Píseň pro Sáru

Píseň pro Sáru https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/50848/bmid_pisen-pro-saru-WZn-50848.jpg 4 26 4

Skvělá kariéra ani milující přátelé náročnou a ctižádostivou doktorku Sáru Killianovou zdaleka neuspokojují. Jednoho dne se v práci za poněkud nezvyklých okolností seznámí se slavným rockovým zpěvákem Dallasem Lordem. Vznikne mezi nimi křehký vztah, ale ani jeden z nich si není plně jist tím, zda je to opravdová láska. Dallas složí pro Sáru kouzelnou píseň, protože hudbou dokáže své city vyjádřit nejlépe. Po několikaměsíční známosti plánují Sára s Dallasem společný život, avšak on krátce před svatbou tragicky zahyne při leteckém neštěstí - přinejmenším úřady ho prohlásily za mrtvého. Díky písni - jedinému smutnému dědictví po své lásce - se Sára zaplétá do intrik, zažije zradu i smrtelné nebezpečí. Jakmile se setká s Dallasovým starším bratrem, elegantním a cílevědomým Adamem, uvědomí si s plnou naléhavostí, jak je citově nestálá. Je neodolatelně přitahována k velice atraktivnímu muži, jakého doposud potkala. Osudová láska k Dallasovi přitom rozpolcené Sáře nedovoluje zapomenout ...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Sara´s song , 2001

laura
18.12.2019 1 z 5

Četla jsem zhruba před 10 lety a znovu už číst nebudu.

Příběh, který mi nic nedal a neuvízl mi v pamětí víc než jako mlhavá vzpomínka, že jsem ho kdysi četla, trošku mě nudil a hodně zklamal.

modranka
27.10.2014 4 z 5

Zaujímavý nádych s takmer kriminálnou záplatkou v oblasti vydávania piesní. Príbeh mal priamoúmernú dávku romantiky, napätia, intrig a ženskej chamtivosti. Jednu hviezdičku som stiahla za to, že autorka až príliš okázalo zdôrazňovala bohatstvo a luxus.
Pozn.: Český názov Píseň pro Sáru je oveľa výstižnejší ako Sárina pieseň (Sára tú pieseň nenapísala)

pirin
29.04.2013 4 z 5

Velice zajímavá kniha, perfektně napsaná, velmi čtivá, nemohla jsem se od ní odtrhnout.

princesse
13.06.2012 4 z 5

Hezky napsaná kniha, dobře se čte. Stále se něco děje, žádné nudné pasáže.

Fern Michaels (p)
americká, 1933