Plamen z Vysočiny

Plamen z Vysočiny https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/288097/bmid_plamen-z-vysociny-VH2-288097.jpg 4 79 7

Historický milostný příběh z prostředí skotské Vysočiny. Moiru Robertsonovou smetla bouře z paluby lodi. V potrhaných šatech se probrala na skalnatém pobřeží Skotska. Spolu s ní vyvrhly vlny na břeh i záhadného cizince, který se jí na lodi při bouři pokoušel pomoci. Ačkoli ji mladý muž, jenž byl při plavbě maskován za starce, zneklidňuje, s obtížemi odolává jeho dotykům, jež v ní probouzejí prudkou touhu. Může však svěřit svůj život a své srdce do rukou tohoto neznámého a tajemného přitažlivého muže? Tavig MacAlpin je odsouzenec na útěku. Byl obviněn z vraždy, kterou nespáchal. Snaží se ze všech sil očistit své jméno, ale to nyní nečekaně zkomplikovala přítomnost krásky s ohnivými vlasy. Tavig chce za každou cenu dosáhnout spravedlnosti, ale jeho osud je teď spojen s osudem svůdné skotské dívky, kterou mu nadělilo moře.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Oldag

Highland Fire , 1995

Kudík
04.08.2021 3 z 5

Od autorky jsem zatím přečetla pár knih, které se mi líbily více. Nechybí zde romance, napětí, tajemství, sympatické hlavní postavy v podání Moiry a Taviga. Zamlouvali se mi i Adair a Mungan, ale jako komplet to prostě bylo průměrné. Nedokážu uvést co knize chybělo, ale nebylo to prostě ono, i když počáteční zápletka Taviga v přestrojení a Moiry v nesnázích (jak jinak :) ), byla více než slibná.

LivN
29.03.2020 3 z 5

Jaký ke knize napsat komentář? To je těžká otázka. Zprvu se mi kniha nezdala nijak zvlášť zajímavá, ale asi u sté strany jsem si řekla, že ji dam šanci. Nebylo to žádný zázrak a knihu jsem četla jenom proto, ze jsem zrovna žádnou jinou poruce neměla. Ach ta karanténa. Moira byla velmi jemná a půvabná. Tavig byl jiný než jsem čekala a četla z anotace. Bylo to takové lehké čtení nijak zvlášť me dej nepohltil. Takže jsem rada, ze mám docteno. Je to moje druha kniha od autorky a doufám, ze i poslední. Co se mi fakt na knize nelíbilo bylo, že za jeden den spolu a už se chtěli brát. Úplně to kazi celý dej knížky a už nemate chuť pokračovat ve čtení, protože jak už je ruka v rukávu je to o ničem. A vy postradate to napětí a jiskření mezi hlavními hrdiny a to je vlastně to co vas na tom baví...

Hasko
03.04.2019 2 z 5

Sice jsem knihu přečetla,ale nadšená jí nejsem. Opět nadpřirozené schopnosti, opět černovlasý a rusovláska, příliš řečí kolem,, jasných situací,,. Přišlo mi to zbytečně natahované.

Ivusak7
25.06.2018 4 z 5

Knížka se mi líbila, ale musím dát 4* čekala jsem trochu víc.

Edice
26.10.2016 5 z 5

Howell opět nezklamala. Pěkný příběh okořeněný tím, že oba hlavní hrdinové měli speciální schopnost. :)

havrmoni
13.04.2016 5 z 5

Tuhle autorku miluju a tohle se mi líbilo,tak jako ostatně vše. Je to samostatná kniha jen se shodným příjmením. Dary předvídavosti a léčitelství se objevují často v jejích knihách,ale většinou má nějakou tu schopnost jen jeden z nich. Tady mají dar oba a na cestě ke svobodě a spravedlnosti se dočkají různých reakcí.

maryzka
21.03.2016 2 z 5

Tak nevím jak to hodnotit. Sice to bylo romantický, dobrá představa bojovných scén, ale pořád mi nedocházelo v hlavě jak věděl o ní a o svém osudu. Jinak knihu jsem si koupila v domnění, že tam bude pokračování jednoho rodu MC Alpinů, který se přiženil do rodiny Murrayu anebo to byl předchůdce, neboť tam je prodleva 58 let.