Hledám Colina Firtha

Hledám Colina Firtha https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/405808/bmid_hledam-colina-firtha-nMg-405808.jpg 4 78 25

Jedno léto, Tři kamarádky. A pan Darcy. V městečku Boothbay Harbor se potkávají tři ženy, které spojuje víc než obdiv ke Colinu Firthovi. Novinářka Gemma se chystá s hercem udělat rozhovor, který má zachránit nejen její kariéru. Bea Craneová se dozvídá, že byla adoptovaná, a vydává se proto najít svou biologickou matku Veroniku. Ta je široko daleko proslulá svými „léčivými“ koláči, a do města se vrací, aby čelila své minulosti. Nalezne trojice kamarádek to, co v městečku hledala?... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: ekniha , XYZ (ČR)

Finding Colin Firth , 2013

kikies
04.05.2019 4 z 5

Moc příjemné čtení na zklidnění. Propletenec mezilidských vztahů, prostředí letního přímořského městečka, trocha lásky, trochu napětí při pátrání a velká spousta koláčů. Za mě ano. Při čtení jsem se cítila fakt skvěle a úplně pohodově.

GeekyMom
08.04.2019 1 z 5

Snažím se rozšířit svůj čtenářský obzor a tahle kniha, ač romantika, vypadala, že by mohla mít i hloubku. Bohužel tomu tak nebylo. Příběhy tří hrdinek byly ploché, bez jakékoliv inovace. Romance byla předvídatelná, nudná. Celkově jsem doufala v něco víc.

Ivuska.09
05.04.2019 5 z 5

Hledám Colina Firtha je skvělý román pro ženy, které se chtějí zaměřit na něco jiného, než na klasickou romantiku a lásku. Ano, je v něm i láska. Ale má trochu jinou podobu. Třeba láska mezi rodičem a dítětem. Příběh byl svěží, originální a laskavý. Pečení koláčů přidává trochu té sladkosti, která v by v románech přece jen neměla chybět. Já jsem moc spokojená.

bookcase
30.03.2019 5 z 5

Moc milá pohodovka, kterou oceníte, když potřebujete odpočinek od něčeho náročného. Objevují se tam i hrdinky z předchozí autorčiny knihy. A co Colin Firth? ;-).

Annnulika
18.03.2019 4 z 5

Kniha je psaná z pohledu všech tří hrdinek: Bei, Veroniky a Gemmy. Takže to jsou tři příběhy, který se vzájemně prolínají. Čekala jsem trochu víc romantiky, ale bylo to spíš o řešení vztahů. Nejen mezi mužem a ženou, ale i matkou a dcerou a všeobecně v rodině. Ale romantika tam byla taky a celkově to bylo příjemný počtení ;)