Pěšec

Pěšec https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/491691/bmid_pesec-EBJ-491691.png 4 429 98

Koncovka série

Bezcitný miliardář odhodlaný dosáhnout své pomsty. Žena, která může ztratit víc než jen své panenství. A smyslná hra, která je oba zlomí. Gabriel Miller ji vyhraje v aukci a má třicet dní na to, aby si s jejím tělem dělal, co chce. Ona nemá jinou volbu, než se poddat jeho vůli, přestože ví, že je to muž, který zničil jejího otce, a který v první řadě může za to, že se musí prodávat v aukci jako dobytek. Zachrání ji bývalý snoubenec? Přijede pro ni jako rytíř na bílém koni? Nebo dobrý rodinný přítel, kterého vždycky považovala za hodného strýčka, ale který v ní vidí smyslnou ženu a nabídne jí manželství? Nebo se stane nějaký zázrak a její uchvatitel se nad ní smiluje a nechá ji jít? To sotva, protože ona je všechno, po čem kdy toužil. Může si užít každičký kousíček jí, ale nesmí se do ní zamilovat. Bez ohledu na to, jak sladce se mu poddává. Jenomže jeho předsevzetí velice záhy bere za své. Poznámka autorky: Pěšec a Rytíř jsou exkluzivní duo zahrnující dvě z nejprodávanějších knih podle USA Today v rámci do běla rozžhavené série Endgame.... celý text

Literatura světová , Pro ženy , Erotika

Vydáno: , Red

The Pawn , 2016

Salvatoreanne
Salvatoreanne
25.03.2024 5 z 5

Byla jsem z této knihy nadšená už kvůli tomu že jsem četla beta verzi ... První díl byl opravdu krásný tajemný ....

petraLI
petraLI
12.03.2024 2 z 5

Avery je na můj vkus až moc dětinská a naivní. Zkusím další díl, třeba se to zlepší.

kacenka6144
kacenka6144
06.03.2024 3 z 5

V poslední době sre vyhrnulo nespočet knížek s tzv. mafiánskou tematikou. Ale většina je jen slabý odvar knížek královny tohoto tématu Maghan March. I toto je ten případ. Schválně jsem se čtením čekala, až jsem měla všechny tři díly, abych nemusela čekat na další pokračování. A teď jsem trochu zklamaná. Ale jdu hned na další díl a uvidím. Třeba se dočkám překvapení.

Annabelle
Annabelle
13.02.2024 2 z 5

No upřímně nevím, co jsem podle anotace očekávala. Možná něco, kde žena, která bojuje za vlastní bytí, nebude opět jenom využita k jedné věci? Kde ji muž nebude říkat “Malá panno? (Opravu tohle oslovení někomu přijde sexy?) Kde muž zase nebude takový chladný a “rádoby bezcitný drsňák, který přece jenom má nějaké ty city. A kde bude alespoň nějaký zajímavý děj a nebude to plochý erotický příběh bez pořádného děje.

Mám pocit, že autorky eroticko-romantických příběhů v poslední době nejsou vůbec originální, protože takových podobných příběhů, když nevinná žena (v tom nejlepším případě panna) otevře oči chladného muže, tu máme mnoho. Cizí dluh, Padesát odstínů šedi

No, nechala jsem se zkrátka nalákat. Marketing zkrátka dělá své. Naštěstí jsem za Pěšce dávala 99,-, takže moje peněženka tolik neplakala, ale další díly rozhodně číst nepotřebuji, protože stejně vím, jak to dopadne.

terezaterka2000
terezaterka2000
01.02.2024 5 z 5

Kniha se četla suprově. Rychle ubíhala.
Dějem mi připomíná Cizí dluh od polské autorky Kinga Litkowiec. Ta mě ale svým psaním nezaujala. Autorka Skye Warren mě ale přímo nadchla! Šla jsem do toho s malým očekáváním, spíše žádným, ale hned od prvních stránek mě kniha velmi mile překvapila. Hlavní hrdinka pro mě není nijak hloupá atd. Naopak je statečná a chytrá.
Gabriel se tváří jako padouch...ale na druhou stranu je laskavý a zkrátka gentleman. Určitě má svá tajemství.
Knihu rozhodně doporučuji, nudit se nebudete!

