Hořký med

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

V jednu po půlnoci se detektiv losangeleské policie Pete Decker cítí osamělý jako nikdy. Jeho přítelkyně Rina odjela do New Yorku. A najednou sám není. Ve světlech služebního plymouthu se něco batolí po asfaltu. Dvouleté děvčátko v zakrvácených šatičkách. Nikomu v okolí nepatří, ale nějakou rodinu mít musí? Až se Rina vrátí, čeká ji důležité rozhodnutí. Pete je posedlý záhadou malé nalezenkyně. Začíná od nuly a musí se hrabat v bahně, aby našel stopu, která ho kupodivu dovede daleko za LA. Už nejde o případ roztomilého batolete, ale o čtyři hrůzné vraždy, tím hroznější, čím idyličtější je prostředí, kde se udály. Ale i pilná včelka může být v roji nebezpečná. Zatímco detektiv řeší případ vášně, která se změnila v krvavé drama, musí Rina řešit osobní dilema. Měla by si pospíšit, protože je typ, přitahující velmi problémové muže. Autorka od začátku vytváří logicky skloubený příběh úporné detektivní práce, který ji nepochybně řadí do třídy literárně nejschopnějších, nejčtivějších a nejpoutavějších spisovatelů tohoto oboru literatury....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/97_/97446/horky-med-97446.jpg 3.712
Série

Peter Decker a Rina Lazarusová 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky
Vydáno, BB art
Orig. název

Milk and honey, 2002

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (2)

Kniha Hořký med

Přidat komentář
Oksalakka
12.06.2014

Kniha pět hvězdiček, celá rodina Kellermanů umí psát. Překlad dvě hvězdičky, tragédie. Doslova překládané ustálené fráze, neznalost amerických reálií, ruší to. Škoda, Faye by si zasloužila lepšího frajera.

malen
21.12.2013

Opravdu poutavě napsaná detektivka, kterou člověk hltá napjatě až do konce. Bohužel to rozuzlení mne trochu zkamalo. Ale určitě si od autorky ráda přečtu další knížky..

Autor a jeho další knihy

Faye Kellerman
americká, 1952

všech 7 knih autora

Kniha Hořký med je v

Přečtených21x
Knihotéce29x
Chystám se číst5x