Třetí planeta smrti

od:

Třetí planeta smrti

Planeta Felicity měla být novým domovem Pyrranů. Na první pohled krásná planeta s dostatkem přírodního bohatství. Jenže pod krásnou slupkou se skrývá – třetí planeta smrti. Vládce planin Temuchin a jeho bojovníci jsou nepřekonatelnou překážkou kolonizace planety. Narazili Pyrrané na protivníky sobě rovné? Poradí si Jason dinAlt i tentokrát? Třetí kniha z trilogie samostatných příběhů o planetách smrti jednoho z klasiků science fiction. Milovníci akční, dějem nabité sci-fi se mají na co těšit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58014/planety-smrti-treti--58014.jpg 4.1111
Série:

Planety smrti (3.)

Originální název:

Deathworld 3 (1968)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, AF 167
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Přidat komentář
B4LU
13.12.2017

Třetí planeta smrti... nezanechává dojem. Četl jsem ji spolu s ostatními asi před osmi lety, a zatímco v případě ostatních dílů si jsem vcelku schopen vybavit jejich děj, zde zůstalo jen mlhavé povědomí o tom, že jde o nejslabší díl, kde komediálnost byla až přehnaná a jehož děj mi naprosto neutkvěl. Přesto si to vybavuji jako svižné, čtivé dílo.

Pasadenka
11.06.2017

Pro mě ukončení původní trilogie trpí veškerými neduhy snad všech trilogií, které jsou volně spjaté. A tím je opakování. Kombinace jedničky a dvojky, kdy po dvojce si hlavní hrdina začne konečně naplno vychutnávat svůj syndrom malého bůžka a přetvářet celé civilizace ke obrazu svému. :D Není pravda, že by to bylo úplně stejné. Líbí se mi ten vývoj. Jen místy příběh ztrácel dech. Závěr opět luxusní. A dokonce bylo i slovo na M. :)

Mafian
10.03.2016

nic moc, vůbec si nevybavuji o čem to bylo...

Terva
09.06.2015

Tentio příběh nebyl tak originální jako dva předchozí, ale když už jsem si ho koupil, tak jsem se začetl a zjistil, že mě to baví. Tímto však v sérii končím a dávám přednost něčemu jinému.