Pětka na tajemných blatech

Pět kamarádů se vydává za neznámymi ciznici do Tajemných blat, ale brzy svého rozhodnutí litují...

https://www.databazeknih.cz/images_books/13_/137007/petka-na-tajemnych-blatech-137007.jpg 4.6136

Správná pětka (13.)

Five Go ti Mystery Moor (1954)

Dobrodružné, Pro děti a mládež
Vydáno:, Egmont (ČR)

buldozer5
17.08.2016

Skvělá kniha, skvělé hodnocení:)

Asterix
28.07.2016

Knížka se mi moc líbila a určitě si vypůjčím i další díly.

Vendula39
04.02.2015

Hezká knížka plno záhad starý kovář, lokomotiva a cikáni.

Vendula39
04.02.2015

Hezká knížka plno záhad starý kovář, lokomotiva a cikáni.

Elen telemna
15.12.2014

Pěkná a napínavá knížka. Hodně jsem se smála skoro všem scénám, kde byl Smrkáč. Obdivuju jak musí být Tim chytrý a hodný, že dokáže poslechnout svou paní na slovo. Takového psa bych chtěla. :D

Filatov
04.06.2014

Dostal jsem pod stromeček jako malé děcko a dobře si pamatuju, jak mě příběh o tajemných blatech uchvátil a jak jsem si představoval, že taková tajemná blata mám někde za chalupou! Knížka mého mládí, kterou jsem si přečetl i v dospělosti a nestydím se za to.

Moňa69
13.02.2014

Jooo, Pětka na tajemných blatech, nejlepší knižní horor mého dětství! Už vůůůbec nevím, o co šlo, ale vybavuju si ten vlak bez řidiče co jezdil tunelem tam a zpátky, o a když jsem tenhle díl viděla i zfilmovaný, tak ámen se mnou, ještě teď se bojím:D Tohle je možná můj nejoblíbenější díl z celé série.

Pakuna
11.09.2013

Dětská detektivka, která splnila svůj účel - každé nové dobrodružství správné pětky jsem prožívala tak, jako bych k nim patřila!

Každý týden jsem v knihovně hledala další díly! :)

prázdniny dobrodružství

Enid Blyton