Pilot playboy

Pilot playboy https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474670/bmid_pilot-playboy-Piy-474670.jpg 4 527 91

Drzý bastard série

Kdybyste si měli vybrat peníze, nebo lásku, co byste zvolili? Možná jste si právě odpověděli a říkáte si, že je to snadné rozhodnutí. Ale pro mě není… Zmínila jsem se, že jde o spoustu peněz? Potřebovala jsem vypadnout z domova, abych si to pořádně promyslela. Takže jsem vyrazila na letiště a v baru jsem v katalogu hledala, kam poletím. Bylo mi to fuk. Vedle mě se usadil fakt sexy kluk a dal se se mnou do řeči. Hezky se s ním povídalo, jenže neměl moc času a za chvíli zmizel. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím… Osud se mnou měl ale jiné plány. Když jsem nasedla do letadla do Ria de Janeiro, ohlásil se z kokpitu jako kapitán! A ještě větší překvapení mě čekalo po přistání. Carter byl nebezpečně přitažlivý a táhlo mě to k němu jako k magnetu. Strávila jsem s ním pár dní, vzal mě na výlet kolem světa. Byl milý, laskavý a zábavný… ale provázela ho pověst pilota-playboye, před nímž žádná letuška nebyla v bezpečí. Nevěděla jsem čemu věřit. Byl pro mě jako droga, stávala jsem se na něm závislá… nemohla jsem se ho jen tak vzdát. Těch pár dní s ním byla vzrušující jízda. Jenže všechno musí jednou skončit…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Playboy Pilot , 2016

Jita160
07.09.2022 4 z 5

Krásné čtení.
Zbožňuji příběhy o pilotech. Je to pro mě asi nejvíc sexy symbol muže.
Moc jsem si to užíval a to jejich jiskření mezi Carterem a Kendall od první chvíle kdy se potkali. Ty výlety do úžasných zemí kam bych se taky ráda zaletěla podívat... Samozřejmě se sexy pilotem:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D
Určitě stojí za přečtení tyto autorky prostě zatím nezklamali.

adela2230
03.09.2022 4 z 5

Je to velmi zajímavý příběh, ale něco mi tam chybí, co v ostatních knihách je. Stále na to nemohu přijít, ale i přes tohle je to skvělý příběh. Prostě klasika od těchto autorek.

Gabriela456
29.08.2022 5 z 5

Jak bych to napsala. Knížku jsem začala číst těsně než půjdu spát, pár kapitol než usnu, ale nějak jsem nebyla schopna se odtrhnout. Musela jsem ji přečíst celou hned. Když jsem dočetla, radši jsem se nedívala na hodiny, protože bych se určitě zhrozila kolik je. Knihy z tohoto prostředí mám ráda, protože letecké prostředí je pro mě blízké. Určitě se ke knížce vrátím. Jedna z nejlepších knih, které jsem přečetla za jeden večer.

Artep071
28.07.2022 4 z 5

xi xi jednoduchá číčovina, která byla docela žhavá :) Čtenář nemusí přemýšlet a občas kroutí hlavou nad nereálností, ale po celou dobu se culí jako měsíček na hnoji a sem tam se zardí ... tak komu tento žánr vyhovuje ..směle do toho :)

Nermal
11.07.2022 5 z 5

Měl jsem podle anotace obavy, že tato kniha bude z té sady s podobným obalem nejhorší. Playboy a pilot k tomu - moc jsem tomu nevěřil. Ale nakonec autorky nezklamaly. Sice byl příběh trochu jednodušší, ale o to víc prostoru zbylo pro vtipné dialogy a erotické vábení. Hlavně nechtějte žádnou realitu, o tu tady vůbec nejde.

