Případ bázlivé tanečnice

Případ bázlivé tanečnice https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/249998/mid_pripad-bazlive-tanecnice-35B-249998.jpg 5 56 6

Perry Mason série

V Případu bázlivé tanečnice (též Případ bázlivé bardámy) neváhá Perry Mason ani okamžik s obhajobou Alberta Brogana, obžalovaného z ozbrojeného přepadení. Spoléhá totiž na zásadní výpověď svědkyně - ta se ale ukáže být nejslabším článkem řetězu a Mason má co dělat, aby dostál své pověsti. -- zdroj: pitaval.cz --

Literatura světová , Detektivky, krimi , Romány

Vydáno: , Josef Lukasík

The Case of the Hesitant Hostess , 1953

iceVS
17.03.2024 5 z 5

Přemýšlím, zda jsem měla v ruce knihu, kdy by Perry případ nevyřešil...
Čímž chci říct, že ač jsem celou dobu napnutá, tak nějak vím, že to dobře dopadne, tudíž míra stresu je jen ve fázi "velmi příjemná".
Takže lahůdka :-)

Pavlaj
22.09.2023 4 z 5

Četla jsem už kdysi dávno v mládí, kdy jsem Gardnera (a Perryho Masona) hltala. Po druhém přečtení hodnotím o malinko střízlivěji, nesedí mi přebytek dialogů a málo popisů.

Jadla
27.02.2019 5 z 5

Výborně se čte, úplně jsem se bála, aby to Perry nevzdal a přišel všemu na kloub.

konicekbily
26.03.2018 4 z 5

Perry Mason si toho vzal na bedra příliš. Místo toho, aby se připravoval na soudní pojednávání, vyráží do térénu a zkoumá souvislosti. Ještě, že mu to Paul Drake toleruje a jistí mu záda!

claudiecarmen
24.06.2016 5 z 5

Úžasná oddechovka, přečteno jedním dechem. Jako vše od tohoto skvělého človeka.

cialexa
14.04.2016 5 z 5

Mistrná detektivka s Perry Masonem.