Píšťalka

Soudci jsou čestní a spravedliví. Jejich poctivost a nestrannost tvoří základ dobře fungujícího právního systému. Co když ale někdo z nich obejde zákon nebo přijme úplatek? Lacy Stoltzovou, zaměstnankyni Kárné komory dohlížející nad etickým chováním soudců, kontaktuje záhadný muž a slíbí jí odhalení nejzkorumpovanějšího vykonavatele práva v dějinách USA. Informátor byl kdysi sám právníkem, zdá se tedy, že může poskytnout zasvěcená fakta. Ale odkud je bere? A kdo obviňovaného soudce financuje? Odhalování takových peněžních toků, zvlášť stojí-li za nimi mafie, hrozí vždy nebezpečím. Tentokrát však doslova smrtelným… Román Píšťalka – včetně připojené bonusové povídky Svědek procesu – přináší další strhující příběh, který potvrzuje výjimečné a neotřesitelné postavení Johna Grishama coby celosvětového bestselleristy v žánru právnických thrillerů....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/408257/big_pistalka-WsE-408257.jpg 3.894
Literatura světová, Thrillery

Vydáno: , Kalibr

The Whistler, 2016

Kniha Píšťalka

rickiwolf

Zase jsem po dlouhé době přečetl knihu tohoto autora a zase se naplnila moje očekávání. Prostě je to dobrý spisovatel.

dzejkbeltygros

Já na tenhle typ knížek ze soudního, právnického, zločineckého prostředí asi moc nejsem. Nebylo to napsané úplně špatně, nápad celkem zajímavý, ale ze začátku jsem se nemohla soustředit a do čtení se mi moc nechtělo. Nakonec jsem to úspěšně přelouskala, ale nic moc ve mně knížka nezanechala. Četla jsem ji kvůli výzvě - dám ji potom mamce, které jsem tu knížku koupila.

WaN635

Po dlouhé době Grishamova kniha a moc se mi líbila. Prvotní povídka na jedničku. Samotná kniha má pomalejší rozjezd, ale potom děj nabírá slušné grády. Závěr knihy mě uspokojil, vše dopadlo, jak mělo :)

januchka

Pomalu se rozbihajici dej, ktery se rychle rozjel. Napinave, poutave cteni. Doporucuji, za mne naprosta spokojenost.

domihruzkova

Zajímavý námět, ale ten konec - tak strašně urychlený, přitom by snesl určitě pár stránek navíc.

pinar

Velmi ctivé, zajímavá zápletka, v tomto románu se autor hodně snaží, aby se čtenář neztratil v ději a množství postav. jedna z nejlepších knih J. Grishama.

iveta3689

Příjemné čtení, ale zapomenutelné.

luksky
26.12.2020

Začalo to velmi dobře.. ale konec byl pro mě nějak nudný, bez nějakého velkého vyvrcholení