Piráti

Piráti https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/46174/bmid_pirati-2Dt-46174.jpg 4 27 6

1780/1995 Ostrov Paradise, Karibik Čerstvě rozvedená Phoebe zamířila původně na víkend do Karibiku hlavně proto, aby si odpočinula a aby zapomněla na svoje momentální problémy, osamělost a tenčící se úspory. Nemohla tušit, že zde narazí na uhrančivého piráta Duncana, muže s neklidnýma očima, raněnou duší a nebezpečnou minulostí. Od podivuhodného setkání odbojného a hrdého korzára z osmnáctého století, jinak potomka vznešené anglické rodiny, s dnešní moderní emancipovanou americkou ženou nabírají neuvěřitelné události rychlý spád. Navzdory propasti času, která od sebe nesourodý pár dělí, k sobě Duncan a Phoebe nacházejí cestu a jeden do druhého se zamilují. Děsí se jedině okamžiku, kdy by se jejich světy mohly opět rozdělit…... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Pirates , 1995

Maki7
14.05.2021 5 z 5

Tuto knihu mám fakt moc ráda :) byla to moje první četba červené knihovny a od té doby je pro mě stále v TOPce :)
Mám ráda téma cestování časem a sem tam si říkám, že bych to vážně chtěla zažít taky :) každá doba má své plusy i mínusy...

hanaseidl
13.02.2021 3 z 5

Knihy tohoto typu mám moc ráda. Dívka, která se dostane do minulosti za svou láskou. To je úplně pro mě. Bohužel začátek byl takový vágní a celková ta fáze, kdy se do sebe zamilovávali mi přišla taková nemastná. Nepropracovaná. Křečovitá. Naštěstí se to pak zlepšilo a děj se rozjel. Ale konec zase takový nijaký. Naštěstí je to krátké, tak jsem vydržela do konce. Ale úplně nejpovedenější to nebylo. Spíše taková oddychovka na deštivé odpoledne.

havrmoni
07.07.2016 5 z 5

Další pěkná kniha o cestování časem. Opakovala bych jen co už je tu napsáno.

Elisabeth9
13.06.2016 3 z 5

Odpočinková četba, když nebudete přemýšlet nad "souzněním" dvou osob z různých století. Jen se nechat ukolébat překonáváním dobových překážek pomocí osudové přitažlivosti ;)

PomněnkaPrvní
23.02.2014

Moc, moc pěkná kniha. Opravdu jak píše modranka, pro mě je to jedna z mála knih tohoto žánru, kterou si s chutí časem přečtu znovu. Oba hrdinové jsou sympatičtí, dialogy jsou mnohdy vtipné, mnohdy k zamyšlení. Vlastně v celé knize paní Miller nešetřila různými moudry, při kterých jsem se dlouze zamýšlela a nemohla číst dál. Vadilo mi ale to jméno staré ženy. Měla ho říct hlasitě, aby se stalo kouzlo. A čtenář se ho měl dozvědět.

modranka
10.09.2012 4 z 5

Linda Lael Miller(ová) je známa príbehmi putovania časom. Kniha Piráti začala veľmi pekne, príbeh sa zdal originálny, pútavo napísaný a potom do príbehu vstúpila akási naivita, čo ma veľmi mrzelo. Práve preto som stiahla jednu hviezdičku. Ale aj tak som presvedčená, že kniha sa dá čítať aj druhý raz.