Petr Uličný: bouřlivák John

Petr Uličný: bouřlivák John https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/246881/mid_petr-ulicny-bourlivak-john-246881.jpg 4 20 8

Petr Uličný, legendární John, vypráví o svých hráčských začátcích, o své trenérské kariéře, která byla pěkně spletitá, protože kvůli své „komunikativnosti“ vystřídal několik klubů. Nevyhýbá se ani vyprávění o svém soukromí a milované rodině. Mozaiku profesního a osobního života „nepřeslechnutelného“ trenéra doplňují svými postřehy jeho kamarádi a kolegové, například Pavel Vrba nebo Karel Brückner.... celý text

Venda32
11.02.2020 5 z 5

Jestli máte rádi Johna Uličného přečtením knížky nic nezkazíte. Zajímavá kniha o hanáckém Fergusonovi.

hanak_v_exilu
17.07.2017 3 z 5

Co se týče schopností autora a předávaných informací, tak jde bohužel o stěží průměrnou biografii. Petr Uličný je natolik zajímavý člověk, že za přečtení i tak stojí. Skvělé jsou především komentáře okolních pamětníků. Možná mi mezi nimi chyběl někdo s kritičtějším pohledem, ale chápu, že takových lidí po světě moc neběhá. Johna má totiž každý rád, mě nevyjímaje. Á propos, pořád má u mě pivo a velkého ruma za to úžasné jaro a za vyhraný pohár.

kilometr
01.06.2017 4 z 5

Jedna z těch lepších "sportovních" knih.Hezky se čte,člověk si zavzpomíná a je mu tak nějak krásně.75%.

habs
03.02.2017 3 z 5

Petr Uličný dokáže být rapl, ale taky jak sám říká "krásný člověk". V knížce jsem čekal nějaké drby z prvoligového zákulisí, ale bylo to spíš takové vzpomínání na krásné chvíle s fotbalem,

callahanh
12.01.2017 4 z 5

Neznám fotbalového fanouška, který by neměl rád Petra Uličného, ať už fandí tomu, nebo onomu, Petra Uličného prostě nelze mít nerad. Jeho zpověď psaná formou rozhovorů je upřímná, čtivá a řekl bych, že i taková jako pan Uličný - na nic si nehraje, nebere si servítky a je v ní plno vtipných a humorných situací a historek. Oživují ji i názory různých známých a kolegů na Uličného osobu, které jsou krátké, výstižné a vždy v nich je alespoň jedna příhoda, kterou si člověk zapamatuje. Potěší i závěrečná kapitola, kde pan Uličný nabídne čtenářům i pohled a názor na věci nefotbalové a tím se mu přiblíží ještě víc. Jediná výtka je snad ta, že autor sem nezařadil alespoň jeden názor hráče, který si s panem Uličným do oka nepadl, to ale nejspíš ani nezamýšlel. Po přečtení je ale jasné, že Petr Uličný je krásný člověk, který se řadí do prvního šuplíčku. 80%

MildeZ
16.11.2016 5 z 5

Moc pěkně se tato kniha četla a Petra Uličného mám rád - nikdy si na nic nehrál a tak trošku prostě rapl, který, ale jinak nedá na lidi dopustit ;-) Jedním slovem: krásný člověk z kategorie prvního šuplíčku!

kozel89
05.09.2015 5 z 5

Knihu jsem dostal jako dar a nikdy bych netušil, že by mě autobiografie mohla tak bavit. Fotbal mám rád, Sigma Olomouc je můj oblíbený klub a pana Uličného si vážím za to co pro olomoucký fotbal udělal. Kniha je psána formou rozhovoru a musím říct, že jsem se u ní moc bavil a dost se nasmál. Doporučuju všem sportovním fanouškům :-)

pobijecmuch
03.08.2015 5 z 5

Výborná zpověď jednoho z nejlepších fotbalových trenérů. Je to prostě moje srdcová záležitost. Kdo se zajímá o tohle téma a kdo chce vědět něco více o zákulisí českého a slovenského fotbalu, tak vřele doporučuji.

sportovci

Autoři knihy