Stín vítěze

Stín vítěze https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84855/bmid_stin-viteze-vEI-84855.jpeg 4 11 3

Percival Kilvanock série

< 4. díl

Před Jamesem Karbrechem se otevírá skvělá budoucnost: díky vynikajícímu plnokrevníkovi Jandogovi zvítězí na proslulých dostizích v Epsonu. Tento milovník koní však neví, že v záloze číhá vrah, který se rozhodl změnit běh osudu a zasít mezi chovatele koní hrůzu. Na scénu přichází skotský hradní pán lord Percival Kilvanock, stejně výstřední jako brilantní kriminalista, aby s pomocí Anguse Dodsona, superintendanta Scotland Yardu, vyřešil krutou trojnásobnou vraždu. Percivalova znalost lidí se střetává s démonickou vůlí vraha...... celý text

Literatura světová , Detektivky, krimi , Příroda, zvířata

Vydáno: , Alpress

Le Cheval du Crime , 1998

konicekbily
10.09.2019 4 z 5

Kniha francouzkého spisovatele umístěná do anglického dostihového prostředí je napsaná stylem klasické detektivky - policie na to nestačí a tak je přizván slavný detektiv - a hned je to Jeho Lordstvo. Velice dobré čtení - na jedno odpoledne.

JancaMia
08.06.2019 4 z 5

kvalitní detektivka z dostihového prostředí :)

IvikaS
31.07.2017 4 z 5

Fascinovalo mne jak se všichni zajímaly jen o koně a smrt dvou lidí pro ně nebyla tak podstatná. Líbil se mi citát W. Churchilla, že kůň je uprostřed nepohodlný a na obou koncích nebezpečný.

detektivní a krimi romány

Christopher Carter (p)