Zlodějky vody

Zlodějky vody https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190947/zlodejky-vody-190947.JPG 4 28 9

Pětka série

Zlodějky vody jsou humorné i nostalgické příběhy studentek, které se náhodně sešly na vysokoškolské koleji. Společný život jim přináší řadu trampot i veselých zážitků, rodí se nová přátelství a lásky. Každá z mladých žen, které se připravují na své budoucí povolání, se po svém vyrovnává s novou samostatností a učí se zodpovědnosti a tolerantnosti vůči ostatním.... celý text

Romány , Literatura česká

Vydáno: , Práce

DominaCZ
23.08.2023 odpad!

Děsný kydance jak zamlada, tak z dospělosti.
Není divu, když šly na vejšku v 17...

RADOST
12.08.2021 3 z 5

Knihu jsem četla v mládí, jako vdaná pracující matka dvou dětí. Srovnávala jsem, o co jsem dobrovolně přišla, když jsem místo studentského a kolejního života volila život rodinný a mateřství. Trochu jsem i záviděla. Ale dnes vím, že jsem tehdy volila dobře. Pokud mi něco v životě uteklo, bylo to v průběhu let vyváženo mnohým lepším.
Kniha se mi líbila, dojem ve mně zanechala.

lynxir
25.09.2020 2 z 5

Oddechovka z kolejního života vysokoškolaček. S nástupem soudružky Anny se z toho stává odvar Ženy za pultem.

Monika1717
18.08.2020 5 z 5

Knihu jsem četla před mnoha lety a toužila jsem bydlet taky na koleji nebo alespoň na intru.

Francoa
05.09.2015 4 z 5

Knihu jsem četl, je to už hodně dávno (ihned po prvním vydání 1978) a pamatuji si, že mi příběh docela bavil.

zoew
22.04.2015 4 z 5

Nojo, takhle to prostě na koleji chodí - nebo aspoň chodilo.

Blanice
07.02.2015 4 z 5

Ach, život na koleji, je pokaždé stejný a pokaždé jiný. Z této milé knížky čouhá jak sláma z bot poplatnost době vzniku. Rozhádanou pětici obyvatelek jedné haluzny na koleji dá dohromady až komunistka, bezpochyby akční a zajímavá žena, která hlavní hrdince v závěru knihy jen tak mimochodem šoupne do ruky přihlášku do strany.

vera129
23.09.2014 5 z 5

Příběhy studentek na jedné pražské koleji. Velmi hezky napsané.

playada
15.07.2013 5 z 5

To jsem si poplakala. Je to takový pro ženský... O ženách a jejich světě. Docela mne to překvapilo. Musím říct, že se mi to líbilo...