Vendy1993
Vendy1993
18.01.2024 5 z 5

Přečteno jedním dechem. Absolutně mě dostal příběh Avery, příběh Gabriela, to jak byl popsaný, to jak se choval on i ona...skvělý

Janulkaxxx
Janulkaxxx
14.11.2023 3 z 5

První díl se mi zdál z celé série nejlepší. Kniha se dobře četla a ze začátku se mi zdála super.

janina66
janina66
05.11.2023 4 z 5

Kniha je velmi čtivá. Tyto knihy romanticko-erotické šmrcnuté zlým mafiánem mě moc baví. No a otevřený konec? Hned si jdu objednat do knihovny pokračování.

6591
6591
26.10.2023 5 z 5

Kniha doslova chytla a nechtěla pustit, i přesto, že to není žádný napínavý thriller, stejně jsem chtěla vědět jak to bude pokračovat.
Hlavní postavy mi přišli dostatečně propracované a děj krásně plynul.
Velmi doporučuji a těším se až se dostanu k dalšímu dílu.

knihomolka27
knihomolka27
25.10.2023

(SPOILER) Přiznám se, že úplně nevím jak knihu ohodnotit. Trochu se to ve mně pořád pere a nedokážu si to úplně přebrat. Byly tam chvíle, kdy jsem si říkala, že dám knize klidně i plný počet, ale pak jsem si zase leckdy říkala, že je to na méně než tři. A doted jsem se nerozhodla, protože úplně nevím jak knihu vnímat. Co vím, ale určitě, je to, že je kniha až dábelsky dobře čtivá. Doslova mi přišlo, jako by mi to trvalo přelouskat tak do půl hodiny, takže pokud tenhle žánr úplně nemusíte, nebo ho nečtete moc často, tak je tahle knha vděčná aspon v tom, že vám uteče vážně rychle.
Krom Bridgertonů už tenhle žánr prakticky nečtu, a vždycky když se o to znovu pokusím, tak hned po tak druhé stránce, někdy už po druhé větě vím proč. Ale v téhle knize se ale ten pocit, že se dusím obří cukrovou vatou pořád tak nějak nedostavoval a to mě příjemně překvapilo. Protože já jsem romantička, dokonce nevyléčitelná, ale i na mě jsou tyhle knihy někdy MOC. Každopádně mi přišlo, že je tahle kniha dospělejší, zajímavější a i lépe napsaná než většina knih v tomhle žánru. A víceméně jsem to s tímhle pocitem i dočetla, ale přeci jen mi tam některé věci brnkaly na nervy, a je pravda, že tu u mě paradoxně ani tolik nefunguje ta romantická linka. Moc nebaštím to, že on jako lev salonu a nechutně bohatý dospělý muž je doslova odpálený z nějaké hezké náctileté slečny, která je sice možná o něco chytřejší a dospělejší než její vrstevníci, ale...prostě nechce se tomu moc věřit. Celá aukce s prodejem panenství je hodně nepříjemná, a celkově mi vadí jak se tu všemožně ospravedlnuje Gabrielovo chování, i přesto že očividně znásilnil mladou holku kvůli pomstě. Neměla jsem z toho moc dobrý pocit když hrdinka na konci pronášela něco o tom, že vlastně nechce odejít. Proč? Vždyt se znají doslova asi 4 a to ještě hodně zvláštní dny. A ano ta sexuální chemie mezi nimi nějaká je, ale ta citová tam je skoro nulová. Což považuju za problém. Další díl si přečtu protože mě zajímá jak to bude pokračovat a jestli to uhladí některé nepřesnosti z prvního dílu. Gabriele je pro mě celkem prvoplánový a nezajímavý sexy chlap bez větší hloubky, Avery je fajn, ale začíná mi vadit její zaslepenost. Čtení mě ve výsledku opravdu bavilo, ale některé věci mě tam vytáčely, nedávaly úplně smysl, a některé byly skoro až nepříjemné. Uvidíme co ukáže další tah Jezdcem...

