Boj o labyrint

Boj o labyrint https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69816/boj-o-labyrint-69816.jpg 5 1646 144

Percy Jackson série

To posledné, o čo by Percy stál, je malér v škole, do ktorej ešte ani nenastúpil. Lenže na úvodnej exkurzii víta nováčikov čudesný tím roztlieskavačiek, ktoré polokrvným rozhodne nedrukujú! S blížiacimi sa Percyho 15. narodeninami sa svet okolo neho stáva čoraz nebezpečnejším, a tak sa Percy a jeho priatelia vydávajú na štvrtú letnú výpravu, tentoraz do prastarého Daidalovho labyrintu. V dômyselnom podzemnom bludisku na nich čakajú krvilačné obludy aj starí nepriatelia, prekvapenia, hádanky, boje na život a na smrť. Schyľuje sa k neľútostnej vojne medzi olympskými bohmi a temnými silami vládcu Titanov...... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (SK)

The Battle of the Labyrinth , 2008

Francesca14
19.08.2018 5 z 5

Tahle série je prostě díl od dílu lepší. Tenhle byl akčnější a napínavější, objevuje se tam spousta Percabeth momentů (já ty dva vážně zbožňuju) a Percyho samozřejmě stále neopouští jeho sarkasmus. Jediné, co mi tam trochu nesedlo bylo, že všichni pořád opakovali, jak hrozně nebezpečný labyrint je a kolik lidí v něm zešílelo a skupinka patnáctiletých polokrevných to projde skoro bez újmy. Ale jinak knize nemám asi co vytknout, pohltila mě, posledních sto stránek jsem ji skoro nedala z ruky a těším se na závěrečný díl.

Žožik
24.07.2018 5 z 5

Další skvělý díl této série. Jako obvykle jsem se od knihy nemohla odtrhnout.

dancadragneel
05.06.2018 4 z 5

Trošinku slabší díl oproti ostatním, ale přesto velmi zaujal a některé scény nejen pobavili ale i překvapili. Rozhodně stojí za přečtení...

Davidaxik
06.05.2018 5 z 5

Vtipné, rychlé, dravé, absolutní pohlcení!

SknihouVrukách
16.04.2018 4 z 5

Zatiaľ najlepší diel. Predchodzie časti som hodnotila skôr 3,5 * a tento hodnotím 4*. Bolo to napínavé, prekvapivé, smutné a aj veselé. Čo ma mrzí, že je to stále to isté. Stále bojujú z kostlivcami, obrami atď.

juni
31.03.2018 5 z 5

Pokračování příběhu se mi moc líbilo. Hlavně forma, jakou je to psané. Těším se na poslední díl.

DracoMalfoy
20.03.2018 5 z 5

Miluju Percyho a Tysona. Tihle dva jsou úžasní. Jsem zvědavá na ten poslední díl, fakt chci vědět jak to dopadne.

NikolettaHole
19.03.2018 5 z 5

Dobrodružství se komplikují a jsou čím dál nebezpečnější. Přesně podle mého gusta :) a konečně aspoň malinký krůček mezi Percym a Annabeth.

Olga.S
16.03.2018 5 z 5

Další skvělá kniha. Díl od dílu je to lepší. Ale ten konec? Ten mě jednoduše dostal, hned musím otevřít další díl. Nikdy jsem nemyslela, že budu číst fantasy, ale Riordan mě prostě nadchnul.

Evisis
18.02.2018 5 z 5

Opět můžu říct, že mě kniha velice potěšila a snad můžu i s klidným svědomím označit Bitvu o labyrint za zatím nejlepší z celé série. Příběh je velmi hezky a čtivě psaný, vývoj děje i postav se mi také velmi líbil a celkově jsem byla nadšená. Rozhodně doporučuji :).

Suou
17.01.2018 5 z 5

Najlepšia časť série :)

Aki12
03.12.2017 4 z 5

Jako obvykle se knížka četla perfektně a svůj podíl na tom nemají pouze velká písmenka, ale také to, že je kniha zkrátka čtivá a skvěle napsaná. Kniha byla (zatím) nejlepší ze všech z této série. Nejvíc se mi líbila cesta labyrintem, celkový děj knihy, závěrečná bitva a hlavně množství nečekaných zvratů, zrady a nejistota ohledně loajality postav.

Lucik100
29.11.2017 5 z 5

Super pokračování. Skvělá zápletka s labyrintem.

Sarajana
20.10.2017 5 z 5

Skvělé pokračování, krásný příběh, oddechové čtení.

Demonius
08.10.2017 5 z 5

Percyho série mě prostě dostala. Knihy mají své kouzlo, jak postavy dospívají, komplikují se i vztahy mezi postavami. Nico se opět vrací do příběhu, stejně jako Rachel, která celou jednoduchost příběhu komplikuje, vidí to všichni kromě Percyho :D Moc hezky zpracované, a povstání Krona mě opravdu překvapilo, čekala jsem to spíše všechno až v poslední knize, takže vývoj příběhu vyšrouboval mou zvědavost na nejvyšší stupeň!

JankaV80
06.10.2017 5 z 5

Čtvrtý díl a pořád to má spád. Nevím, zda se mi víc líbil díl třetí nebo čtvrtý, ale rozhodně se mi na té celé sérii líbí, že se postavy vyvíjejí a nebojují jenom s nestvůrami a titány, ale taky se svými city a obavami. Už se těším na další díl.

Ailee
03.09.2017 4 z 5

Možná zatím nejlešpí díů Pecyho. Občas trochu zmatený, ale což.

Lexa123
30.07.2017 5 z 5

Tato kniha že série Percy Jackson se mi líbila asi že všech nejvíc protože se mi líbí jak postupují tím labyrintem. Ovšem se mi líbí i ostatní díly. Ale tenhle se mi nejvíc zamlouvá.

ArwenEvenstar
13.07.2017 5 z 5

Od čtení knihy jsem se nemohla odtrhnout. Mám pocit, že autor je díl od dílu lepší.

BetyN.
20.06.2017 5 z 5

Četla jsem zatím všechny předchozí díly, ale tento byl z nich nejlepší. Spoustu napětí, zvratů, vtipných i smutných a dojemných momentů. MILUJU TUHLE SÉRII.