Případ paličaté slečny

Případ paličaté slečny https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98142/pripad-palicate-slecny-98142.jpg 4 46 6

Perry Mason série

Perry Mason pomáhá Fran Celaneové objasnit nejasnosti kolem závěti jejího otce. Na Perryho Masona se obrátí mladá dívka, aby jí pomohl rozplést klubko nejasností kolem otcovy závěti, a když je zavražděn její strýc, musí najít pravého vraha. (zdroj: pitaval.cz)

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Riopress

The Case of the Sulky Girl , 1934

adelinka
18.10.2021 4 z 5

Myslím, že som Perryho čítala asi prvý krát. A vcelku zaujímavý prípad. Takže až sa mi raz dostane do rúk, rada si prečítam ďalšie jeho prípady.

SidoniaL.
06.07.2020 5 z 5

Častokrát jsem na tom jako Della Streetová: Nechápu občas beze zbytku, oč jde, ale naprosto vždycky bezvýhradně miluju Perryho Masona.

Allena24
26.01.2019 5 z 5

Kniha na mě vykoukla v KnihoBudce. Bylo velmi příjemné opět číst o Perry Masonovi. Nezklame, za mě 5 hvězdiček.

Pavelpi
20.05.2018 5 z 5

Perry Mason jako vždy na poslední chvíli vytasil rozluštění zapeklitého případu a dokázal nevinu dědičky velkého bohatství,která byla obviněna z vraždy.Zajímavé je,že tento případ úplně změnil její povahu.

marek1278
07.04.2016 4 z 5

Prakticky musím zopakovat předchozí komentář, je to klasický Perry, kdy skoro celou knihu to vypadá, že má státní návladní případ v kapse a pak najednou vytasí Perry něco geniálního na závěr :) Těším se na další díly

Katuska001
22.09.2013 4 z 5

Klasika Perry Mason, na poslední chvíli vytáhne eso z rukávu a klient zachráněn.