Pes, který spolkl svět

Pes, který spolkl svět https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452977/bmid_pes-ktery-spolkl-svet-laL-452977.png 3 39 6

Zvířata žijí pohromadě v údolí, sice v míru, ale ne tak docela spolu... dokud se jednoho dne neobjeví pes. Spolyká, co může, a nikdo ho nedokáže zastavit. Celý jejich svět se ocitne ve tmě a zvířata nemají jinou možnost, než spojit síly a začít znovu.

Literatura světová Pro děti a mládež Pohádky
Vydáno: , Práh

Dog that ate the world , 2018

bibi.r
03.04.2023 3 z 5

Knížka pro děti cca 4+.

Velmi krásné a bohaté ilustrace na mě skutečně hodně zapůsobily. Děti v nich mohou nadšeně hledat různé detaily.
Příběh k zamyšlení a povídání, ale předchozí kniha Kouzelné pírko se nám líbila více.

86_luca
13.10.2022 3 z 5

Příběh se mi špatně četl, jako by na sebe jednotlivé věty z předchozí strany úplně nenavazovaly a nevěděla jsem na čem stavět, protože jsem asi nepochopila, co tím chtěla autorka říct. Byla jsem z toho v rozpacích, protože i syn čekal, co bude dál a bylo vidět, že příběh sám o sobě ho moc nezaujal. Za to teda ilustrace na 100 %. Nakonec jsem se spokojila s tím, že jsme knihu jen prohlíželi. Líbila se, vyžadoval ji, ale po vrácení do knihovny si na ni už nevzpomněl. Jsou knihy, které do knihovny mohu vrátit, jen tehdy, až je koupím domů a nebo je musím opakovaně půjčovat. Třeba jsme na ni zatím jen nedozráli.

Marika Vanova
08.04.2022 4 z 5

Kniha je podmalovaná krásnými ilustracemi a příběh má nápad.

capricornus
31.03.2022 3 z 5

Krásné ilustrace, jen příběh je nedokončen... Dle mého musí stejně jednou vše "prasknout".

smrtonos4157
31.05.2021 2 z 5

Nádherně ilustrovaná knížka , jen je nějak nedotažená .

TerJac
22.09.2020 3 z 5

Body dávám tentokrát především za ilustrace, které se mi moc líbili. Příběhově průměrné, hlubší dějovou linii neočekávejte, ale je to milé a potěší.

2018  91%Pady
2021  94%Tajemství lesa
2020  69%Pes, který spolkl svět
2022  92%Kouzelné pírko
2020  97%Čakanie na vlka

Kniha Pes, který spolkl svět je v