Ve službách Mírostrůjců

Ve službách Mírostrůjců https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/324877/bmid_ve-sluzbach-mirostrujcu-xQ3-324877.jpg 4 2 1

Historie Mírostrůjců je i nadále skoro neznámá, třebaže se už rýsují jisté perspektivy, které dávají tušit souvislosti s kosmickou historií. Poté, co svou zprávu dokončil Alaska Saedelaere, je nyní na Kantiranovi, aby poskytl další informace.

Polinius
05.01.2017 4 z 5

Svazek plynule navazuje na předchozí děj a nutno přiznat, že tato pasáž historie je o mnoho zábavnější, než vyprávění Alasky.
Čekal jsem, že všechno půjde jako na drátkách a že jsou u dopředu rozdané role postav.
Ale i v kurníku se může najít hadí vejce.
Seriál Perry Rhodan v této aktuální řadě není tak pozadu za německým vydáním a je poznat, že je to už SF pro 21. století. Nebojí se určité kontroverze, ale ,,sex v létajících talířích" se opět nekoná. :/ Třeba příště. ;-)
Musím ocenit, že se autor s ničím zbytečně nepáral a v momentě, kdy byla už jasná pointa nasměřoval příběh k rozuzlení a přidal zajímavou dohru. Ale musím opět přiznat, že díky neznalosti předchozích 2000 dílů jsem jako obyčejně zmaten. A i kdybych těch 2000 dílů četl,budu zmaten stejně, protože měsíční periodicita čtení je dost velká.

Leo Lukas
rakouská, 1959