Pipin, Týna a…

Pipin, Týna a… https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297439/bmid_pipin-tyna-a-Lhf-297439.jpg 5 1 2

Tato brožurka novým způsobem přibližuje dětem knihy, protože knihu dokončí dítě podle vlastní fantazie. Dítě si doplní v knize vlastní jména, situace, děje, obrázky a tím vznikne originální kniha – jediná na světě, kterou může věnovat svým blízkým. Zapojení do vymýšlení děje rozvíjí čtení, tvořivé psaní a fantazii. Vlastní knížečku si mohou děti dotvořit v rámci výuky ve škole nebo doma s rodiči. Knížečka má dvojitou obálku - na vnější, která se odtrhne, jsou instrukce a informace pro rodiče nebo učitele. Na vnitřní, která zůstane, dítě doplní své jméno a vlastní obrázek.... celý text

RenčaK.
11.05.2017

Moc pěkná knížka u které se pobavila jednak má (bývalá) třetí třída a mé vlastní děti, ale také já sama. Tato metoda "souhra s knihou", umožňuje čtenáři doplňovat příběh o vlastní nápady, což bylo moc fajn, a musím říct, že občas mě mé nápady mile překvapily ;-). Příběh je moc hezký, určitě doporučuji. Vím, že paní Mrkvičková chystá i další příběh s touto metodou, už se na něj těším :-) A díky!

Ajka13
12.11.2016 5 z 5

Kniha se mi moc líbila. Bavilo mě, že si můžu v knize doplňovat děj knihy podle vlastních představ, vymyslet si vzhled postav a nakreslit obrázky. Moc jsem si to užila. ;-)

Iva Mrkvičková
česká, 1977