Kliatba Titanov

Kliatba Titanov https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69815/kliatba-titanov-69815.jpg 5 1736 149

Percy Jackson série

Že mám moc po svojom otcovi, bohovi mora Poseidónovi, už vieš... Že patrím do Tábora polokrvných, si už takisto zistil... No na plno otázok nepoznám odpovede ani ja. Keď zmizla kamoška Anabeth, bol som okamžite pripravený vyraziť s Groverom a Táliou do boja. Niečo tu však stále nesedí... Kam sa podela bohyňa Artemida? Akej nebezpečnej a záhadnej oblude bola na stope? Mám na seba vziať desivú Titanovu kliatbu, ktorou by sa naplnilo proroctvo orákula? Som Percy Jackson a vyrážam na ďalšiu výpravu do mytologického sveta. Ak chceš, vezmeme ťa so sebou. No bude to fakt nebezpečné!... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Titan's Curse , 2007

helusa2
28.02.2016 5 z 5

Opět skvělé! Na závěr jsem si tedy i pobrečela... Krásně napsáno!

kristynka8396
22.02.2016 5 z 5

Páni, páni, páni :) knihu jsem přečetla asi během 5 hodin :D Zoe jsem samozřejmě oplakala :( :D Nico hodně překvapil a jsem zvědavá, jestli na to přijde sám nebo jestli ho Luke zláká k sobě nebo spíš samotný Kronos. Žádný příběh mě zatím tak nechytl :)

Aoedann
03.02.2016 3 z 5

Doporučil bych převážně mladším výrustkům, sám jsem to přečetl hlavně proto, že jsem kdysi přečetl první dva díly a prostě mi nedá, když nevím, jak něco dopadne.

Baubouka
29.01.2016 5 z 5

Best knížka!!!! :)

barbora3356
10.01.2016 4 z 5

Dobré, čtivé :)

P-man
15.11.2015

Božííí díl! Rozhodně stojí za přečtení!

kendllajf
17.09.2015 5 z 5

Nezklamala. Užasný příbeh. Sice těch vtipných momentů tam bylo míň, ale i bez toho super.

kendllajf
17.09.2015 5 z 5

Rubika
17.08.2015 5 z 5

Na tuhle sérii nedám dopustit, moje srdcovka!

ElisR1
07.08.2015 5 z 5

Další skvělý díl skvělé série. Prostě na tyhle knihy nedám dopustit.

Jano.
07.07.2015 5 z 5

Tento diel sa mi zo série o Percym Jacksonovi páčil asi najviac. Temnejší, osobnejší, krajší a trochu aj dospelejší ako predchádzajúce. Ale stále plný amerického humoru. :D Cliffhanger ma dostal.

David123456
22.05.2015 5 z 5

Super fantastické

9187
20.05.2015 5 z 5

Tak takhle výbornou knihu jsem ještě nečetl. Nick mi připadal že se do Percyho zakoukal a hned jsem věděl kdo byl ten Generál. Jen Kronos už by mohl povstat...

artabanb
17.05.2015 5 z 5

Zdá se mi, že autor pořád píše pořád stejně (Proč se Percy vydá na výpravu) 1.díl – 1) Máma a 2) Najde blesk, 2.díl – 1) Grover a 2) Rouno a 3.díl – 1) Annabeth a Artemis a 2) Aby Artemis byla včas na poradě bohů (byla nejvíc pro se postavit a bojovat proti nestvůrám a Kronovi). Ale mně to nevadí (v knize se říká, že Mámu, Grovera, Annabeth a Artemis unesl, aby přitáhl Percyho na svou stranu, nebo ho zabil. Jinak super. Takový obohacení, co Bohové můžou dělat.

Dani3
17.05.2015 4 z 5

Další výprava, kde se mísí řecká mytologie a současná moderní doba, se povedla mnohem více než v předchozím díle. Děj je svižný a napínavý, dialogy pěkně odsýpají a čtenář se nenudí. Je to milé oddychové čtení, kde je i možnost se dovědět něco nového z řecké historie.

Postavu Zoe Večernice jsem moc oblíbila, ze začátku byla sice nepříjemná a odměřená, ale její chování mělo své důvody. Božské popichování Artemidy a Apollóna byly příjemným osvěžením. Jediné co mi trochu vadilo, tak byla Percyho věčná natvrdlost.

Adele02
10.05.2015 4 z 5

Tak se nám to konečně rozjíždí! ^^

kklepkaa
06.05.2015 2 z 5

Četlo se to opět celkem dobře, ale bylo to takové nemastné neslané. Vlastně po pár dnech stěží dávám dohromady o co v knize šlo. Ale pořád lepší než druhý díl.

Terča.K
22.04.2015 4 z 5

Musím říct, že tato série je opravdu povedená. Na tomto dílu se mi líbilo, že zde přibylo mnoho nových postav. Thalie mi byla od začátku sympatická, Bianca mě překvapila svou volbou přidat se k Lovkyním a Nico mě rozesmál se svou hrou mýtogamie. Jsem upřímně zvědavá jak to bude pokračovat dál.

Véča
04.04.2015 5 z 5

Je to čím dál lepší, tuto sérii mám moc ráda! A tento díl byl rozhodně dobrý v tom, že se tam objevily nové postavy. Už se těším na další díl :)

natalie2171
27.12.2014 5 z 5

Tento díl mi přišel hodně dobrý z celé série- neříkám že nejlepší, ale opravdu výborný. Nové postavy - Biancu a Nica jsem si ihned zamilovala. A také Zoë Nightshade. Tu jsem si oblíbila ze všech nejvíc. Také jsem se něco dozvěděli o lovkyních a Artemidě. Pěkně se četlo to sourozenecké popichování Artemidy a Apolóna. Konec mě hodně dojal ohledně Zoë.