Penzion pro svobodné dámy

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Psychologický román z prostředí ženské ubytovny v Praze. Hlavní hrdinkou je taxikářka, která na svých cestách noční Prahou prožívá nejrůznější příhody a setkává se s různými typy lidí. Ona sama by však ráda vyměnila svou nezávislost za normální štěstí ve dvou. Stejně však jako její spolubydlící ani ona nenalézá partnera, který by jí vysvobodil z její osamělosti...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/10_/101286/penzion-pro-svobodne-101286.jpg 4.226
Žánr
Romány, Literatura česká
Vydáno, Adonai
více informací...
Nahrávám...

Komentáře (6)

Kniha Penzion pro svobodné dámy

Přidat komentář
georginaa
06. srpna

Někdy ať se snažíte sebevíc, nenacházíte přesně to co byste chtěli. V tomto případě osamělá taxikářka , která by chtěla nějakého partnera do života ale nějak se jí nedaří najít žádného. Někdy se stane, že se to stane v nečekaném okamžiku. Jen se s tím nesmíte psychicky zdeptat.

Andi
09.05.2018

Minulý rok, 2017, byl jeden z bodů Knížní výzvy zde - Děj, který se odehrává v Praze. Většina lidí, stejně tak jako já, jsem sáhla po knize Patrika Hartla, no kdybych věděla, že se děj v téhle knížce v Praze odehrává taky, byla bych čtení Malého pražského erotikonu ušetřena.
Tohle je mnohem lepší příběh, mnohem vtipnější a tak celkově jsem se u tohoto čtení více bavila.


Jihorka
26.09.2014

Kniha se mi velmi dobře četla, až na ojedinělé pasáže úvah v podání vypravěče. V dnešní době zajímavá sonda do života žen-singles v 80.letech. Dobový socialismus jsem vůbec nepostřehla (s výjimkou doslovu, ten jsem nedala, byť jsem se snažila). Strasti a obavy nezadaných jsou evidentně nadčasové. Hlavní hrdinka působila vcelku sympaticky. Líbila se mi její ironie kombinovaná s upřímností k sobě samé. Pobavila. Doporučuji.

Márinka
19.04.2013

I za "totáče" žily "singl". Velmi dobré retro :)

Janamarie
19.02.2012

"Čekání na chvíli, která vše změní".

BUBINA1971
18.02.2012

Moc hezky napsaná knížka,čtivá.

Doporučujeme

Volba
Volba
Co neodvál ani čas
Co neodvál ani čas
Pán hor 1
Pán hor 1
Dobronínské morytáty
Dobronínské morytáty