Náhodně hraběnkou

Náhodně hraběnkou https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/342426/bmid_nahodne-hrabenkou-IWb-342426.jpg 4 152 34

Tajné nevěsty série

Hravé nevěsty série

2. díl

Lady Cassandra čekala dlouhých sedm let, až se muž jejích snů vrátí z války. Stačilo jí, že žije, i když byl zasnoubený s její sestřenicí Penelope. A teď je Julian zpátky – a ani ji nepoznal! Cassandra se nejdřív náhodou, a pak čím dál ochotněji vydává za krásnou Patience, kterou si nezdárná Penelope vymyslela, aby utekla společenským povinnostem. Cass tedy s Julianem je, a zároveň není, a on se dvoří jí, ale přitom zároveň někomu jinému… Jak tahle zamotaná hra dopadne?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Accidental Countess , 2014

MonaLisa42
25.01.2019 5 z 5

Skvělá kniha. Byla ještě zábavnější než první díl. Často jsem se smála. Líbilo se mi, jak se všichni hrdinové zapojili do té záměny identit, a jak to celé zamotali. Cass jsem si z minulého dílu představovala jako poslušnou husičku, ale zde se projevila v úplně novém světle. Už se nemůžu dočkat, jakou šaškárnu Lucy vymyslí v další knize.
Jediné, co bych mohla vytknout je, že se některé scény velice podobají minulému dílu. Ale i přesto za knihu velice Děkuji!!!

rampapa
30.12.2018 5 z 5

Ja si vždycky myslím že mě to už nemůže nevím překvapit ale ono to pořád jde.Do této knížky jsem hned zamilovala. Děj se mi velmi líbil a nemůžu se dočkat dalšího dílu.

mariva
19.10.2018 3 z 5

Oddechovka na jeden večer - zábavná ukázka toho, jak kamarádky dokážou někdy zamotat něco, co by bez jejich pomoci proběhlo úplně bez problémů.

luci33
10.07.2018 3 z 5

Takové jednoduché - vykonstruovaná zápletka něčeho, co bylo od začátku jasné, jen aby bylo o čem psát. Téma dobré, kdyby bylo jinak rozehrané. Ani předchozí díl mě moc neoslovil. Zdá se, že jsme si s autorkou do noty nepadly. A na straně 66 jsem chytla alergii na oslovení "drahoušku".

Lee7
28.01.2018 3 z 5

Poklidný díl oproti prvnímu byl jemnější ale přesto hezký k večernímu čtení.

avalonek
28.01.2018 5 z 5

Strašně příjemná oddechovka..Moc spokojená jsem..

Tefnut
31.12.2017 5 z 5

Druhý díl třídílné série byl vskutku zajímavý. Dalo se očekávat, že nakonec vše dopadne tak jak má. Byla tam zajímavá zápletka, která příběh oživila. Zkrátka tři kamarádky pokud se sejdou opravdu to stojí za to. Knížka se četla pěkně a během chvilky byla dočtena.

Adelin239
01.12.2017 5 z 5

Od chvíle, co jsem přečetla první díl, už jsem se nemohla dočkat toho dalšího. A jen doufám, že se vydá i ten poslední, protože je to opravdu povedená kniha. Romantika, napětí, tajemství. Přesně to, co k historickému románu potřebuji. Prostě krásná kniha :-)

LilianaFalcon
22.11.2017 3 z 5

"Neskodne" intrikujici pubertacky zasazene do klasicke hrabeci romantarny ;-)
Natesti ty intriky nejsou skodlive nebo zakerne, to bych asi nezvladla...

nani_nka
10.11.2017 4 z 5

Cassie je od mala zaľúbená do kapitána Juliana, ktorý sa vracia z vojny. Avšak keďže je veľmi hanblivá, spolu s kamarátkami Lucy a Jane vytvoria plán, v ktorom sa predstaví Julianovi ako slečna Bunburyová. Cassie táto tajná identita dodá viac odvahy, avšak dievčatá sa do tých plánov, ktoré vytvárajú len poriadne zamotávajú, čo vytvára humorné chvíľky. Pre mňa o niečo slabšia časť než jednotka, asi preto, že ukecaná Lucy mi prirástla k srdcu viac.

Enny4
23.10.2017 5 z 5

Pokračování knížky Nečekaně vévodkyní se mi také líbilo, těšila jsem jak dopadne láska Cass a Juliana a kniha mě nezklamala. Dívky a jejich nápady nemají chybu. Hezký příběh, doporučuji

alzbeta4340
01.10.2017 3 z 5

Komedie, plná bláznivých záměn. Líbilo se mi, že děj byl v každém okamžiku přehledný a jasný. Na druhé straně bych určitě ocenila větší propracovanost hlavního hrdiny Juliana. Zdál se mi takový plochý jakoby unylý. Možná to také chtělo víc jeho dialogů s Cass. Celkově hodnotím knihu jako slušnou žánrovku, a od autorky si ještě něco přečtu. 3,5 hvězdičky

Maus
23.08.2017 5 z 5

Krásná kniha! Kniha nečekaně vévodkyní se mi líbila od autorky mnohem více, ale potěšilo mě, že se tu dozvídáme něco dalšího o hlavní hrdince z minulé knihy a zároveň se dozvíme, jak to dopadlo s její kamarádkou.

karamelka57
11.08.2017 5 z 5

Knihu som prečítala za necelých 24 hodín popri práci a dvoch malých prázdninujúcich deťoch. Nedalo sa inak, musela som, nedalo sa od nej odtrhnúť.... krásna love story, napínavá do konca, nádhera, odporúčam!!!!

Anglie láska 19. století romance historické romance

2017  82%Nečekaně vévodkyní