Maggie686
14.06.2022 5 z 5

Krásný příběh, taková sladká jednohubka ;)

Maky1505
08.05.2022 5 z 5

To je tak krásný příběh, za mě úžasný, jen čtěte a čekáte jak vše dopadne. Takový příběh jsem od autorek ještě nečetla, opravdu povedené.

andrea0221
21.04.2022 2 z 5

Takový průměr, pohádka z prostředí pilotů a letušek, prachy, prachy, prachy, kdy neřešíš peníze.

Slunečnice322
13.04.2022 3 z 5

Pěkná kniha, ale nějak to nebylo ono. Jakoby autorky nevěděly, co ještě tam všechno dát, aby to dalo na celou knihu. Navíc hlavní hrdina, polepšený sukničkář, byl na mě dokonalý až moc. Jednou potěší, ale podruhé už po ní určitě nesáhnu.

Pasadenka
08.04.2022 3 z 5

Tentokrát trochu divočina. Pan muž playboy, který Kendall dokonale uhranul. I když mě jejich milostné tango bavilo a Carter mi hodně milý tím, jak se staral o staroušky, chyběl mi tak pořádný zvrat. Ta „trapárna“, co si tam Vi vymyslela aby před milence dala ještě jednu poslední zkoušku byla tak neskutečně umělá a nefunkční, že mi to docela zkazilo zážitek z knížky. Pořád je to v erotických slaďárnách super počin, ale Vi to umí lépe a zde ten nápad nestál za moc. :/

Nika151
29.03.2022 5 z 5

Oddechový příběh o Kendall, která neví, co si počít se životem a tak “ohroženě” vyráží na cestu do Ria…,myslím, že anotace vystihuje knihu dokonale. Líbí se mi cestování, autorky jsou skvělé a Carter je sexy. Dostala jsem to, co jsem čekala. Doporučuji.

Mám výhodu/nevýhodu, že o čem čtu před spaním, o tom se mi zdá. V tomto případě byl suprový sen.

Jen jedna věc: Nemůže někdo změnit obálky knih autorek?

Dela90
25.02.2022 3 z 5

(SPOILER) Musím se přiznat, že prvních cca 50 stran bylo vyloženě utrpením. Takové to klasické, ona potká jeho, učaruje ji a bum, jsou spolu. Prostě klasický scénář, který se pořád opakuje dokola. Říkala jsem si, to jako vážně? Když jsem brala knížku do rukou, vybavila jsem si Turbulenci, která byla peckovní. A možná proto, mě ta knížka ze začátku tak nebavila. Jenže, pak se to najednou rozjelo a já hltala doslova každé slovo, mělo to spád, příběh i romantickou linku. Ačkoliv podmínky závěti u Kendall mi přišly příšerně přitažené za vlasy. Hrozně moc jsem si užila to cestování, Rio, Dubaj, Stříbrné pobřeží. Z playboye se nakonec vyklubal celkem pohodový chlap, až na ty jeho neustálé sprosté slova. Jo, nakonec to byla fajnová oddechovka v oblacích.

musivila
12.02.2022 5 z 5

Název i obálka knihy děs! Ale jinak se mi kniha trefila do nálady, četla se mi neskutečně dobře a rychle. A kdybych se nemusela aspoň na pár hodin vyspat, přečetla bych ji na jeden zátah. Prostě vypnout, nechat se unášet příběhem, nepřemýšlet nad nereálností. První polovina mě asi bavila více, ale i tak dávám 5*.

mini SPOILER:
Autorky opět nezklamaly a zas zpestřily děj hned několika zvířátky … opičák Pedro, velbloud Fouad, kočka Matilda :-)
PS: a co myslíte, zas se tam mihl i jeden Australan s kozičkou … ten aby v nějaké knize nechyběl :)

ZapisnikTerky
29.12.2021 3 z 5

Skvělé čtení pro příjemný večer nebo dva. Za měsíc si na ní možná ani nevzpomenete a rozhodně vám nedá nic moc do života. Ale je super čtivá a rozhodně si ji užijete. Víc v mojí recenzi.

