Perleťový talisman

Perleťový talisman https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/42157/perletovy-talisman-42157.jpg 4 53 5

Christy, módní novinářka, vede v New Yorku spokojený život. Jeden zoufalý telefonát způsobí, že se vydá do záhadami opředeného Rudého kaňonu. Její sestra Jo, slavná modelka, zase už totiž lítá ve velkém průšvihu. Když Christy dorazí na místo, kupodivu není po její sestře ani stopy. Sama se najednou ocitne ve světě nebezpečných tajemství. Jediným spojencem je zneuznaný archeolog Cain. Ale co když k nepřátelům patří i on.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

The Secret Sister , 1993

havrmoni
08.06.2018 5 z 5

Opět pěkný dobrodružný příběh s romantikou. A zase jsem se něčemu přiučila,knihy této autorky mě v podstatě nutí vyhledat si to o čem píše. Ať už je to ztracená civilizace,jako tady nebo něco z geologie,havajské tance apod.

moudivlacek
12.07.2017 4 z 5

Za trošku pomalejší a váhavý začátek nedávám plný počet. Ale jinak ten příběh je skvělý, skvělá ukázka, jak dokáže i blízký příbuzný zneužívat a trápit ostatní, a přitom se ještě stavět do pozice ublížených.
Christy se nezdá, ale je to velmi životně odolná žena. Cain - mužský, který klame tělem. Ale když ti dva pochopí, že jsou na tom stejně a spojí své síly, nepřítel se snaží marně je zničit.
Hezké čtení, a přitom se dozvíte plno zajímavého o jednom americkém domorodém kmeni.

kika 13
27.10.2012 2 z 5

Knížka mě od začátku moc nebavila,ale přečetla jsem ji nakonec celou.aA stálo to za to.

sabca
24.06.2012 3 z 5

Knížka se mi líbila na začátku a na konci. Prostředek byl pro mě příliš zdlouhavý. Protože nejsem z těch, kteří si kouknou na konec a byla jsem zvědava jak vše dopadne, přelouskala jsem knihu celou. Konec byl velmi napínavý.

lenka2011
13.06.2012

Nikdy jsem neslyšela slova:mesa,kiva,anasazijci,národni park Mesa Verde,donutilo mě to podívat se na internet.. Stojí to za to..indiánská obydlí vytesaná ve skále. Obdivuhodné. Díky romantickému příběhu,s lehkou detektivní zápletkou jsem se zase něčemu přiučila.

Ann Maxwell
americká, 1944