se člověk něco dozví
jedndouchý čtení na léto? proč ne :)

LilianaFalcon
25.07.2014 1 z 5

nějak jsem se nemohla rozhodnout, kterou z hlavních postav mám míň ráda... nevím, prostě mě to nenadchlo... a přitom téma bodyguard a slečna "rozmazlený spratek" už fungovalo tolikrát...

Deydra
15.07.2014 4 z 5

Trochu jsem se toho bála, protože první díl mě nijak nenadchl. Ale byla jsem příjemně překvapena a nemohla se od toho odtrhnout. Summer mi někdy opravdu pila krev, ke konci mi to přišlo už docela zbytečně nastavovaný, a taky mě trochu zajímalo, jak dopadne vztah Flynnova bratra, který si podle mě zaslouží k sobě někoho lepšího... No, ale jinak celkem povedené.

Beni
08.07.2014 5 z 5

Krásná oddechová kniha :-)