ivetapl
21.12.2021 5 z 5

Já miluju ty jejich pohádky, i když jsou nereálné.
Tato kniha není výjimkou. Miluju ji. ( I přes tu obálku a název knihy ) ️

Carter a Kendall. Už od začátku jsou spolu úplně sladcí a já se usmívala a culila celou knihu. Kendall měla těžké rozhodnutí a tenhle výlet ji úplně neulehčil rozhodnutí.
Občas se láska objeví ve chvíli,kdy ji nečekáme....
Carter má pověst playboye...no možná jim dřív byl... A minulost nikdo nezmění...
Na jejich cestě navštíví několik krásných míst a prožijí spolu nezapomenutelné chvíle (doslova - v Dubaji hlavně )

Tenhle příběh je opět mimo reálnou scénu, ale donutí vás usmívat se. A to je přesně v této době potřeba.
Já knihu určitě doporučuji i přes otřesnou obálku ️️
Anotace v komentářích

Myška43
01.12.2021 5 z 5

,, Chci ti jenom připomenout, že život je krátký. Polovina lidí ti řekne, abys poslouchala svůj rozum, druhá polovina tě bude nabádat, abys následovala své srdce. Moje rada zní : řiď se tím, co je ti milejší a nepřivádí tě do rozpaků. To silnější nakonec přesvědčí druhý, aby se přizpůsobilo. "

Přiznám se, že jsem podle hodnocení této knihy měla pochybnosti. Jsem zvyklá na mnohem vyšší čísla. Že by mě mé oblíbené spisovatelské duo poprvé zklamalo? Ne, nezklamalo. Ani náhodou.
Holky mě během četby tak nalákaly, že jsem si asi ve třetině musela pustit Beatles. To se prostě nabízelo.
Jinak samotný příběh je naprosto super. Hned po pár stránkách poznáte typický styl těchto autorek. Nechybí mu naprosto nic. Kdo má rád autorky ví, o čem mluvím. Jedinou malou výtku mám k názvu knihy, zasloužila by si lepší, ale to je detail. Takže za mě ano a doporučuji.

,,Rozhodnutí je jen na nás "

alzbeta2843
28.11.2021 5 z 5

Kniha ma zaujala už keď som si čítala upútavku na stránkách vydavateľstva. Stále som na to myslela až som sa dočkala. Teraz čítam prevažne takýto žáner “romantika-erotika” a Vi a Pen ma nikdy nesklamali. Tieto autorky mi sedia, lebo je tam vždy dokonale vykreselná chémia medzi autormi a skvelý príbeh na pozadí knihy. V tomto prípade to nebolo inak. Najskôr som Kendall vnímala ako bohatú naninku, ale časom som pochopila, že tiež je ľahké súdiť než pochopiť. Cartera som mala rada od začiatku a spolu ma bavili. Hlavne to neustále doťahovanie a napätie ma bavilo. Tá zápletka ma veľmi prekvapila a páčil sa mi ten šok a vývoj deja i postáv, preto nemôžem a musím hodnotiť takto.

P.S.: to už je druhá kniha, ktorá naráža na príbeh Drzého bastarda. Tak ja si ho už musím konečne prečítať, pretože tá dvojka ma hodne baví :)

P.S.: Teraz si stále púšťam pesničky od the Beatles ;)

Ren95
28.11.2021 4 z 5

Příjemný oddechový příběh, který nezklame, ale žádný zázrak se čekat nedá.

uminaa
28.11.2021 5 z 5

Ďalší dobrý príbeh z pera týchto dvoch autoriek, ktorý splnil účel. Veľmi dobre ma pobavil, užila som si aj dosť romantiky, príjemné čítanie na chvíle oddychu

Mesicnililie
22.11.2021 3 z 5

Tahle dvojka autorek nikdy nezklame. Jejich vtip a styl psaní je báječný.
Takhle knížka je svým dějem zajímavá ale druhá část mi přišla taková rychlá.