Záhada pro blázny

Popis knihy zde zatím bohužel není.

https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/291403/zahada-pro-blazny-QBW-291403.jpg 3.836

Petr Duluth 1.

Literatura světová, Detektivky, krimi
Vydáno, Melantrich

Puzzle for Fools, 1936

Kniha Záhada pro blázny

alabra

Dobrá detektivka na deštivé odpoledne se zajímavým rozuzlením.

ddkk
13.05.2019

Prověřený autor, klasická detektivka, atraktivní prostředí....příjemné počtení.

Jaruš7
18.03.2019

Poctivá detektivka z minulého století.
Milionář v ústavu pro duševně choré. Jestliže se začne ventilovat poslední vůle, pak je třeba nechat ziskuchtivost vygradovat, v možných dědicích i v těch nepředpokládaných, k činům pro blázinec jaksi vražedně konstruktivním.
Dramatizace, krok za krokem vede k rozuzlení, i když nápad zvolit dědice chca nechca, je asi tím blázincem v milionářského duchu, fakt dotčený.
Citace:" Vraždou ke zdraví, i když k doléčení ji chybí zájem o život."
No, nevražděte, když ústav je skleníkem pro vyšinuté a zapadnout lze, jak na stranu pacientů i těch co je hýčkají.
Fajn, dobrý.

farbi
18.11.2015

Chcela som si to vypočuť ako audioknihu, ale po začatí som zistila, že je to dramatizované, takže ťažšie sa mi kniha hodnotí. Táto dramatizovaná verzia za veľa nestála, ale príbeh bol zaujímavý, ako aj postavy. Takže určite kniha, ktorá stojí za prečítanie :)

Skjaninka
08.06.2013

Detektívny príbeh odohrávajúci sa medzi psychicky narušenými bláznami. Veľmi dobré a oddychové čítanie.

Skawin
30.04.2013

Čtivá detektivka s nečekaným vrahem (alespoň pro mě) a také netradičním prostředí pro vraždu. Doporučuji.

Malin
30.10.2012

S detektivkama je to těžký, ještě jsem nenarazila na žádného autora, který by se vyrovnal Christie. Každopádně Záhada pro blázny je příjemné čtení, miluju postavu Petra Dulutha.

Joges
03.10.2012

Napínavé, vzrušující, dokonalé. Závěr dobře propracovaný. Tedy vše, co má dobrá detektivka obsahovat.

Moucha

Patrick Quentin (p)
britská, 1912 - 1987
Patrick Quentin (p)
britská, 1901 - 1966

Kniha Záhada pro blázny je v

dalších seznamech1x