Petr Pan

Petr Pan https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/19335/petr-pan-19335.jpg 4 27 2

Ten, kdo chce, aby ho navštívil Petr Pan, musí na něj věřit. A Wendy Darlingová na něj věřila, znala všechna jeho dobrodružství a spolu s mladšími brášky Johnem a Michaelem si na Petra Pana den co den hráli. Co si o Petru Panovi myslela jejich psí chůva Nana, to přesně nevíme. Zato ale víme, že nebýt jí, možná by se děti Petra Pana nikdy nedočkaly! Nana totiž našla Petrův stín a schovala ho. Petru Panovi nezbylo než vypravit se pro ztracený stín do domu Darlingových společně se svou kamarádkou vílou Zvonilkou. A to byl začátek nezapomenutelného dobrodružství!... celý text

Knihomolka506
06.07.2020 5 z 5

(audio - yt) Sestra vypráví mladším sourozencům na dobrou noc pohádku o jednom letícím a mladém vílákovi. Zachranuje svět a chudé lidi. Ale taky plní dětská přání. Objeví se u sourozenců?

Lencza
17.01.2020 3 z 5

Disney obrázky, co se líbí našim dětem (3,5 a 6 let), mně už tolik ne. Ale i vcelku dobře napsaný a místy vtipný příběh, takže jsem si čtení mohla užít i já. Jen na mě trochu moc násilí (v dětské knížce).

Autoři knihy

Pavel Cmíral