Píseň parku

Píseň parku https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/368071/bmid_pisen-parku-GHb-368071.jpg 4 11 2

Agus a příšerky série

Konečně je tady! Další pokračování bláznivě ztřeštěné série o partičce příšerek a o klukovi, kterému noví kamarádi převrátili život naruby. Nazdárek! Já jsem Agus Pianola. Touhle dobou už asi víš, že bydlím v pokoji plném příšerek, že jo? Proradný doktor Pučál je vyhnal z jejich knihy a ony neměly kam jít. Ale nejhorší na tom všem je, že doktor Pučál a jeho pomocník Nap jsou tady pořád a nepřestávají dělat nepříjemnosti. Teď si umínili přispět k tomu, aby se v našem městě, Galerně, postavilo megaobří obchodní centrum, které vymaže z mapy náš krásný park. Naštěstí to Paletka se svými štětci a Oktávek s kytarou zaonačí tak, aby doktor Pučál nepochodil. Těšte se na pořádně zamotané dobrodružství! Pro čtenáře od osmi let.... celý text

hippiesak
26.01.2023 4 z 5

Jako jo, opět dobrý. Je to 3.kniha a úroveň si to drží prvních 2 dílů. To se málokdy povede ;) Grafika je super a začínám mít ty příšerky víc a víc rád :)

Natmi
13.12.2021 5 z 5

Tato knížka byla hezká a poučná. Že se nemá v krásné parku stavět obchodní centrum. Ale jak to dopadne to se potom sami dozvíte. Také bych si tuto knížku ráda přečetla znova.

pro děti od 8 let

Jaume Copons
španělská, 1966
2016  97%Už je tady pan Flat!
2016  87%Zachraňme Nautilus!
2018  89%Píseň parku