Třetí planeta smrti

od:


KoupitKoupit eknihu

Planeta Felicity měla být novým domovem Pyrranů. Na první pohled krásná planeta s dostatkem přírodního bohatství. Jenže pod krásnou slupkou se skrývá – třetí planeta smrti. Vládce planin Temuchin a jeho bojovníci jsou nepřekonatelnou překážkou kolonizace planety. Narazili Pyrrané na protivníky sobě rovné? Poradí si Jason dinAlt i tentokrát? Třetí kniha z trilogie samostatných příběhů o planetách smrti jednoho z klasiků science fiction. Milovníci akční, dějem nabité sci-fi se mají na co těšit......celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/58_/58014/planety-smrti-treti--58014.jpg 4.1116
Série:

Planety smrti (3.)

Orig. název:

Deathworld 3 (1968)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Sci-fi
Vydáno:, AF 167
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
TERRORDROME
16. září

Tretia Planéta Smrti už začína trpieť syndrómom viackrát vylúhovaného vrecka čaju. Ďalšia planéta, ďalšia civilizácia pošahaných barbarských mongolov na holenie a rekultiváciu. Na začiatku je treba len bleskovo vymyslieť dôvod prečo letieť z Pyrru na nejaký iný nebezpečný svet a potom už len nechať hrdinu Jasona aby ho spasil. Stále sa to fajn číta, len je to zasa to isté čo predtým, akurát v bledomodrom azuritovom odtieni, bez nejakých výraznejších nápadov a toho humorného podtónu čo som chválil minule. Jason sa vlastne takmer po celý čas iba snaží infiltrovať k miestnemu Džingischánovi a pomaličky smerovať jeho konanie želaným smerom. Ono to nie je nuda a aj napätie tam je, ale celkovo skôr nevýrazná záležitosť.

B4LU
13.12.2017

Třetí planeta smrti... nezanechává dojem. Četl jsem ji spolu s ostatními asi před osmi lety, a zatímco v případě ostatních dílů si jsem vcelku schopen vybavit jejich děj, zde zůstalo jen mlhavé povědomí o tom, že jde o nejslabší díl, kde komediálnost byla až přehnaná a jehož děj mi naprosto neutkvěl. Přesto si to vybavuji jako svižné, čtivé dílo.

Pasadenka
11.06.2017

Pro mě ukončení původní trilogie trpí veškerými neduhy snad všech trilogií, které jsou volně spjaté. A tím je opakování. Kombinace jedničky a dvojky, kdy po dvojce si hlavní hrdina začne konečně naplno vychutnávat svůj syndrom malého bůžka a přetvářet celé civilizace ke obrazu svému. :D Není pravda, že by to bylo úplně stejné. Líbí se mi ten vývoj. Jen místy příběh ztrácel dech. Závěr opět luxusní. A dokonce bylo i slovo na M. :)

Mafian
10.03.2016

nic moc, vůbec si nevybavuji o čem to bylo...

Terva
09.06.2015

Tentio příběh nebyl tak originální jako dva předchozí, ale když už jsem si ho koupil, tak jsem se začetl a zjistil, že mě to baví. Tímto však v sérii končím a dávám přednost něčemu jinému.