Plamen duše

Plamen duše https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/2654/bmid_plamen-duse-Xrj-2654.jpg 4 404 59

Krásná léčitelka Selené jde za svým osudem do starověkého Babylónu, Jeruzaléma a Alexandrie, do tajemného pouštního města Magny s němými otroky i do exotického paláce radostí v Persii. Sbírá nové zkušenosti, aby jednou založila místo, kde by se poskytla lékařská pomoc těm, kteří ji budou potřebovat. Celou její poutí ji doprovází vzpomínky na lékaře Andrease.... celý text

Literatura světová Romány Historické romány
Vydáno: , Alpress

Soul Flame , 1987

stopař
26.12.2014 5 z 5

Moje nejoblíbenější od této autorky

LéňaM
26.11.2014 5 z 5

Moje první kniha od této autorky a hned jsem se zamilovala do jejího díla. Kniha je moc krásná a poutavá, tak jako všechny od této autorky

Katschka
23.05.2014 5 z 5

Čtivá, oddechová, jedna z mých oblíbených, ke kterým se i po letech opakovaně a ráda vracím. Rozhodně doporučuji!

Zuzu88
16.04.2014 2 z 5

Takový slabší čtení,víc pohádka,než cokoliv jiného,ale čtivost se jí upřít nedá.

minde
31.03.2014 5 z 5

Další skvělá kniha od Barbary Wood, která se nedá jen tak odložit. Knížku jsem si koupila na knižním jarmarku za pár kaček. Když jsem se tak narychlo probírala těma knížkama, vědéla jsem, že když sáhnu po Woodové, že mě nezklame :-)

Terry11
27.03.2014 3 z 5

Já jsem asi neměla číst Pod africkým sluncem jako první. Zřejmě to žádná jiná její kniha nepřekoná.

monna
27.02.2014 5 z 5

Krásná kniha..četla jsem jí už před léty a určitě si jí velice ráda časem přečtu znovu...patří mezi nejlepší knihy od Woodové..

mariemo
22.02.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka,čtivá od samého začátku.

hlenicka
01.01.2014 4 z 5

dočteno,super čtivý dárek pod stromkem. Kdo četl ještě od Barbary Sedm démonů, tak ví,co je to napětí a strach,být sama doma večer ...

Helenicka
26.11.2013 5 z 5

Zatím má nejoblíbenější kniha od Barbary Woodové.

Bamboocha
21.11.2013

Knížka, která se čte jedním dechem. Doporučuji.

Luki32
20.08.2013 5 z 5

Ani jsem nechtela chodit spat, jak jsem byla tou knizkou pohlcena. Fantasticke a poutave cteni. Moc doporucuji.

Vojslava
21.07.2013 4 z 5

Četla jsem již kdysi a docela ráda jsem se ke knize vrátila, je to příjemný, rychlý a pestrý příběh. Mohu doporučit, pokud jste fandy historických a exotických příběhů doplněných špetkou poučení.

princesse
16.04.2013 5 z 5

Měla jsem tuto knihu půjčenou od kamarádky již před lety a po jejím přečtení jsem ji prostě musela mít ve své knhovně. Skvělá, čtivá, zajímavá. Doporučuji rozhodně přečíst.

DagmarM
06.03.2013 5 z 5

První knížka, kterou jsem od Barbary Wood přečetla. Moc se mi líbila, četla se jedním dechem.

eliska1521
16.07.2012

Je to sice tlustá knížka, ale vytrvala jsem a dočetla jí. Je fakt skvělá a hodně mě zaujala.

Le Chat
30.12.2011 5 z 5

Úžasná výprava do starověku, rozhodně stojí za přečtení.

dymlik
26.07.2011 5 z 5

Souhlasím. Naprosto úžasný román, který přelouskáte jedním dechem. Krásně napsané. Doporučuji.

anickakor
30.11.-0001 4 z 5

Tato kniha je naprosto skvělá, zcela vás vtáhne do děje.