Pilot playboy

Kdybyste si měli vybrat peníze, nebo lásku, co byste zvolili? Možná jste si právě odpověděli a říkáte si, že je to snadné rozhodnutí. Ale pro mě není… Zmínila jsem se, že jde o spoustu peněz? Potřebovala jsem vypadnout z domova, abych si to pořádně promyslela. Takže jsem vyrazila na letiště a v baru jsem v katalogu hledala, kam poletím. Bylo mi to fuk. Vedle mě se usadil fakt sexy kluk a dal se se mnou do řeči. Hezky se s ním povídalo, jenže neměl moc času a za chvíli zmizel. Myslela jsem, že už ho nikdy neuvidím… Osud se mnou měl ale jiné plány. Když jsem nasedla do letadla do Ria de Janeiro, ohlásil se z kokpitu jako kapitán! A ještě větší překvapení mě čekalo po přistání. Carter byl nebezpečně přitažlivý a táhlo mě to k němu jako k magnetu. Strávila jsem s ním pár dní, vzal mě na výlet kolem světa. Byl milý, laskavý a zábavný… ale provázela ho pověst pilota-playboye, před nímž žádná letuška nebyla v bezpečí. Nevěděla jsem čemu věřit. Byl pro mě jako droga, stávala jsem se na něm závislá… nemohla jsem se ho jen tak vzdát. Těch pár dní s ním byla vzrušující jízda. Jenže všechno musí jednou skončit…...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/474670/big_pilot-playboy-Piy-474670.jpg 3.8309

Vydáno: , Baronet

Playboy Pilot, 2016

Kniha Pilot playboy

ZapisnikTerky
29.12.2021

Skvělé čtení pro příjemný večer nebo dva. Za měsíc si na ní možná ani nevzpomenete a rozhodně vám nedá nic moc do života. Ale je super čtivá a rozhodně si ji užijete. Víc v mojí recenzi.

ivetapl
21.12.2021

Já miluju ty jejich pohádky, i když jsou nereálné.
Tato kniha není výjimkou. Miluju ji. ( I přes tu obálku a název knihy ) ️

Carter a Kendall. Už od začátku jsou spolu úplně sladcí a já se usmívala a culila celou knihu. Kendall měla těžké rozhodnutí a tenhle výlet ji úplně neulehčil rozhodnutí.
Občas se láska objeví ve chvíli,kdy ji nečekáme....
Carter má pověst playboye...no možná jim dřív byl... A minulost nikdo nezmění...
Na jejich cestě navštíví několik krásných míst a prožijí spolu nezapomenutelné chvíle (doslova - v Dubaji hlavně )

Tenhle příběh je opět mimo reálnou scénu, ale donutí vás usmívat se. A to je přesně v této době potřeba.
Já knihu určitě doporučuji i přes otřesnou obálku ️️
Anotace v komentářích

Myška43
01.12.2021

,, Chci ti jenom připomenout, že život je krátký. Polovina lidí ti řekne, abys poslouchala svůj rozum, druhá polovina tě bude nabádat, abys následovala své srdce. Moje rada zní : řiď se tím, co je ti milejší a nepřivádí tě do rozpaků. To silnější nakonec přesvědčí druhý, aby se přizpůsobilo. "

Přiznám se, že jsem podle hodnocení této knihy měla pochybnosti. Jsem zvyklá na mnohem vyšší čísla. Že by mě mé oblíbené spisovatelské duo poprvé zklamalo? Ne, nezklamalo. Ani náhodou.
Holky mě během četby tak nalákaly, že jsem si asi ve třetině musela pustit Beatles. To se prostě nabízelo.
Jinak samotný příběh je naprosto super. Hned po pár stránkách poznáte typický styl těchto autorek. Nechybí mu naprosto nic. Kdo má rád autorky ví, o čem mluvím. Jedinou malou výtku mám k názvu knihy, zasloužila by si lepší, ale to je detail. Takže za mě ano a doporučuji.

,,Rozhodnutí je jen na nás "

alzbeta2843
28.11.2021

Kniha ma zaujala už keď som si čítala upútavku na stránkách vydavateľstva. Stále som na to myslela až som sa dočkala. Teraz čítam prevažne takýto žáner “romantika-erotika” a Vi a Pen ma nikdy nesklamali. Tieto autorky mi sedia, lebo je tam vždy dokonale vykreselná chémia medzi autormi a skvelý príbeh na pozadí knihy. V tomto prípade to nebolo inak. Najskôr som Kendall vnímala ako bohatú naninku, ale časom som pochopila, že tiež je ľahké súdiť než pochopiť. Cartera som mala rada od začiatku a spolu ma bavili. Hlavne to neustále doťahovanie a napätie ma bavilo. Tá zápletka ma veľmi prekvapila a páčil sa mi ten šok a vývoj deja i postáv, preto nemôžem a musím hodnotiť takto.

P.S.: to už je druhá kniha, ktorá naráža na príbeh Drzého bastarda. Tak ja si ho už musím konečne prečítať, pretože tá dvojka ma hodne baví :)

P.S.: Teraz si stále púšťam pesničky od the Beatles ;)

Ren95
28.11.2021

Příjemný oddechový příběh, který nezklame, ale žádný zázrak se čekat nedá.

uminaa
28.11.2021

Ďalší dobrý príbeh z pera týchto dvoch autoriek, ktorý splnil účel. Veľmi dobre ma pobavil, užila som si aj dosť romantiky, príjemné čítanie na chvíle oddychu

Mesicnililie
22.11.2021

Tahle dvojka autorek nikdy nezklame. Jejich vtip a styl psaní je báječný.
Takhle knížka je svým dějem zajímavá ale druhá část mi přišla taková rychlá.

suzanne1997
21.11.2021

Další ze společných děl neobyčejných autorek. Kniha zaujme a svým způsobem i pohltí, čtenář má pocit, že nutně musí číst dál. Příjemný děj krásně dokresluje popis míst, která Kendall s Carterem navštívili. I přesto, že je kniha předvídatelná, děj už snad milionkrát ohraný a postavy ničím nezajímavé, příběh funguje, nezadrhává se a příjemně plyne. Hlavní hrdinové se doplňují a společně dotvářejí celkový děj. Jediné, co mi na příběhu vadilo byl skok v čase a příliš rychlý konec. Celkově se mi zdá, že autorky hodně uháněly. Příběh by si stoprocentně zasloužil větší pozornost a rozvedení. Přesto je díky místům, kde se ocitli, a chemii, která mezi nimi celou dobu probíhala, nadprůměrný. Kdyby to šlo, hned kliknu na tři a půl hvězdičky. Od autorek jsem po předchozích zkušenostech čekala víc. Ideální kniha, když si chcete vyčistit hlavu, na nic nemyslet a neočekáváte hluboký čtenářský zážitek. Příběh se nevryje do paměti, nezanechá stopu ani nepohltí natolik, že by kniha musela mít místo na mé poličce.