Planeta záhad. II. díl, Zkázy a zázraky

Autor v knize, která volně navazuje na předchozí svazek TAJEMNÁ MINULOST, shromáždil několik fascinujících případů. Naznačují, že člověka i okolní svět ovlivňují tajemné a nám dosud neznámé síly. Knížku doplňuje na sto unikátních barevných fotografií.

https://www.databazeknih.cz/images_books/95_/95587/zkazy-a-zazraky-95587.peg 4.320
Záhady
Vydáno, Baronet

Kniha Planeta záhad. II. díl, Zkázy a zázraky

danny_21
16.04.2018

Druhé pokračování cyklu Planety záhad je o chloupek povedenější než předchozí Tajemná minulost - autor se věnuje záhadným působením sil na naší matičce Zemi. Většina z událostí je podložená, nicméně Vašíček se opět nevyhnul zahrnutí záhad starých jako Metuzalém, u kterých je výpovědní hodnota i vzhledem k času a svědkům s otazníkem. Nejvíce se mi líbily kapitoly zabývající se fenomény mizejících lidí, strojů času, fakírů a lidských přízraků - 70 %

jirickovazuzka
24.05.2017

Dusledná faktografie děsivých činů je opravdu dobře zpracována. Jenom nevím jestli je všechno skutečnost.

Issis
04.03.2013

Rozhodně super věc pro ty, kteří se při čtení vážně chtějí bát. Nejhorší na této knize je fakt, že to není jen smyšlený příběh, ale všechno se to opravdu stalo, a to čtenáře dostane. Teda aspoň mě stoprocentně. K tomu navíc pár stránek s dost děsivými fotkami....