Bitva o labyrint

Bitva o labyrint https://www.databazeknih.cz/img/books/69_/69644/bmid_percy-jackson-bitva-o-labyrint-h0x-69644.jpg 5 1645 144

Percy Jackson série

Chlapec Polobůh Hrdina 4. díl Jmenuji se Percy Jackson… Je mi skoro 15. Svět kolem se zdá být čím dál nebezpečnější. Tábor polokrevných už není, co býval. Luke s Kronovou armádou se snaží dostat se za jeho hranice. Vydáváme se do prastarého Daidalova labyrintu. Jdeš do toho s námi? Musím tě ale varovat, důmyslné podzemní bludiště může člověka dovést kamkoli, zmást, dohnat k šílenství a zahubit…... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Battle of the Labyrinth , 2008

Mishak
26.09.2014 5 z 5

Ty kráso.... Od prvního dílu se hodně změnilo a každý díl je lepší a lepší =)
Miluju všechno ohledně labyrintů, bludišť, atd. Takže jsem si tenhle díl dlouho šetřila.. Když jsem ho otevřela, nemohla jsem přestat číst!!! To bludiště je tak luxusně vymyšlený, že jsem jenom valila oči =)
Opravdu moc pěkně a čtivě napsaná kniha =) A strašně se těším na poslední díl =)
5 hvězdiček si prostě zaslouží!! =)

Adel703
20.09.2014 5 z 5

Díl od dílu lepší. Zatím u mě 4. díl vede! :) 100% natěšenost na další díl.

Kyta
15.09.2014 5 z 5

Další pokračování neobyčejného hrdiny Percyho mě ani v nejmenším nezklamalo.
Čtvrtý díl se mi hodně líbil, je tam spousta nových hrdinů, nečekaných zvratů, překvapení a napětí na každé stránce... Já jsem se teda vůbec nenudila. Tenhle díl jsem si užívala zatím nejvíc, protože hlavnímu hrdinovi je tolik co mě, takže v mnoha situacích jsem ho chápala a rozuměla mu. Dějové linie se nádherně prolínají a je vidět, že od začátku knížky to měl autor krásně promyšlené. Děj se tentokrát stáčí k labyrintu a hrdinové se vydávají zachraňovat Tábor a zastavit vládce Krona. Děj tady nabírá na důležitosti a já se moc těším na to velké finále, po kterém se konečně dozvím, která strana nakonec vyhraje.

Ňunínek
10.09.2014 5 z 5

je tobáječná kniha

kacka29
22.08.2014 5 z 5

Úžasné prázdninové dobrodružství! Přímo jsem žila příběhem! Pořád se něco dělo, v každé kapitole bylo napětí společně s humorem, které prožívali mí oblíbení hrdinové. Nemohla jsem se odtrhnout. Už se těším, až se vrhnu na další díl :)

alwaysbelieve
18.08.2014 4 z 5

Zatím nejlepší díl ze série, tak doufám že poslední díl nezklame :)

JanaDor
09.07.2014 5 z 5

Čtvrté pokračování ze série Percy Jakson dočteno a musím říct, že si udrželo svou laťku a nezklamalo. Někdo by mohl říct, že je to pořád na to samé téma. Jako že Percyho napadnou příšery, brání se, uteče do tábora polokrevných. Zde se dá dohromady skupina lidí a jde se na výpravu bojovat proti něčemu, co pomáhá nabírat sílu Kronovi, vládce Titánů. Ten chce vyhrát bitvu nad Olympem a stát se vládcem světa. Linka příběhu má tuto osu, ale vždy se objeví nové postavy, které se i s těmi stávajícími vyvíjejí. Musí odolávat pokušení, bojovat a v neposlední řadě je tam nová zápletka, která na konci doplní ty předešlé díly. Hezky se to skládá dohromady a je vidět, že příběh je skvěle promyšlen.

CraWer
07.07.2014 2 z 5

Na skoro stejné, ale více rozběhnuté úrovni, než předchozí díly.

40%

kristýnka007
04.07.2014 5 z 5

Tak tenhle díl mě naprosto, naprosto dostal. Skvěle skvěle

MisuleB
12.05.2014 5 z 5

Tak celá série je čím dál lepší a lepší. Tohle byl zatím nej díl, jsem zvědavá na poslední.

DaKy2003
06.05.2014 5 z 5

Zaujalo mě to.Řecká mytologie je celkem nudné téma(alespoň pro mě),ale autorovi se z toho podařilo udělat hodně nadprůměrnou fantasi knížku.Dokonce jednu z mých nejoblíbenějších.Doporučuji nejen díl,ale i celou sérii.

bookshelf
14.04.2014 3 z 5

Z dílů Percy Jacksona mě tento bavil asi nejméně. Přijde mi, že se každý díl dost podobá a trochu mě to začalo nudit. Každá výprava je sice z jiného důvodu a i okolnosti jsou jiné, ale vždy Percy někam přijde, někoho potká a odejde. Musím ale uznat, že mě u Riordanových děl zatím vždy na další pokračování neuvěřitelně nalákal konec. A tak to bylo i tentokrát. Jen doufám, že mě závěrečný díl nezklame jako tento.

Alex.Barunka
11.04.2014 5 z 5

Kniha je napsaná stejně čtivě jako všechny ostatní. Děj letí neuvěřitelně rychle. Rick nás nenechá ani na chvíli vydechnout. Nechybí ani zvraty a překvapení. Úžasný předposlední díl.

CHB-SPQR
11.03.2014 5 z 5

SPOILER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A konečně pusa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DonFilipson
09.02.2014 5 z 5

Super, už se nemůžu dočkat posledního dílu abych se dozvěděl jak to všechno dopadne :)

Phoenix16.cz
01.01.2014 4 z 5

Čtvrtý díl byl pro mě z celé série asi nejslabší. Sice stále hodnotím 80%, protože styl vyprávění je stále stejný, jen se hlavní hrdinové přesunuli zase nějak jinam. Tentokrát do podzemního labyrintu, který by mohl hrát velkou roli v závěrečné bitvě. Setkáváme se tu s další významnou postavou řeckých dějin, která i v tomto velice volně převyprávěném příběhu bude mít vliv na běh "novodobých" dějin. Na této knížce mi asi nejvíc vadilo zkratkovité pobíhání z místa na místo, protože chvíli jsme byli zde a za chvíli zas někde jinde a za půlkou knihy mi ta místa pomalu začínala splývat.

AAndulka
10.12.2013 5 z 5

Nejlepší díl série, už to nabírá na obrátkách, je zde vidět už vystupňování k závěrečnému dílu. Povedené dílo, kde vlastně nikdy nevíte kde jste a kdo je váš přítel a kdo nepřítel.

La Fiera
10.12.2013 4 z 5

Opět o něco propracovanější než díly předchozí. A o něco "temnější". Těším se na závěr série.

Kindle82
04.07.2013 5 z 5

Na tento díl jsem se těšil a nezklamal. Zápletka s labyrintem a Daidalem byla opravdu dobrá. Škoda, že už mě čeká poslední díl.

trefcz
25.04.2013 4 z 5

Výborný díl této série, velmi dobře se četl (stejně jako předešlé).