Pippi Dlhá Pančucha

Pippi Dlhá Pančucha https://www.databazeknih.cz/img/books/35_/357275/bmid_pippi-dlha-pancucha-PWR-357275.jpg 4 85 15

MilanBrabec
07.03.2024 2 z 5

Mě Pipi vždycky přišla strašně ujetá, to svou ukecaností, bájivostí i divnými dobrodružstvími. Nikdy jsem tomu nepřišel na chuť, ani jsem neporozuměl tomu kultu, který kolem této postavy panuje. Zato Ronja, dcera loupežníka se mi strašně líbila (i filmovou Ronju považuji za lepší než filmovou Pipi).

Nermal
17.02.2024 1 z 5

Pipi jsem se pokoušel číst, ještě když vycházela v Mateřídoušce. Ale měl jsem z ní v hlavě jenom zmatek, příběhům jsem vůbec nerozuměl a vůbec mi nepřišly jako dítěti zábavné. Jediným pozitivem byly skvělé ilustrace Adolfa Borna. Ani dnes při pohledu zpět mě tato kniha, ani televizní zpracování nijak neoslovuje a nepřišel jsem na to, čím to je.

Doubravka1975
09.02.2024

Přemýšlím .... a vůbec nevím proč, ale Pipi Dlouhou punčochu jsem neměla vůbec ráda. přitom měla úplně všechno co si dítě i vlastně dospělý může přát

zuzu8480
15.01.2024 3 z 5

Jako dítě jsem příběhy Pipi a jejích kamarádů milovala, sledovala seriál v TV. S odstupem několika desítek let jsem po knize, kterou dcera dostala od sousedky (a nikdy nečetla), sáhnula a Pipi mě neskutečně iritovala tím, jak je nevychovaná, ulhaná a protivná :-D

KnihoMolka-_-
01.10.2023 5 z 5

Krásná, vtipná, milá kniha a Pipi je boží

Pajina68
16.02.2022 5 z 5

Ještě mám doma první vydání, když mě a sestře rodiče kupovali Mateřídoušku. Pipi jsem jako malá holka milovala, dodnes si zpívám písničku ze seriálu, který kdysi běžel v televizi. Naučila jsem jí i mou malou vnučku. Po letech jsem knížku koupila svým dcerám a teď už se jen těším, až vnučka doroste do věku, abych jí z té knihy mohla i číst. Zatím ji zajímají hlavně obrázky.

prestiggio
19.04.2020 4 z 5

Ako malá som čítala, teraz som sa k nej vrátila vďaka spoločnému čítaniu so synom. Pippi je legenda.

Lessana
18.12.2017 5 z 5

Nezabudnuteľné príbehy, ktoré som si v detstve často čítala.

eenka
06.09.2017

Kniha mimoriadne obľúbená mojou dcérou - čítavala som jej pred spaním a po treťom raze som už mala chuť knihu stratiť. Ale pre jej detskú dušu bola pokladom - výborná detská kniha

Latix
18.04.2017

Hnus Blé Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!!!

Aroucaria
30.08.2016 5 z 5

Moje super oblíbená dětská. Vzdor rodičům a soužkám učitelkám ... Pionýrům nanezdar a zdravé drzosti zdar!!! :-)

Vlado84
05.08.2016 5 z 5

No úžasná knižka! Keď sme boli ešte so súrodencami malé deti, štupli - mamina nám ju často zvykla čítať. Hlavne, keď sa snažila nás uložiť po obede na spánok, a my sme sa jašili a asi ako všetky deti v celom šírom svete sme chceli najviac vystrájať práve vtedy, keď sme mali spať :))
No, ale nečítala nám ju len kvôli tomu, aby sme zaspali :)) Vtip je v tom, že vďaka tejto úžasnej Pippi a jej príbehom sme dlho nevedeli zaspať, lebo sme sa všetci spoločne nasmiali a boli sme ešte viac rozbláznení - no ale, nejako sme napokon vždy zaspali.
Áno, viem - toto je úplne o ničom komentár.. blablabla..
Ale, čítať deťom rozprávkové knižky - ako napríklad takúto Pippi - je niečo úžasné ;)
Krásna knižka a ja ju vrelo odporúčam :)

3nitka
23.01.2016 5 z 5

Vtipné príbehy nezvyčajného dievčatka. Snáď ju každý pozná.

wiix
23.04.2015

Nikdy som v detsve neholdovala Pipi ani Emilovi od Lindgrenovej, zato teraz mi to príde zaujímavé, úsmevné a veľmi milo netradičné na slovenské rozprávkové pomery.

Venezia
02.06.2013 5 z 5

Moja najobľúbenejšia kniha v detstve. Obsahuje všetky tri diely a má krásne ilustrácie.Tiež som chcela takú malú farebnú vilku, čokoládový strom a ryšavé vlasy. Aj ten kôň by sa hodil.