Zkázy a zázraky

Zkázy a zázraky https://www.databazeknih.cz/img/books/95_/95587/zkazy-a-zazraky-95587.peg 4 27 3

Planeta záhad série

Autor v knize, která volně navazuje na předchozí svazek TAJEMNÁ MINULOST, shromáždil několik fascinujících případů. Naznačují, že člověka i okolní svět ovlivňují tajemné a nám dosud neznámé síly. Knížku doplňuje na sto unikátních barevných fotografií.

danny_21
danny_21
16.04.2018 3 z 5

Druhé pokračování cyklu Planety záhad je o chloupek povedenější než předchozí Tajemná minulost - autor se věnuje záhadným působením sil na naší matičce Zemi. Většina z událostí je podložená, nicméně Vašíček se opět nevyhnul zahrnutí záhad starých jako Metuzalém, u kterých je výpovědní hodnota i vzhledem k času a svědkům s otazníkem. Nejvíce se mi líbily kapitoly zabývající se fenomény mizejících lidí, strojů času, fakírů a lidských přízraků - 70 %

jirickovazuzka
jirickovazuzka
24.05.2017 5 z 5

Dusledná faktografie děsivých činů je opravdu dobře zpracována. Jenom nevím jestli je všechno skutečnost.

Issis
Issis
04.03.2013 5 z 5

Rozhodně super věc pro ty, kteří se při čtení vážně chtějí bát. Nejhorší na této knize je fakt, že to není jen smyšlený příběh, ale všechno se to opravdu stalo, a to čtenáře dostane. Teda aspoň mě stoprocentně. K tomu navíc pár stránek s dost děsivými fotkami....

Kniha Zkázy a zázraky je v