Správná pětka a tajemství Šeptajícího ostrova

Správná pětka a tajemství Šeptajícího ostrova https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/439321/bmid_spravna-petka-a-tajemstvi-septajici-hDH-439321.jpg 5 171 6

Správná pětka / Slávna 5 série

Pětka dostane za úkol pohlídat svérázného Wilfrida, který to zázračně umí se zvířaty, zato s lidmi moc ne. Z jeho chaty u moře je nádherný výhled na záliv a také na tajemný Šeptající ostov, u jehož břehů už záhadně zmizelo mnoho lidí. Děti se zařeknou, že tentokrát si chtějí od dobrodružství odpočinout a jen si užít prázdniny, to si je ale najde samo... Podaří se jim odhalit tajemství nebezpečného Šeptajícího ostrova?... celý text

Literatura světová Dobrodružné Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

Five Have a Mystery to Solve , 1962

MiroslavKutík
08.11.2023 4 z 5

Série správná pětka je čtení mého dětství školou povinného, vždy jsem se těšil jak po škole budu pročítat další a další stránky knih.

Jessybelle
18.06.2023 5 z 5

Příjemná oddechovka, návrat do dětství. Synovi se moc líbila. Tak doufám, že zaujme i další děti tak jako mě, když jsem byla malá holka.
Mohu jen doporučit.

adorjas
26.02.2023 3 z 5

Návrat do môjho detského sveta po X rokoch. Trošku čiernobiele, trošku príliš moralizujúce a zjednodušené, ale milá nostalgia, že touto knihou som fakt žila.

pepa4081
11.07.2021 5 z 5

Můj komentář ke všem dílům Správné pětky bude stejný. Za mého mládí tyto knihy nebyly přeloženy, takže si teď „doplňuji vzdělání“. I když je scénář vždy velice podobný a mění se jen prostředí, každý díl mne hodně baví. Je to skvělá relaxace. Dětem i dospělým s dobrodružnou dušičkou mohu vřele doporučit.
Nanejvýš uspokojivé.

Knihomolka506
11.09.2020 5 z 5

Krásný příběh, ve kterém si děti užívají Velikonoc. Další případ se objevil hodně rychle a to na Šeptajicím ostrově. Co tam na ně čeká a kdo je ve skutečnosti Wilfrid?

buldozer5
14.07.2016 5 z 5

Možná nejlepší kniha z této série. Děj vás vtáhne od začátku do konce do knížky, že se cítite, jakoby jste napínavá dobrodružství hlavních postav prožívali s nimi. Prostě skvělá knížka, kterou jsem přečetl během jednoho večera a která si zaslouží 5 hvězdiček.

prázdniny

Kniha Správná pětka a tajemství Šeptajícího ostrova je v