Pieseň o červenom kvete

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/298240/piesen-o-cervenom-kvete-4Iz-298240.jpg 3.314
Vydáno:, Živena

Kniha Pieseň o červenom kvete

Lili2
30.10.2017

Nic moc, "náš" Klostermann je barvitější.

MOu598
07.07.2017

Četla jsem v lednu 2008. Podle mých poznámek:
Příběh o Olavi, venkovském klukovi a pak muži, který hledá svůj vztah k lidem.
Dobře se čte. Hořkomléčné.
V jedné části divné, jako by to psal někdo jiný, nebo jako by autor vložil něco, co nemá se stylem a obsahem knížky co dělat.
Jinak hezké.

haki34
01.12.2016

mne sa knižka páčila...taká poetická, severská, a hlavn hrdina kupodivu na konci našiel čo hľadal ...a snáď teda happy end..čítala som ju na materskej keď som podedila po rodine veľkú knižnicu, a proti zúfalým a depresívnym románom zo strednej a južnej ameriky o utláčaných, po Ditte od Nexa ( a iných knižkách ktoré ma zrážali na dno, cítila som sa podobne zbedačene) konečne nejaká kniha kde to nakoniec dopadlo dobre a neslzila som, zmietaná hormónami...:D

Devil-Ivet
30.07.2016

Píseň o červeném květu jsem si v knihovně vypůjčila dvakrát. Přiznám se, že podruhé to bylo jen proto, že jsem zapomněla, že jsem ji kdysi půjčenou už měla. A podle toho asi už tušíte, jak "moc" mě zaujala… Hned napoprvé jsem ji četla asi natřikrát a stejně to nedočetla. A napodruhé? To jsem vzdala hned na začátku… Je to nudné. Asi první věc, kterou bych vůbec nedoporučovala a z které jsem byla hodně zklamaná. Knihu jsem vlastně ani nedočetla, přesto ji zařadím do přečtených..

finská literatura

Johannes Linnankoski
finská, 1869 - 1913

Kniha Pieseň o červenom kvete je: