Playgirls II

Pokračování románu Playgirls I zavádí čtenáře do prostředí pražské vyšší společnosti, jež autor dobře zná, a ve kterém sledujeme tajné spády postav z Playgirls I o postav nových. Po svém vydání kniha vyvolala řadu poměrně ostrých diskusí a byl podle obou dílů natočen i film.

https://www.databazeknih.cz/images_books/94_/94126/playgirls-ii-94126.jpg 345

Playgirls 2.

Literatura česká
Vydáno, Dialog

Kniha Playgirls II

stepanka000
10.07.2018

Film byl hrozný (pokud se pamatuji) a knížka také. Četla jsem ji do výzvy kvůli nedostatku knih s hrdinou s mým jménem. Starší autorova díla jsou čtivá a zábavná, ta novější zavánějí už jenom posedlostí erotikou nebo spíš sexem.

ber-tram
08.09.2016

Irská č. p. 16 na Vinohradech neexistuje, to si autor vybájil; snad jen dům se šestým patrem atypicky projektovaným a možná i svérázně zabydleným si vypůjčil odkudsi z reálu, aby v něm prodloužil kroniku lačného ukájení se na vyšší orbitě. Lze skončit v půli, lze dočíst do konce (kupodivu jakžtakž vypointovaného). 43/16

Pajina68
14.07.2016

Páralova porevoluční tvorba už mě tolik nebrala jako knihy předtím. Ale tohle se ještě dá číst, není to až tak špatné.

Dandulka
13.10.2012

Druhý díl knihy i filmu. Mám oba moc ráda.

jprst
11.11.2011

Slabý pokus autora o nastavovanou kaši, sice jsem to přečetl, protože Páralovy knihy jsem přečetl všechny a rád, ale repete v budoucnu nebude - na rozdíl od jiných jeho knih.