Případ zděšené servírky

Případ zděšené servírky https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/23912/pripad-zdesene-servirky-23912.jpg 4 29 5

Perry Mason série

Advokát Mason řeší případ servírky Kit, které pomáhá čelit obvinění z krádeže stodolarové bankovky a pokusu o vraždu.

Literatura světová , Detektivky, krimi

Vydáno: , Brána

The case of the worried waitress , 1966

MacGuffin
06.05.2021 3 z 5

(SPOILER) Případ zděšené servírky nemá nic společného se servírkou, ale s majetkem její tety. Los Angeleský advokát Perry Mason autora Erle Stanley Gardnera se v případu zorientuje rychleji a lépe než policie, soud a všichni ostatní.
P.S. To jsou řádky o příběhu.

čef
20.10.2019 5 z 5

Příběh se příliš neliší od ostatních případů Perryho Masona. Opět ženy v nesnázích, pod palbou zlých lidí, kteří je chtějí připravit o peníze nebo život. Advokát se svojí neskutečnou představivostí a předvídavostí však nastraží svoje pastičky, a jak to dopadne je nasnadě. Jednoduché čtení někam do čekárny u zubaře.

konicekbily
06.09.2018 5 z 5

Pohodová oddechovka. Autor se s tím nenašli, jde za svým cílem , osvobodit obžalovaného. A mimochodem vše vysvětlí.

Teninka
05.08.2013 5 z 5

Skvělá knížka. Měla jsem ji přečtenou během jednoho dne :-)

Francoa
13.09.2012 4 z 5

Dobré oddychové počtení.Mně se od Gardnera čte všechno velmi dobře.Hlavně pasáže ze soudních síní čtu jedním dechem.Nikdy nezklame!

Kniha Případ zděšené servírky je v