Knihomolka_176
Knihomolka_176
05.10.2023 5 z 5

Pěšec je erotický román, na němž se mi na první dojem nejvíc líbila obálka. Zaujala mě, jelikož hned nedávala najevo, o jaký žánr se jedná.
Běžně erotické romány nečtu, jelikož mi přijdou laciné, vulgární a přehnané. Pěšce jsem si pořídila jen kvůli tomu, že byl v Knihách Dobrovský v akci pouze za 99 Kč.
Říkala jsem si, dám tomu šanci. A teď si říkám, díky bohu za to!
Kniha byla naprosto dokonalá. Normálně doma nečtu, čtu jen na cestách, ale tuhle knihu jsem přelouskala za pár hodin doma.
Příběh měl spád, bylo to čtivé, zajímavé a co nejvíc oceňuju, je to, že na každé druhé stránce nebyl sex. Vlastně tam toho sexu celkově ani moc nebylo. A další, čeho si cením, je absence nechutných pojmenování intimních částí těla.
A Gabriel Miller? To je naprostý bůh. Od první stránky jsem se do něj naprosto zamilovala a propadla jeho kouzlu. Autorka ho vylíčila jako záhadného miliardáře, který si vás na každé stránce získává víc a víc.
Jediné, co bych vytkla, je to, že je tam spousta nezodpovězených otázek a uvítala bych, kdyby byla kniha delší.
Už se nemůžu dočkat, až si vezmu na konci měsíce domů druhý díl!

viola5163
viola5163
15.09.2023 5 z 5

Líbí se mi zasazení šachů do příběhu.

Leniii
Leniii
03.09.2023 3 z 5

Šachy jsou hra o postavení a moci. O válce. Je to hra o lidské povaze

alzbeta2843
alzbeta2843
27.08.2023 4 z 5

Ide o veľmi podobný námet ako v knihe Cizí dluh od poľskej autorky, avšak táto kniha ma oveľa viac zaujala a veľmi milo ma kniha prekvapila. Hlavného hrdinu som si v momente obľúbila a hlavná hrdinka bola síce chudinka, ale bola i sympatická. Ako to už však býva v týchto knihách všetko, čo sa marí jednoduché, nakoniec jednoduché vôbec nie je a my sa postupne dostávame k odkrývaniu nejedného tajomstva. Ja som si knihu užila, možno i preto že som mala iné očakávania a tak ma kniha milo prekvapila :) Idem sa vrhnúť na pokračovanie.

TheMelorry
TheMelorry
18.08.2023 4 z 5

Já jsem spokojená. Trochu jsem se obávala kvůli rozporuplnému hodnocení, ale dostala jsem přesně to, co jsem očekávala. Příjemný, o šachovou tematiku ozvláštněný, příběh se zajímavou zápletkou, napjatou emocemi naplněnou atmosférou, skvělou ústřední dvojicí a několika vkusně napsanými erotickými scénami.

Jája92
Jája92
17.08.2023 4 z 5

Přečteno jedním dechem. Erotická jednohubka. Zajímavý námět na knihu, zpracovaný poutavou formou bez zbytečných patosů.
Tajemný Gabriel a naprosto naivní Aria.
Mělo to však spád, dialogy, které mě nutily obracet stránku za stránkou.

Kristy.Seb
Kristy.Seb
13.08.2023 4 z 5

Mít věci pod kontrolou není nějaký vrtoch, je to způsob života.

Život není o tom, co si zasloužíte, je to o tom, vytěžit maximum z toho, co máte.

Na věk byla Aria velmi chytrá a vyspělá, ale jinak byla dost naivní. Četlo se to samo, těším se na další díly, jestli Arie konečně otevře oči.

Tesaknihy
Tesaknihy
11.08.2023 5 z 5

(SPOILER) Příběh devatenáctileté dívky zahnané do kouta osudem, a tím, co spískal její otec. Ona teď napravuje, co se dá a splácí dluh jeho nepříteli. Může něco takového vůbec dokázat? Gabriel. Byl záhadný a charismatický. Ale uvítala bych i pohled z jeho strany, protože jsem netušila, co si o něm myslet. Chvíli byl ten správný, neurvalý téměř mafián, a vzápětí projevil své city. Konec byl překvapující. Ten jsem nečekala. Doporučuji!

LenkaNovotna32
LenkaNovotna32
18.07.2023 2 z 5

Mohla to byť tak dobra kniha, keby sa autorka viac posnazila. Velmi dobry námet. Zaujimavy, na začiatku to clovek hlta. Ale postupom casu niktore pasáže boli tak naivne a detinské az si pomyslím ze za toto som dala peniaze?! Hlava mi to nebere.

Hatshepsut
Hatshepsut
18.06.2023 4 z 5

V tomto žánru určitě jedna z velmi čtivých knih, autorka si s námi tak trochu hraje, jelikož u Gabriela stále váháte, zda mu vše věřit a cítit k němu vůbec nějaké sympatie. Vlastně škoda, že neznáme vyprávění z jeho pohledu, ale to by ztratilo na záhadnosti celého příběhu. Konec otevřený, což je přesně to, proč jsem si počkala na zbývající díly! :-) Věřím, že tento díl byl rozjezdem celé série.

pro ženy erotika

Skye Warren